Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismer valaki jó gyermekorvost a IX. kerületben? A VIII. kerületben is megfelelne, a Klinikák metró állomáshoz közel. fórum

Ismer valaki jó gyermekorvost a IX. kerületben? A VIII. kerületben is megfelelne, a Klinikák metró állomáshoz közel. (tudásbázis kérdés)


8. aletheia7 (válaszként erre: 7. - Dézsa)
2010. dec. 16. 17:44
köszönöm szépen, a IX kerhez tartozunk (Vaskapu u) de a Szigony tényleg közel lenne, megpróbálok telefonon érdeklődni.
7. Dézsa (válaszként erre: 6. - Dézsa)
2010. dec. 15. 12:04
Bocs, nem figyeltem eléggé, nem a Szigonyba tartozol, csak az van közel a Klinikákhoz.
2010. dec. 15. 11:50

hA a Klinikáknál laksz, akkor a Szigony utcai rendelőhöz tartozol. Ott a Huszárt hallottam dicsérni. De kinek mi a jó. Szerintem szoptatással kapcsolatban nem sokat ér a tanácsa, füles kérdéseknél szakrendelőbe küld. De minden másban jót hallottam róla. Jól működik nála a telefonos bejelentkezés rendszere, ami a VIII. kerületben fontos szempont lehet.

Mi nem a területileg illetékes gyerekorvoshoz járunk, így a csecsemő tanácsadás során nem a mi védőnőnkkel találkoztunk az orvos mellett. Ezt gyakran hátránynak éreztem a többi anyukával szemben.

5. aletheia7 (válaszként erre: 1. - Aletheia7)
2010. dec. 15. 10:27
várok még további javaslatokat is!
4. aletheia7 (válaszként erre: 2. - 3436656412)
2010. dec. 15. 10:24

közben meg is kérdeztem az asszisztensét telefonon, és fogadnak örömmel:)


Nagyon köszönöm a segítséged még egyszer!

Sok boldogságot a babádhoz!

3. aletheia7 (válaszként erre: 2. - 3436656412)
2010. dec. 15. 09:17
köszönöm, hú, területileg oda is tartozunk, és épp ez az, hogy az ottani egyik doktornő az, akivel enyhén szólva nem vagyok elégedett. Szerinted hogy fogadna, vagy tudna-e így Buzási doktor?
2010. dec. 15. 09:12

Szia!

A mi gyermekorvosunk Dr.Buzási János a rendelője a Vaskapu utca 23-29 Nagyon kedves orvos ! telefonszáma: 06 1 2150-876

Nem tudom,hogy érdekel-e védőnő,ha igen akkor Szakolczay Ottónét tudom ajánlani! Iszonyat kedves és jóindulatú én Imádom! Ő ajánlotta a dokit is,mivel egy helyen van a rendelőjük.

Minden jót nektek

2010. dec. 15. 08:54

Ismer valaki jó gyermekorvost a IX. kerületben???

Még a VIII. kerületben is megfelelne, a Klinikák metró állomáshoz közel, ahol lakom.

Köszönettel várom a javaslatokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook