Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Irigy vagyok a barna bőrűekre. Az enyém fehér mint a tej,... fórum

Irigy vagyok a barna bőrűekre. Az enyém fehér mint a tej,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

20. pteri
2022. szept. 20. 22:02
Az enyém is fehér és tele van anyajegyekkel. Ez undi! Én meg a tejfehér bőrt irigylem, az szép. Barna bőrűeket nem irigylem, mert az emberek nagy része rasszista. Akiknek meg agyonszolizott barna bőrük van, ráncos, aszalt szilvaszerű, na azt meg végképp nem irigylem. Én felveszek minden színt, ami tetszik és nem nézek a tükörbe, nem ijesztgetem magam.
19. Érdekes73 (válaszként erre: 5. - E620d9d97b)
2022. szept. 20. 21:42
Nekem is. Viszont barnulni nem tudok csak lepirulok árnyékban is.
18. Cidanoi (válaszként erre: 3. - Dad1f54482)
2022. szept. 20. 21:27
Az biztos. Jártam Thaiföldön, ott idiótának tartották a külföldit, nem bírták felfogni, hogy teheti tönkre a bőrét a napon. Ott aki barna, azt szegénynek tartják, mert biztos a rizsföldeken dolgozik. Sokan főleg az ottani nők, mindent elkövetnek, nehogy nap érje őket. A legkeresettebb termék az üzletekben a bőrfehérítő krémek, testápolók. Fura mikor 40 fokban, esernyővel, szabad testrészeket eltakarva járkálnak :D Mindent megadnának, csak hófehérek legyenek.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Csemár)
2022. szept. 20. 17:34

Az is tökéletes. Az enyem is olyan volt. Szerettem a szeplőimet. Na, azok sincsenek már meg. :D Van baj velem, mi? :(

Amúgy nem ríjok tovabb, talaltam egy bézs színű fidres-fodros inget az elfekvőben, jó lesz az, felveszem egy fekete nacival meg blézerrel, magassarkúval, aztan kész. Holnap mar a kutya se emlekszik úgyse rá mi volt rajtam. :)

16. csemár (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 20. 17:10

"Tőkéletes bőr??"

Mint a pulykatojás. :-)

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - E620d9d97b)
2022. szept. 20. 16:29
Nem ezert, egyebkent mindig szoktam egy minimalis sminket felrakni, mert a fehér bőrön minden látszik.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Csemár)
2022. szept. 20. 16:27
Ő se szép. :) Most mar legalabb is. Fiatalon az volt, de akkor ki nem az? Sima, tökéletes bőr. De most mar szerintem neki is egyre nehezebb. Én néha úgy vagyok, hogy legtöbbször összetörném a tükröt. Fiatalon nem volt ilyen problémam fura, pedig akkor se volt barnabb a bőröm. A fehér színt szerettem nagyon, azt mondtak jól is áll, na most mar az se áll jól. :D Jobban szeretek elbújni a fekete mögé, az olyan láthatatlan szín.
13. e620d9d97b (válaszként erre: 12. - Birebora)
2022. szept. 20. 16:21
Szerintem sem. Ha az arcvonásai csúnyák, akkor sminkeljen.
2022. szept. 20. 16:18
Pedig a fehér bőr nem csúnya.
11. csemár (válaszként erre: 10. - Csemár)
2022. szept. 20. 16:16

Mindegy is.

Csak arra gondoltam, hogy felhívom a figyelmedet Mia Farrow/ra. Láttál olyan képeket róla, ahol nincs kisminkelve?

Borzadály, nem?!

10. csemár (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 20. 15:34

Hány éves vagy?

Milyen színű a hajad?

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - E620d9d97b)
2022. szept. 20. 15:21
Barna. Az a közepes, semmilyen barna. A szemem meg kettő. :D Zöld. Az legalabb szép bennem. :D Lehet azert is all jól a fekete. De most olyan partin kéne megjelenni ahol a fekete szín nem elfogadott, aztan eleg nagy bajban vagyok. 12 óra vakarózás meg takarózás, ahogy ismerem magam. :D Tényleg nem szeretem a színeket. Még egy natúr színt elviselek magamon, bézs vagy mittudomén, de azon felül semmit. Csak hát a baj hogy a bézs szín is sápaszt.
8. e620d9d97b (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 20. 15:10
Milyen színű a szemed? És a hajad?
2022. szept. 20. 14:53
Jó de én nem csak hogy feher borű vagyok hanem hullasapadt is. Hatalmas fekete karikákkal a szemem alatt. Horror filmekbe élőhalott statisztának siman elmehetnék.😂 Annyira feher meg annyira vekony a bőröm hogy az erek átkéklenek rendesen a karomon meg a bőrömön. Szörnyű! És nem is értem hogy lettem én ilyen fehér. Senki nem ilyen, meg nem volt ilyen a csaladban. A tesómnak is barna a bőre pedig az ő bőre se lát sok napot. Próbaltam mar szolariumot mindent, barnítókrém :D de a szoláriumtól csak vörös leszek, a barnítókrém meg tudjuk milyen. Nem tudom milyen szín állna jól, mert legtöbbször feketét hordok, ebben érzem csak jól magam. A színes ruhákban mintha a pódium közepén állnék bohócnak öltözve.
2022. szept. 20. 14:41
Én csak a szép néger nőket irigylem. Az a csodás bőrük, hófehér foguk, göndör hajuk. Sose leszek olyan jó nő! 😇
5. e620d9d97b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 20. 07:57
Érdekes. Én is fehér bőrű vagyok. Az élénk színek jól állnak.
2022. szept. 20. 07:39

Ez sajnos ilyen.

A göndör hajú, sima hajat akar, a sima hajú göndört.



Igyekezz megtalálni a neked jól álló színeket.

Hidd el, a nem tejfehér bőrűeknek is van olyan szín, amiben úgy néznek ki, mint a több napos vízihulla;)

2022. szept. 20. 06:56
Érdekes fordítva szokott lenni. Általában a színes bőrűek irigylik a fehéreket. Sok feketétől, cigánytól lehet hallani ilyesmit. De még Ázsiában is irigylik a fehér bőrszint. Fura vagy.
2022. szept. 20. 06:49
Ez nem igaz, ha odafigyelsz egy kicsit, meg fogod találni az olyan színeket, amelyek illenek hozzád. (Én is fehér bőrű vagyok, de sose voltak ilyen gondjaim.)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook