Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ismerkedés 30 körül fórum

Ismerkedés 30 körül (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. máj. 12. 00:24

Én már egy éve szenvedek ezen. Idén leszek harminc. Mondjuk nálam nehezítő tényező az, hogy van egy három éves fiam, s nem szívesen vállaják ezt be a pasik. Végigjártam ugyan azt az utat amit te is. Társkereső oldalak, bulik...

Sehol semmi értelmes. Most amúgy azt érzem, hogy elég is volt a keresésből. Már túl fárasztó. Fiatalok vagyunk még, biztos vagyok benne, hogy bármikor beüthet a szerelem.:) Ahogy azt zsuszo is írta, akár bevásárlás közben...

Én még eljárok baráti társaságba is, ha tehetem házibulikba is, kitudja, kihozza el egy számomra még ismeretlen, szingli haverját:D

Amúgy Murphy törvénye alapján, majd akkor fog rád találni, mikor már nem is keresed:)

5. 37c11cc74f (válaszként erre: 4. - Zsuzso100)
2012. máj. 12. 00:18

Naaa...

Azért sokat be lehet segíteni a "sorsnak":)

A nyitott szem, a nyitott viselkedés, a nyitott lélek...

2012. máj. 12. 00:11
Hinni kell a sorsban, bárhol megismerkedhetsz vele...az igazi szerelmeket nem keresi az ember, hanem véletlen...akár bevásárlás közben...habár még én is keresem.
2012. máj. 12. 00:01
Nem könnyű!:S
2. 5015332cc0 (válaszként erre: 1. - Vizipók)
2012. máj. 12. 00:00
kb. ez csak fordítva. Én meg ismerkedni vágyó férfiakat nem találok.
2012. máj. 11. 23:57
Ahogy a topik címe is mutatja adott egy 30-hoz közeledő srác. Aki ismerkedni próbálna. A nagy kérdés az, hogy hol? Eddig valahogy mindig a véletlen hozta össze a kapcsolataimat, de most már jó ideje elkerül az a véletlen. :-) Munkahely kilőve, mert informatikai cégnél még mutatóban is alig vannak nők. Baráti körben szinte csak fiúk vannak, új ember nagyon ritkán kerül be. (Ráadásul, ha lány az illető, akkor rögtön olyan verseny indul érte, hogy szegény nem tud mit kezdeni a sok fiúval :-) ) Bulizás nem az én világom, már próbáltam ilyen helyen ismerkedni, de nem sok sikerrel. Netes ismerkedés is megvolt már, de elég volt rengeteg megválaszolatlan levélből, a néhány találkozóig jutó próbálkozásokból, a szó nélkül eltűnésekből és exet elfelejteni nem tudó lányokból. Amúgy is erőltetett az egész. Végül jött a tánciskola, ahol maga az ismerkedés ugyan megy, csak olyan lányba nem futottam még bele, aki egyben szabad is, a kölcsönös vonzalom is megvan és még kapcsolatot is el tudok képzelni vele (külön-külön még csak-csak, de egyszerre mind... :-) ). Szóval, hol vannak a lányok?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook