Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ismerkedési problémák fórum

Ismerkedési problémák (beszélgetős fórum)


20. delbuk (válaszként erre: 15. - Gabbbicica)
2019. szept. 23. 14:53

Tökéletesen egyet értek.

A férjemet társkeresőn ismertem meg, különböző városokban laktunk, de végül mégis két héten belül találkoztunk.

Mielőtt összejöttünk volt más kapcsolatom is onnan, de pár levél váltása után mindenképp személyesen találkoztam azzal, aki szimpatikus volt. (Aztán volt, aki élőben már nem. :D )

19. df1e1c376c (válaszként erre: 18. - Panna.33)
2019. szept. 22. 18:10

Total egyetertek.


En az aktualis dragasagom szemelyesen ismertem meg, de a tarsasagban osszeismerkedes utan az elso randi torolve lett, mert hulla beteg voltam, aztan meg egy honapra elment nyaralni. Par e-mailt valtottunk, de sok energiat nem is akartam belefeccolni, mert ha az agyban bena lenne, ugyis lapatra tettem volna.

18. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Extinct)
2019. szept. 22. 15:48

Semennyire nem toleralom, ha valaki ekkora tapló, és nem fér a fejembe, miért fáj a szíved-lelked, hacsak nem az elvesztegetett órák-percek miatt. 😉

Lehet neten is ismerkedni, de minél hamarabb találkozni kell, mert mindenki azt ír, amit akar, még az is lehet, hogy megkér valakit, hogy írjon helyette szépeket.

Annak semmi értelme, hogy beleéled magad a romantikus sorok alapján a nagy szerelembe, aztán élőben meg ott áll előtted a patás a bakterházból.

17. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Extinct)
2019. szept. 22. 14:59
"Fájó szívvel - lélekkel?" Ez ebben az esetben nyálas és giccses. Örülj, hogy megszabadultál tőle és ne fájjon a szíved, hanem légy boldog. Ez egy gusztustalan féreg lehetett. Azzal tette a szépet, hogy bliccelt? Internetes ismerkedés lehet jó is, csak ne árulj el mindent magadról, mert visszaélhetnek vele.
16. d12a1b9a65 (válaszként erre: 1. - Extinct)
2019. szept. 22. 09:29
Ez kritikán aluli. Jól tetted, hogy leráztad! Én semennyire nem tolerálom, nem akarok ilyen embert a közelemben tudni. Nem bánnám, ha kihalnának a hozzá hasonlók. :D Ami az internetes ismerkedést illeti, szerintem jobb, ha spontán történik, mondjuk egy fórumon. Kialakulhatnak barátságok, egyebek. Gyakran évekbe telik, de biztosabb. Ott hiába akarja valaki jó színben feltüntetni magát. :D Társkeresős tapasztalatom nincs. Erőltetettnek érzem, és alapból bizalmatlan vagyok.
15. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Extinct)
2019. szept. 22. 09:28

Sose pazaroltam fel eveket chatelesre, mikor tarskeresoztem.


En annak a hive voltam, h minel hamarabb talalkozni, mert a chateles kozben kb mindenki atgondolja, mit es hogyan ir, a legjobb oldalat mutatja, te is felruhazod kepzelt jo tulajdonsagokkal, aztan eloben meg nem is szimpi....


Szerintem itt is pont ez tortent.

14. LadyBird 2015 (válaszként erre: 7. - Extinct)
2019. szept. 22. 08:09
Nagyon jól tetted! Bízz magadban! Ha valaki rossz érzéseket kelt benned, bízz a megérzéseidben, és ne pazarold rá az idődet!
2019. szept. 22. 08:09
Az exeiől mesélt hogy milyen volt velük a nemi élet????? Lúzer... Már ennél a mondanál fel kell állni és ott hagyni a francba. Óvoda....
12. bozsu55 (válaszként erre: 7. - Extinct)
2019. szept. 22. 08:00
Így van ez rendjén!
2019. szept. 22. 07:48
Nagyon jól tetted. Menekülj, minél messzebbre!
10. Extinct (válaszként erre: 8. - 22acadb265)
2019. szept. 22. 07:11
Igazad van. Sajnos meglehet,hogy többet láttam benne mint kellett volna. :/
9. Extinct (válaszként erre: 5. - Hajnallányka)
2019. szept. 22. 07:09

Köszönöm.


Jártam engem is hasonlóan betaláltak az oldalon közönséges kalandot kereső kujonok, persze ment is a letiltás egyből. Szerintem a 2 rossz közül ez a kevésbé az,mert legalább nem árul zsákbamacskát vagy próbálja meg, aki meg erre vevő az úgy is elfogadja az ajánlatot/kér(d)éseit.


Nem hinném-egyenlőre biztos- hogy megtalálnám. Sajnos magasak az igényeim (a környezetemben mások szerint).

8. 22acadb265 (válaszként erre: 7. - Extinct)
2019. szept. 22. 07:07
Amúgy azt kérdezted hogy találkoztunk e olyan emberrel akinek a jelleme 180 fokot fordult. Nem. Ha ügyes vagy és olvasol a sorok között és figyeled minden mondatát szó járását gesztusát agymenését, akkor rájössz hogy milyen ember ő. Egy ember nem tudja magát meghazudtolni legalábbis hosszú ideig nem lehet szerepet játszani Én így gondolom
7. Extinct (válaszként erre: 4. - Bozsu55)
2019. szept. 22. 07:00
Megszakítottam vele minden kapcsolatot,inkább a magány,mint majd egy rossz párkapcsolat.
6. Extinct (válaszként erre: 3. - 22acadb265)
2019. szept. 22. 06:58

Hát igen, túl sok jót mutatott, amiből-így utólag kiderült- nemsok volt igaz...


Megnyugtató olvasnom hogy más sem tűrné az ilyet

2019. szept. 22. 06:44
Jól tetted hogy megszakítottad vele a kapcsolatot.Próbáltam én is neten ismerkedni.Ilyenbe én is belefutottam nem is egybe.A szerencse az volt, már beszélgetésnél kiderült a jelleme.Így nem is találkoztunk.Én már nem is ismerkedem így,de te még fiatal vagy és megtalálhatod akit keresel.
4. bozsu55 (válaszként erre: 2. - Bozsu55)
2019. szept. 22. 06:29
Egy mondat elkerülte a figyelmem. Bocsánat,látom jól döntöttél.Jön majd aki a tiéd lesz.
2019. szept. 22. 06:15
Szia az elején mindenki a legjobb arcát mutatja, de lakva ismerszik meg a másik.Te még időben kiléptél... és hogy mennyire tolerálnám például én el ezeket?? Én már semennyire! 😁 az én tűréshatárom nagyon alacsony lett, nem tudom elviselni a bunkókat és a nem megfelelő érzelmi intelligenciával rendelkező embereket
2. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Extinct)
2019. szept. 22. 06:14

Nem a te korosztályod vagyok.Vannak jól sikerült házassággal végződő ismerkedések a neten. Ez nem.

Te is látod, csak hihetetlennek tartod, és nincs alkalmad ezt (nem vagy erős) megtenni.

Én:a lehető leghamarabb szakítanék, törekednék arra hogy megmondjam a véleményem (hátha tanul a hibáiból)és így te is megnyugszol.Ez a ffi jobb nem lesz.

Sok sikert.

2019. szept. 22. 05:52

Két éve egyedül vagyok. Másfél hónapja találkozgatok egy pasival. Neten ismertem meg kb fél évig csak chateltünk az első találka előtt.


Azelőtt nem hittem a netes ismerkedésben,egy barátnőm javasolta az oldalt ahol megismerkedtem a sráccal. Sok közöst véltem felfedezni bennünk;pl:zenés,filmes ízlés, bkv-n bliccelés, alkotás, az àllatok szeretete,kreativitás, romantika igény,dohányzás,angoltudás.

Kifejezetten egy úriembernek tituláltam, úgy tűnt tiszteli a nőket.


Mindezt egészen a tegnapi találkozásig gondoltam így, bár a korábbiaknàl is sejtettem hogy csak a lehető legjobb színben tünteti fel magát... egy ideje folyamatosan más nők kinézetét véleményezi (negatívan) a fülem hallatára. Tegnap az exeiről részletesen mesélt,hogy milyen volt velük a nemi élet. Erre nem voltam kíváncsi, de hidegen hagyta. Káromkodik mint egy kamionos, de kijelentette;elvárja hogy a nő ne tegye soha, de hozzátette hogy azért az ágyban legyen lehetőleg mindenre kapható a nő. (Egyszer kiejtette a száján előttem hogy minden nő kdurva. ) Tegnap folyamatosan ment a kioktatás is pl a táplálkozási szokásaimról, vagy arról hogy nekem szerinte le kell szokni a cigiről,lévén nő vagyok (persze ő is szívja de az 'nem baj', hiszen ffi) , szóhoz sem engedett jutni. Azt is megkérdezte hogy mit írtak a nőgyógyászati leletemre,mert meg akarta tudni "mekkora vagyok belül".


Teljesen kiábràndító volt a viselkedése egy ideje de tegnap aztán irgalmatlanul elvetette a sulykot. Méghogy uriember meg romantikus alkat... Ráadásul fel volt háborodva mert urambocsá nem voltak ínyemre az efféle kérdések,meg ez a stílus és a nőgyűlölet... szerinte én vagyok hisztis 3.14csa és túlérzékeny


25 éves vagyok, a pasi 4 évvel idősebb


Megszakítottam vele a kapcsolatot-bár fájó szívvel és lélekkel.


Arra lennék kíváncsi volt már valaki itt hasonló helyzetben? Hogyan kezeltétek?

Találkoztatok már olyan emberrel akinek a jelleme mélyebb ismeret után 180°ot "fordult"?

Egyáltalán ti láttok-e értelmet az internetes ismerkedésben?

Mennyire toleráljátok/tolerálnátok ha eg ffinek ilyen megnyilvánulásai ès tulajdonságai vannak/lennének amelyeket az imént leírtam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook