Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ismersz olyat, aki volt már internetes zaklatás áldozata, esetleg te magad voltál az áldozat? fórum

Ismersz olyat, aki volt már internetes zaklatás áldozata, esetleg te magad voltál az áldozat? (beszélgetős fórum)


6. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 16. 11:32
Most is áldozat vagyok, és éppen itt.
2021. szept. 16. 09:16

Barátnőmet az exe új nője feltette társkeresőre képpel, címmel, elérhetőséggel és azzal a szöveggel, hogy a durva szexet szereti, imádja ha megerőszakolják. Onnan tudta meg, hogy telefonon hívta egy pasas, hogy mire is gondol. Aztán megbeszélték, hogy kamu az egész, mondta a pasas is, hogy gyanús volt, mert a fotó nem illett a szövegkörnyezethez.

Miután sikerült levenni a "hirdetést" barátnőm még hetekig nem mert hazamenni. Végül rendőrségi ügy nem lett belőle.


Szerencsére már nagyon rég volt, akkoriban még a netes dolgok nem voltak ennyire elterjedve, talán ennek is köszönhető, hogy nem lett baj.

2021. szept. 16. 08:57
Nem tudom, hogy mennyire nevezhető zaklatásnak, de olyan volt már, hogy kaptam egy-két kéretlen üzenetet olyantól, akivel volt egy durvább konfliktusom élőben. Az egyik profilját letiltottam, erre írt a másikról. És rejtett számról hívogatott. Vagy többször ismerősnek jelölt egy bizonyos illető, pedig soha nem voltunk jó viszonyban, és már először is elutasítottam.
2021. szept. 16. 08:36
Én nem, de láttam ID-n egy durva sztorit erről a napokban. 😱
2. 8a5caeb182 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 16. 07:08
Kikapcsoltuk a wifit :D
2021. szept. 16. 01:28
Lehet írni történeteket. Internetes bullyingról. Mit tettetek ellene?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook