Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Izületi gyulladás? fórum

Izületi gyulladás? (beszélgetős fórum)


2011. szept. 29. 21:02

Probaltam kutakodni addig is a neten, es a tunetek inkabb horghurutra utalnak. Mar nagyon varom a holnapot, kivancsi vagyok mit mond a doki.

Nem forumozik most egeszsegugyis, vagy valaki, aki hozzaszolna? Halabol kuldenek egy jelet! :D

2011. szept. 29. 13:01
Persze, megyek holnap, csak gondoltam addig is hatha talalok sorstarsakat. :)
2011. szept. 29. 12:07
Orvoshoz kell menni, neten keresztül csak találgatni lehet, ráadásul még falra is festi a google néha az ördögöt!
2011. szept. 29. 06:32
Szerintem vizsgálat nélkül csak laikus válaszokat kaphatsz.Már amit leírtál az alapján is annyi minden lehet.
2011. szept. 29. 00:32

Sziasztok, a velemenyetek erdekelne nagyon!

Kb. egy honapja voltam nagyon beteg, legeloszor a bal fulem es arccsontom fajt 4-5 napig. Elmult, majd egy jo kis torokgyulladas, megfazas jott. Az is elmult, majd a szegycsontom fajt, de nem tudtam eldonteni, hogy mennyire melyrol jon, igy a szivemre gondolvan elmentem dokihoz. Az EKG jo lett, de hallott vmit a tudomben - akkor meg a natha vegen jartam, epp a kohogos idoszakban. Adott antibiotikumot, amitol nagyon gyorsan jobban lettem. Es most par napja - nem tudom mennyire van koze hozza, de nekiestem a jogazasnak, kicsvarodva, vaganyan... - ujra elkezdett fajni. Most sokkal jobban faj, olyan, mintha ulne valaki a nyakamban, faj a vallam, a mellkasom, szegycsontom. Mivel mozgasra reagal, es a lapockamnal is van 1-2 izomkoteg, ami erintesre is kikeszit, igy abban 'remenykedem', hogy izomygyulladas, es nem a tudom. De ha izomgyulladas, akkor is eleg erdekes, igy korbe tud terjedni?

Paracetamolra jol reagal, szoval nem elviselhetetlen fajdalom, megis aggaszt, mert egyre jobban erzem. Mondjuk marhara tuleroltettem magam a munkaban, plusz napi 3-4 orat gornyedek a laptop felett, szoval akar ertheto is lenne.

Megyek dokihoz, de par nap mulva tud csak megnezni, addig szeretnek megnyugodni. :)

Ja meg azt hozzatennem, hogy evek ota fajdogal a vallam, regen irodaban dolgoztam, es azota kb. gond van vele, de az nem ilyen volt.

Segitsetek megnyugodni! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook