Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeri valaki az elektromos cigarettat? fórum

Ismeri valaki az elektromos cigarettat? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2008. febr. 24. 17:50

Sziasztok,

én is megpróbálnám szívesen, ezt az egészségedért.com c. honlapot nem adja ki a net. "Nem található" - azt írja.

Valami más cím?

És, ami nem ilyen veszett drága?

Kösz.

2008. febr. 16. 09:34
Koszonom mindenkinek!Megtalaltam.Raveszem magam,hisz eros akarat nelkul nem megy semmivel.Mar sokszor probaltam leszokni,de meg sosem ment.De tervben van egy baba,es a parom sosem engedne meg,hogy dohanyozzak terhesen.Persze en sem akarom!De akkor mar megprobalnek ugy leszokni,hogy minel kevesbe legyen kellemetlen nekem.Ugyanis maga a dohanyzas ritusa hianyzott igazan mindig,mikor megprobaltam leszokni.Koszi megegyszer!
9. pick-kati (válaszként erre: 2. - Nikoletta2007)
2008. febr. 16. 01:00

Vesze Albert árulja vagyis árulta.Próbáld megnézni ezt az oldalt:www.egeszsegedert.com

ha ott nem találod meg irj nekem.

2008. febr. 16. 00:51
a cigiről hallottam és tudom ki árulja
2008. febr. 16. 00:31
Pesten egy időben a Szeráj nevű gyorsétteremben reklámozták és ott meg is lehetett venni.Egy ideje nem voltam ott,de lehet hogy még most is van.Egyik tanárom ezzel szokott le a dohányzásról és nagyon elégedett volt vele.
2008. febr. 15. 22:37
Az én városomban a bioboltban árusitják.Ez év jan.8.-án vettem. Először felváltva szívtam a rendes cigivel,de kb.3-4 hete elfogyott azóta csak az elektromosat szívom.Van hozzá akku,fe kell tölteni,és lehet vinni bárhová magunkkal.Van benne egy nikotin kapszula ami igen kis mennyiségben juttat a szevezetbe nikotint--kátrány, CO nincs.Mikor megszívom izzik a vége,ésvízgőzt fúlyok ki a füst helyett--nem büdös, másokat sem zavar. A szertartásból a meggyújtás hiányzik.Egy idő után nem kell bele nikotin tartalmú kapszulát tenni.....a használati utasitásban le van irva.Ára :26000Ft.---bejön az ára!Ha szretnél még valamit tudni:kérdezz.Üdv.:akác56
2008. febr. 15. 22:35
2008. febr. 15. 22:33
Már én is hallottam róla, de még nem láttam. Az egyik ismerősöm már azt szívja, és azt mondja, hogy buszon is lehet szívni, mert nincsen füstje!
2008. febr. 15. 22:07
Van vmi honlap www.e-cigi.hu vagy www.ecigi.hu
2008. febr. 15. 21:46
Hallottam rola,de nem tudom,mi az,es hogy mukodik.Szeretnek leszokni a dohanyzasrol,de maga a szertartas hianyzik.Talan ez segithetne.Hol lehet olyat kapni?
2008. febr. 15. 21:44
Ismeri valaki az elektromos cigarettat?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook