Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeri valaki az elektromos cigarettat? fórum

Ismeri valaki az elektromos cigarettat? (tudásbázis kérdés)


71. akác56 (válaszként erre: 64. - 4b6a2525df)
2008. márc. 26. 15:26
MOst akkor felelhetek rá, vagy nem?
70. 3016cdaf47 (válaszként erre: 69. - 4b6a2525df)
2008. márc. 26. 15:23

... nos, ma reggel kénytelen voltam letenni, mert "bedöglött"! Nem lehet szívni, pedig rendesen fel van töltve, patron kicserélve - most írtam ez ügyben oda, ahonnan rendeltem.

... és hogy jót is írjak, bizony, mérgemben rágyújtottam volna egy igazira, de AZÉRT SEM vettem, és láss csodát, egész jól bírom!

/Hozzáteszem, volt már olyan, hogy több hétig sem szívtam... ki tudja, ez a kemény elhatározás meddig tart ki!!!/

69. 4b6a2525df (válaszként erre: 68. - 3016cdaf47)
2008. márc. 26. 15:05

éN IS CSAK ITT A FÓRUMON TALÁLTAM RÁ ARRA, HOGY LESZ MAJD ILYEN TESZT:)

Mivel holnap megyek átvenni a cigit, így sajnos holnaptól már én is csak olvashatlak benneteket 3 hónapig:)

De azért Léda légyszives tartsd fenn a fórumot, mert nagyon kiváncsi vagyok, hogy kik tudták (tudják) letenni végleg a cigit.

Mártmint, hogy ezt az elektromos cigit is letette-e valaki már:)

68. 3016cdaf47 (válaszként erre: 67. - 4b6a2525df)
2008. márc. 26. 14:58

... hát ha ezt előbb tudom, én sem fizetek 26 ezret + a patronokért! A 9 ezer mégis csak kevesebb!

De: késő bánat, ebgondolat....

67. 4b6a2525df (válaszként erre: 65. - 3016cdaf47)
2008. márc. 26. 14:51

Na ez azért van (mármint a vita) mert az e-cigi meghirdetett egy tesztelést.

Aki jelentkezett, vagy jelentkezik rá, annak ki kell tölteni egy szerződést, és a szerződésben vállalnia kell, hogy a tapasztalatait a szerződés ideje alatt csak az e-cigi-vel ossza meg, más fórumokon nem.

A félreértés abból adódhatott, hogy csodapokica nem tudja, hogy ezen a fórumon ki az aki tesztalany, és ki az aki nem.

A tesztalanyoknak 9 ezer forint kauciót kell fizetni a cigiért és a betéteket kell megvenni. Gondolom ezért a pénzért elvárják, hogy csak velük osszák meg a tapasztalatokat.

66. 3016cdaf47 (válaszként erre: 55. - Csodapokica7)
2008. márc. 26. 14:48

Én azok közül való "öreglány" vagyok, aki nem teszteli a szóbanforgó terméket, hanem alkalmazza.


Elárulnád, miért nem lehet nyilvánosan leírni, mi a tapasztalat? Addig oké, hogy van más hely is, ahol erről olvasni lehet, de ITT MIÉRT NEM LEHET LEÍRNI?

Talán tiéd a licenc? Úgy tudom, külföldi gyártmány!

65. 3016cdaf47 (válaszként erre: 56. - 4b6a2525df)
2008. márc. 26. 14:42

Jönnék én szívesen, de előfordul, hogy nem engednek a teendőim!

Amikor meg ilyen kioktató szövegeket olvasok, mint itt alább is - hát egyenesen kiakadok.

Már miért ne lehetne a tapasztalatokat az elektromos cigiről itt megosztani? Szerintem is arra való a fórum!

Én nem régóta, csupán egy hete alkalmazom, de azóta nem gyújtottam rá igazi cigire. Nem mondom, kicsit nehezemre esik, /40 év cigizés után/, még előfordul napjában úgy három-négyszer, hogy meggyújtanék egyet, de itt van a "pótcigi", igazi meg nincs a láthatáron....!

64. 4b6a2525df (válaszként erre: 61. - Akác56)
2008. márc. 26. 14:41
És az elmúlt 2 hónapban ebből a cigiből mennyit szívtál el?
63. 4b6a2525df (válaszként erre: 62. - Esztella100)
2008. márc. 26. 14:41
csak az a baj, hogy nem viszi előre a témát:(
2008. márc. 26. 07:30
jó a vita:)
61. akác56 (válaszként erre: 60. - Csodapokica7)
2008. márc. 26. 07:08

Dehogy merem leírni! majd elolvasod ott, ahol a Te szavaid vannak!

Te vagy a feltaláló?-- ha igen, akkor gratulálok, nekem nagyon bevált! Két hónapja nem szivtam hagyományos cigit.

2008. márc. 25. 23:28

Ja, még elfelejtettem mondani, hogy nem csak azok az én szavaim :) szinte a teljes szöveg rólam lett másolva, ahol az oxy cigit árulják :)

megkérdezném, pontosan mennyi nikotin is van, mondjuk egy medium patronban. tudja valaki a választ ? ( most én kötekszem )

59. csodapokica7 (válaszként erre: 58. - Akác56)
2008. márc. 25. 23:13

Akác :) ne kötekedj velem. Ha te ezt olvastad a használati utasításban, akkor ügyes vagy. Azonkívül pedig tényleg az én szavaim.

más: a fórumon azt osztasz meg amit akarsz. de a tesztet nem. arra van zárt fórum. sorry

58. akác56 (válaszként erre: 55. - Csodapokica7)
2008. márc. 25. 20:38

Ezek nem a Te szavaid! Te is, én is a használati utasításban olvashattuk, magyarul és angolul is.

Talán Te írtad a használati utasítást?

Véleményem szerint a tapasztalatainkat megoszthatjuk nyilvános fórumon, nem tudom mi kivetni valót találsz benne!?

2008. márc. 25. 08:34
Éva, küldtem privit!
56. 4b6a2525df (válaszként erre: 53. - 3016cdaf47)
2008. márc. 25. 08:17

Te bagozol?vagyis bagóztál?

És eltitkoltad? és azt is, hogy mivel szoksz le és hogy mióta?

Nahát:(

Légyszives gyere vissza a többi fórumokra is:)

2008. márc. 23. 21:51

Szép látni a saját szavaimat,mondataimat más szájából : "A legerősebb nikotintartalmú kapszulában is csak tizedrésze nikotin található a hagyományos cigiben lévő mennyiségnek." :)

de azért megragadom az alkalmat és megkérem a tesztelőket, ne nyilvános fórumon osszák meg tapasztalataikat másokkal. köszönöm.

2008. márc. 22. 18:24
Kösz, én becsavarom, de nekem nem litium elemem van.
53. 3016cdaf47 (válaszként erre: 48. - 7abb7adbf0)
2008. márc. 22. 17:13
Nekem is zölden világított a töltő, amikor bedugtam, ma jöttem rá, hogy a a litiumrudat nemcsak bele kell tolni a töltőbe, hanem bele kell csavarni! Azonnal pirosra vált a lámpa - és már csak akkor zöldül ki, ha a töltés kész!
2008. márc. 22. 07:54
Köszönöm, én is kívánok mindenkinek boldog nyuszit és tojjon Nektek minden szépet és jót, amit csak kívántok.
2008. márc. 22. 06:45
Gondolkodom rajta,hogy kikéne próbálni!
2008. márc. 22. 06:26

Szia Pusi12! Én már nyolc hete nem szivtam rendes cigit, ez is ritkán jut eszembe. Le lehet szívni nyugodtan, csak min. nikotint tartalmaz, kátrányt meg CO-t nem!

Azok közöl amit eddig próbáltam, ez a legjobb nekem. Remélem neked is.

Örömteli, boldog húsvéti ünnepeket kívánok!

2008. márc. 21. 20:59
Ja, igen, van használati utasításom, úgy írja, hogy az első töltés 14 óra, utána már csak 3-4 óra. Arra leszek kiváncsi, hogy mennyi ideig elég egy töltés. No, meg egy kapszula. Kiszámoltam a nikotintartalom alapján, hogy ez az 5 patron tartalmaz 11 mg nikotint, én 0,7 mg-osat szívok/tam, így vagy 20-25 igazi doboznak felel meg. És a felébe került. Vagyis ha csak 20 doboznak felel meg 3.890.-ért és nem 12.000.-ért a 20 csomag Eve, akkor máris megérte. Pláne, ha le is szoktat majd. Csak ne hízzak, mert éppen (mindig) fogyizom.
2008. márc. 21. 20:53

Köszi. Ez a töltő már akkor is zöld, amikor csak még bedugom az aksit. (Made in China.) De hagyom rajta holnap reggelig. Valamennyire fel volt töltve, így ki tudtam próbálni,de nem kellett horpadásig szívnom, sőt az elején nem is tüdőztem le. Persze, azért mikor belejöttem, már lement tüdőre, de még így is kevésbé ártalmas, mint a hagyományos.

Te már egyáltalán nem szívsz igazit?

47. akác56 (válaszként erre: 46. - 7abb7adbf0)
2008. márc. 21. 20:07

Először én is felváltva szívtam a hagyományos cigivel, amig el nem fogyott.

Van használati utasitásod? Első töltés ideje 8 óra, a többié, 4-5óra, a zöld lámpa kigyulladásáig. Először naponta töltöttem. Mikor szívod a cigit, nagyon lassan,hosszú ideig szivd-amig majd be horpad a homlokod!-majd lassan fújd ki a gőzt! Próbálgasd, és majd rájössz Magadtól, hogy hogy kell! sok sikert!

46. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 44. - Akác56)
2008. márc. 21. 19:47

Szia,

ma elkezdtem egy közepesen erős kapszulával. Nagyon tetszik. De ma még lecsúszott 5 szál igazi cigi. De ez szerintem nagy haladás! Gyerekkorom óta nem szívtam 5 cigit 1 nap! De ez is csak azért volt, mert nem töltött rendesen az akkutöltő és kezd lemerülni. Neked meddig bírja az akkumulátor? Normál használat mellett? (Én ma kb. 20-szor beleslukkoltam 2-3-t. Még nem tudom, hogy ez sok vagy kevés.) Remélem, belejövök.

Köszönöm a segítséget.

2008. márc. 19. 17:24
Kösz szépen.
2008. márc. 19. 16:33

Az én cigim neve:Oxy Gain új generációs elektromos cigaretta. (Az általad írt next cigit én nem ismerem)

A legerősebb nikotintartalmú kapszulában is csak tizedrésze nikotin található a hagyományos cigiben lévő mennyiségnek. Teljes mértékben képes pótolni a dohányzás nyújtotta élvezetet, mozdulatsort, szertartást,így a kialakult függőség elnyújtott leszoktatással tökéletesen kivitelezhető.

Hogy az Eve után meddig kell Neked az erősebbik kapszula, azt majd menet közben meglátod.

Sok sikert hozzá!

2008. márc. 19. 11:23

Akác,

bocsi, még egy kérdésem van: fogalmam sincs, hogy milyen patront vegyek. Azt már eldöntöttem, hogy persze nikotinost, de milyen erősségűt? Jelenleg mentolos Eve-t szívok, napi fél csomaggal, ennek a nikotintartalma 0,7 mg. Melyik felel meg ennek inkább, a közepes, vagy a gyenge? A harmadik hónapban aztán jöhet a mentes. Remélem, kibírom.

És nem tudom mi a különbség a cigi és a next cigi között.

Egyszóval, nem tudom milyen patront vegyek és melyik készülék a jobb.

Válaszodat előre is köszi és sürgős lenne, mert holnap megyek érte.

42. akác56 (válaszként erre: 41. - 4b6a2525df)
2008. márc. 19. 09:37
Nekem nagyon jók a tapasztalataim,hosszútávon bejön az ára. A szükebb családomban senki nem cigizik, és állandóan piszkáltak miatta.Méd télen is ki kellett mennem a lakásból, ha cigizni akartam.Az elektromossal nem kell, nem büdös, csak gőz jön belőle. Nekem bejött.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook