Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ismerkedés 30 felett fórum

Ismerkedés 30 felett (beszélgetős fórum)


2011. szept. 30. 17:33

Sziasztok!


Egy 3 eves kapcsolatbol keszulok kilepni, ami azt jelenti, hogy kulfoldrol haza koltozom jovore Budapestre - ez annyibol erdekes, hogy az otthoni baratsagok mar megszakadtak vagy csaladosokka valtak a szingli baratok.


Tehat jovore 33 eves leszek. Erdekelne, hogy hol lehet manapsag ennyi idosen ismerkedni?


Az internetes ismerkedes korabban nem jott be. Komoly kapcsolat erdekelne foleg, hogy mar szeretnek csaladot alapitani.


Orulnek a tanacsaitoknak!

2010. júl. 4. 17:17
Esetleg Görög táncház,ott élő zene van és idősebbek is járnak.Régebben az Almássy Téri Szabadidőközpontban volt.Nagyon hangulatos,jó a zene,és az elején van tánctanulás is.
2010. júl. 4. 07:00

Retró police a neve és ugyanott van csak rögtön a nagy épületben. Ténylgeg jó de inkább pénteken akkor van ott btóth álltalában.

Mondjuk sajna régen voltam már én is de nagyon mennék már:)

3. Dbcsenge (válaszként erre: 2. - Azurit)
2010. júl. 4. 00:44

Bár még nem 30, de én is voltam ott még tavaly.

Nagyon jó!!!

2010. júl. 4. 00:22

Szia!


A Nyugatinál volt régebben a Sztár FM klub,oda pont ez a korosztály jár szórakozni.

A B.Tóth László és a Dévényi Tibor volt a Dj.amikor én voltam kb.:3-4 éve...Nekem nagyon bejött,jól éreztem magam :)

Esetleg ha beütöd a keresőbe,biztosan kidobja,hogy most hol van ez a Sztár Fm.klub,mert mintha úgy hallottam volna,hogy már nem a Nyugatinál van.

2010. júl. 3. 23:46
Sziasztok! 30 felett, hol lehet ismerkedni? Olyan aki kisgyerekkel elvált, hol ismerkedett meg az új társával? Bp-en tudtok javasolni olyan helyeket, ahonnan nem nézik ki a 30-asokat, sőt, inkább ez a korosztály jár oda?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook