Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Inzulinrezisztencia - Inofolic. Most mit csináljak? fórum

Inzulinrezisztencia - Inofolic. Most mit csináljak? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. jan. 10. 19:34

Kedves hoxa tagok!


Egy olyan problémában kérném a segítségeteket, ami tudom, hogy sok embert érint és sokat is olvastam a témában, de nem tudom, hogy mit csináljak.


23 éves vagyok. Másfél évig nem volt meg a havi vérzésem. Ide-oda küldözgettek, ilyen- olyan gyógyszerek, Sella Mr és satöbbi. Kiderült, hogy magas a prolaktin szintem és az inzulin szintem a normális hétszerese. Elkezdték velem szedetni a 850 mg-os Mercformint napi 3x, amit nem bírtam, így csökkentették az adagot. Testalkatomról tudni kell, hogy voltam vagy 60 kiló, ebből 15 lement. A havimat nagy nehezen meghozta egy gyógyszer, azóta Mirabella fogamzásgátlót szedek, ennek 1 éve és így van ciklusom.

Nemrég voltam inzulinterheléses vérvételen, ahol gyógyszer, rendszeres testmozgás és diéta mellett még rosszabb lett az eredményem, mint volt....El vagyok keseredve. Jelenleg a Mercformint nem bírom szedni, rosszul vagyok tőle nagyon, nem marad meg bennem semmi.

Ajánlották az Inofolicot, de az több mint 10 ezer Ft. Az ára is sok, de nem tudom, hogy fogamzásgátló mellett érdemes-e elkezdeni alkalmazni, hisz szeretnék majd kisbabát, de nem most.

Tanácsot szeretnék kérni, hogy mit csináljak, mit ajánlanátok.


Köszönöm. :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook