Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeri valaki a Schwarzkopf színvisszaállító festékét? Állítólag fokozatosan eltönteti az ősz hajszálakat, vissza"festi"? barnára? fórum

Ismeri valaki a Schwarzkopf színvisszaállító festékét? Állítólag fokozatosan eltönteti az ősz hajszálakat, vissza"festi"? barnára? (tudásbázis kérdés)


2019. júl. 29. 21:49
A re-nature nem visszafesti a hajszínt, hanem átmenetileg semlegesíti a bőrben azt az anyagot, ami a pigmentek elszíntelenedését okozza. Én 30 évig festettem a hajamat, amikor elkezdtem kopaszodni helyenként, akkor ijedten abbahagytam. Kb. 3-4 hónapot vártam (rövid a hajam, addigra lenőtt-lekopott a festett rész), utána kentem, elsősorban a fejbőrömre, de a hajamra is a re-nature krémet. Rövid hajon egy-két nap alatt hat. Még a medium-ban is van egy kevés fekete henna, az viszont azonnal ad színt az ősz hajtincseknek. (Az én szőkésbarna, meleg színű hajamnak nem kéne a fekete henna, szerencsére egy-két mosás után nyoma sincs.) Nem igaz, hogy lenövések látszanak 4-5 hét múlva, mert a haj nem lenő, hanem újra megőszülnek azok a tincsek (teljes hosszban, majdnem egyszerre), amik legkorábban lettek fehérek. Nyilván ezeken a helyeken a legerőteljesebb annak az anyagnak a képződése, ami fehéríti a hajat. (Egyszer azt hallottam, hogy hidrogén-peroxid, ami a bőrben képződik öreg korban.) Az én hajamnak 5-6 perc hatóidő kell, ha tovább hagyom rajta, sötét lesz és idegen számomra. Meg kell tanulni mindenkinek, mennyi neki a jó.
2016. jún. 6. 11:50
Újabb tapasztalat 😩 Késtem egy hetet a kezeléssel, mert nem tudtam időben megvenni. Visszajöttek az őszhajszálak, de az alapszínem megmaradt a sötétebb. Újra csinálom 3 naponként de félek, hogy még sötétebb lesz a hajam. :S
2016. máj. 11. 01:07

Na gyorsan leírom a tapasztalatomataztán még tanulok. Szóval egyrészről pozitív , mert ektűntek az őszhajszálak a 4. kezelés után. Viszont negatív is, mert nem a saját hajam színét adta vissza, hanem jó két árnyalattal sötétebb lett. Most kell a következőt,mert letelt a 4 hét. Megpróbálom kevesebb ideig hatni.

Ismerősök azt mondják ne törődjek vele. Nekem tetszik , hogy sötétebb színű hajam lett, de legalább nincs ősz hajszálam. Szóval használ csak arra számítani kell, hogy sötétebb lesz a hajatok színe tőle.

2016. ápr. 30. 06:33

Kilenc éve használom a sötét hajra szánt változatát. Mostanra már sajnos legyengült a hatása. Nagyon látványos volt a változás az első időszakban, de még akkor is voltak olyan foltok a fejemen, ahol egyszerűen nem hatott.

Később megpróbálkoztam a Reparex nevű borzalommal, ami sajnos nemcsak, hogy nem vált be, hanem maradandó vörös csillogást hagyott a hajamban. Később visszatértem a Re-Nature használatához, de ma más sok helyen nem hat, így lassacskán be kell fejeznem, mert nem akarom, hogy sokszínű legyen a fejem.

2016. ápr. 12. 08:51
Másnak is , 3 -6 használat után lett eredménye? A papír azt írják már 1-2 használat után lehet eredmény. Nekem az első után semmi úgy hogy szetda-csüt. megkell ismételni. Így elég drága lesz : S Ha nem tudom megvennj a kövi adagot kukába kidobott pénz lesz. Bízom benne? hogy 2 . utàn visszanarnulok
20. Perla del Mar (válaszként erre: 14. - Daroki)
2016. ápr. 10. 22:50
Igen! Tilos festèkkel vagy szinezővel együtt használni, mert allergiát okoz.
19. Perla del Mar (válaszként erre: 16. - Vikgez)
2016. ápr. 10. 22:14
Most próbálom ! Remélem beválik.
18. gabima
2012. jún. 6. 15:33
Nogrey-t lehet valamilyen boltban venni, vagy csaqk rendelni lehet?
17. Banti (válaszként erre: 16. - Vikgez)
2012. jún. 6. 14:50

Sziasztok,

sokat olvasgattam a témában (nem kipróbált tap.), a ruperts-t hirdetik természetesként, nem tudom, igaz-e.

A témában a Schwarzkopf-on túl a reparexet, és Nogrey-t találtam. Ha valakinek van ezekről tapasztalata, örülnék, ha megosztaná.

Üdv.

Anita

16. vikgez (válaszként erre: 3. - 8d1ded91fe)
2011. nov. 13. 19:24

Tisztelt Kérdezők!


Nagyon jól ismerjük, használjuk, és nagyon kedveljük a " Schwarzkopf színvisszaállító festékét " .

Hölgy ismerősömnek is nagyon bevált, ugyanis az " ősz hajszálakat, vissza"festi"? barnára? "

Kipróbáltuk, és rendszeresen alkalmazzuk is, mert néhány nap múlva fokozatosan sötétedik vissza az ősz hajszál.


De máris egy helyesbítéssel kell kezdenem, mivel

ez NEM FESTÉK,

és mégis visszaadja a hajunk eredeti színét!


" A Schwarzkopf Re-Nature nem hajfesték, hanem hajszín regeneráló krém. "

" átütő innováció: a Re-Nature az első ön-pigmentáló hajfesték ősz hajra, melynek forradalmi formulája reakcióba lép a levegő


oxigénjével, és visszaadja az ősz haj természetes színét "


.. és ez így is van ..


Ha beírjuk a google-ba: " Schwarzkopf Re-Nature "

akkor a re-natura honlapjára juthatunk, ahol még videot is láthatunk, mennyire egyszerű a használata.


" de mivel elég drága, gondoltam "...

- szerintem az egészségünk megéri 6-7 metró jegy árát nem?

Ha egy hónapban 3 szor nem szálunk BKV-ra oda-vissza, már meg is spóroltuk az árát.


Nekem vöröses - világos barna az eredeti hajszínem, és ELŐTTE MEGMOSOM a hajamat, úgy viszem fel a Medium krémet.

Ha nem kenném már évek óta, tiszta fehér lenne a fejem, és hát igen koros férfi benyomását kelteném.


Hölgy ismerősömnek feketébe hajló, sötétbarna haja van, amibe kezdtek beosonni a szűrke " mákos " tincsek.

Most, hogy 1 éve a DUNKEL változatát használja, az ősz hajszálak eltűntek, teljesen természetes a hajszíne.

Ő viszont nem a frissen mosott, megszáradt hajra keni.


Szerintem mindenféle hajszínre érdemes kipróbálni, akár feketére és szőkére is!

Azok is fokozatosan átállhatnak erre, akik korábban festették a hajukat.

Mi hosszabb ideig hagyjuk rajta a krémet: 1-2 órán át.

3-6 használat után van eredménye.


Hol lehet beszerezni?


Hát ez a nagy kérdés.

Amikor elkezdtük használni, nagyobb mennyiséget spájzoltunk be, ami sajnos mostanra már elfogyott.

Éppen a lelőhelyet kerestem a neten, amikor erre az oldalra jutottam.

Gondoltam megosztom a tapasztalataimat másokkal is.


Nem tud valaki ugyanilyen hajszín-visszaállító megoldást, csak éppen magyar gyártmányt?

Valamilyen kíméletes, gyógynövényes hajszínezőt?


A szintetikus tartós hajfestékek folyamatos, használata és a különböző allergiás megbetegedések között szoros összefüggés van, tehát


tévedésben vannak azok, akik azt hiszik, hogy örökkön örökké bűntetlenül használhatják.

Persze, aki mindenre allergiás, annak ez hajszín-regeneráló-krém is gondot okozhat.

Mindenképpen allergiapróbát kell tenni!


Maradjunk egészségesen, vidáman örök fiatalok, ha kell, hát, akkor ezüst színben.


Üdv mindenkinek, Vik Géza

2009. okt. 23. 13:36
3-6 használat után van eredménye.
14. daroki (válaszként erre: 9. - Mása35)
2009. okt. 23. 12:56
Akkor jól értelmezem,hogy csak azoknak ajánlják ezt a festéket,krémet aki eddig még sosem festette be a haját?
2009. okt. 23. 12:44
átütő innováció: a Re-Nature az első ön-pigmentáló hajfesték ősz hajra, melynek forradalmi formulája reakcióba lép a levegő oxigénjével, és visszaadja az ősz haj természetes színét
2009. okt. 23. 12:42

ez ugyanúgy hajfesték.

csak más nevet adtak neki.

11. Ana888
2009. okt. 23. 12:35
Sziasztok!Hol lehet beszerezni?Nekem most kezdett el őszülni, és szerintem még túl korai, hogy őszüljek, nehezen viselem, talán a stressztől kezdődött el nálam...31 éves vagyok, de egy hónap alatt kinőtt vagy 10 ezüst szál, szerintem ennek valami oka lehet a háttérben.Állítólag 40 évesen már természetesnek mondható az őszülés.ja és kb mennyibe kerül ez a krém..
2009. okt. 6. 14:43
Nem nyertem. Majdnem fekete a hajam, sötétbarna. Hurrá megmarad a pézem...
2009. okt. 6. 08:51

FEDEZZE FEL ÚJRA EREDETI HAJSZÍNÉT! Visszaadja a haj természetes színét lépésről, lépésre. A Schwarzkopf Re-Nature nem hajfesték, hanem hajszín regeneráló krém. A Schwarzkopf Re-Nature Medium alkalmazható, ha az Ön eredeti hajszíne középszőke-középbarna árnyalatok között volt. Középszőke és sötétszőke hajszín esetén akkor alkalmazható sikerres, ha az ősz haj aránya legalább 50%. A Schwarzkopf Re-Nature Medium nem alkalmas vörös, vörösesszőke, világosszőke és fekete, valamintszőkített, melírozott vagy festett hajra. A doboz tartalma: 2*50ml hajszín regeneráló krém, 1*50ml ápoló sampon, 1 pár kesztyű és 1 használati utasítás.


Ennyit találtam róla a neten eddig, de hogy tényleg jó-e???

2009. okt. 6. 08:47
Engem is tényleg jó?
2009. okt. 6. 08:46
Ez engem is érdekel:)
2009. okt. 6. 08:43

Állitólag levegős a hajunk belül, attól ősz.

BOCS HA hülyeséget írtam, arra én is vevő lennék hogy z eredeti legyen a hajam színe.

Hajfesték rendesen rongálja azért nem festem, de kipróbáltam már.

2009. okt. 6. 08:42
Láttam ilyet, a kezemben is volt :), de mivel elég drága, gondoltam, előbb utánakérdezek. Persze biztos festék, de milyen???? Miért csak napok alatt alakul ki a barna szín? Vmi UV-re aktiválódó?
2009. okt. 6. 08:39
én még ilyt nem hallottam...ha festék akkor fest, honnan tudná visszaadni az eredeti színt.....
2009. okt. 6. 08:36
Örömmel üdvözölnék én is infókat erről:) jól hangzik.
2009. okt. 6. 08:33
Drogériában láttam, azt írják, hogy néhány nap múlva fokozatosan sötétedik vissza az ősz hajszál. Mi ez a termék??? Milyen fajta festék?
2009. okt. 6. 08:32
Ismeri valaki a Schwarzkopf színvisszaállító festékét? Állítólag fokozatosan eltönteti az ősz hajszálakat, vissza"festi"? barnára?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook