Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ismerkedési problémák... fórum

Ismerkedési problémák... (beszélgetős fórum)


2011. okt. 28. 12:08
legy magabiztos igy nyered el az emberek bizalmat,figyelmet.hidd el fog menni csak osszpontositsd a figyelmedet arra az egy mondatra-magabiztos vagyok.
2011. okt. 1. 15:33
Fősulis lány vagyok és egy új csoportba kéne beilleszkednem. Sz.tem nincs velem komolyabb baj, nem érzem magam szürke egérnek, van humorérzékem, bárkivel jól el tudok beszélgetni, hülyéskedni, bulizni, nem vagyok bányarém, hogy félni kelljen tőlem, igényes vagyok és kedves; úgy nagyjából szoktak is szeretni az emberek. Ha csak 1-2 emberrel kell összeismerkednem az egyáltalán nem is okoz problémát... Most olyan szituban vagyok, hogy bekerültem egy új osztályba. Ők ismerik egymást,én nem ismerek senkit. Próbálok odamenni hozzájuk, kérdezgetni ezt-azt, de nem igazán nyitnak felém, pedig már eltelt 4 hét a suliból. Pedig szükségem van rá, hogy lássam, hogy kíváncsiak rám ahhoz, hogy beszélgetni tudjak. Ez mindig is így volt. Kicsit szorongó típus vagyok és volt olyan osztályom ahol állandóan ezzel piszkáltak és rám ragasztották az antiszociális becenevet, ahelyett, hogy odajöttek volna kicsit dumálni. Mikor véget ért a suli akkor meg egy-két emberrel valahogy felvettem a kapcsolatot és ők nagyon meglepődtek rajtam, mert ugye azt hitték, hogy tök kocka vagyok és kiderült, hogy nagyon nem. Már nagyon unom, hogy nekem fél évbe telik beilleszkedni valahova. Közben meg is szoktak utálni, amiért nem vegyülök el, vagy csak furcsának találnak és azért nem szólnak hozzám, nem tudom... Nagy csalódás volt ez nekem, mert mostanában csomó helyen dolgoztam, mindenhol szerettek, idegen emberekkel leállok beszélgetni az utcán és azt hittem, hogy már levetkőztem ezt a rossz tulajdonságomat... Nem értem, hogy miért blokkolok le, ha nagyobb társaságban vagyok. A kérdésem az lenne, hogy én vagyok az egyetlen ilyen szerencsétlen? Volt már valaki hasonló szituban? Van rá megoldás? Szóval Sorstársakat keresek!!! Bocs, hogy ilyen hosszúra sikerült az irományom...:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook