Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Invitel tapasztalatok fórum

Invitel tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2
2009. máj. 20. 18:10

Én csak azt tudom javasolni mindenkinek,hogy ha hívnak szóba se álljatok velük.Ha meghalljátok,hogy onnan hívnak rögtön tegyétek le a telefont.

Tudjátok mi a legmocskosabb?Hogy néha T-comnak adják ki magukat!

18. e8e68503db (válaszként erre: 12. - Myrthil)
2009. máj. 20. 18:07

Írásban és szóban is le lehet mondani.

Írásban jó ajánlottan küldeni és akkor be tudod bizonyítani ha sor kerülne rá,hogy Te visszamondtad.Egyébként annak ellenére,hogy ott dolgoztam még a szüleimet is átverték ők megfenyegették a fogyasztóvédelemmel és úgy rögtön bocsánatot kértek tőlük meg csekket sem küldtek nekik.

2009. máj. 20. 17:40

Ezek szerint baromi szerencsém van, hogy amikor ilyesmivel felhívtak, pont sírt a gyerek és mondtam, hogy ne haragudjon, nem tudok most ezzel foglalkozni.

Amúgy nekem is tele van a t..köm velük, állandóan felszólítanak, hogy elmaradásom van - persze sosincs! - de egyszer beugrottam nekik és fizettem. Azóta havi rendszerességgel eljátsszák ugyanezt, hátha megint duplán fizetek. Na azóta csak mellérakom a telefont, ha felhívnak és kidobom a pótcsekket.

Amúgy meg épp most akarok bemenni reklamálni, mert a nagysebességű internetért fizetek, cserébe egyre lassúbb, sőt, újabban állandóan ledob. No comment. Mocskos egy banda.

2009. máj. 20. 17:29

Hello,

Engem is piszkáltak az Invitelesek, detto úgy ahogy a vitaindítónál.

Én a következőt csináltam, és bejött:

Valóban létezik szóbeli szerződéskötés, s az lehet érvényes.

Igaz az is, hogy nekik ezt hangfelvétellel kell igazolniuk.

Én azt mondtam nekik, hogy a velem folytatott beszélgetést vegyék fel egy hanghordozóra (kazetta, CD), postázzák ki nekem, én az ügyvédemmel meghallgatom a felvételt, s utána tárgyalhatunk.

Két hétre rá kaptam egy levelet, hogy: "Bocs, tévedés volt."

Ezt javaslom neked is.

Üdv: Travels

15. be52089f0e (válaszként erre: 13. - Be52089f0e)
2009. máj. 20. 17:15

A lényeg, hogy egy Tele2höz hasonló szerződést kötöttünk velük. Aztán 8 napon túl meggondoltuk magunkat. Felhívtuk őket, hogy ilyenkor mi a teendő. Azt mondták, hogy oké, de fizetni kell. Ebbe beletörődtünk.

Aztán jött a meglepi. Pár hónap múlva jött egy levél, hogy mi írásban kértünk a szerződés felbontását és ők ezt meg is tették. Fizetnünk pedig nem kell.

Nagyon megörültünk, bár a mai napig nem tudjuk, hogy ki írhatta azt a levelet.

2009. máj. 20. 17:12

Szia!

Nálunk már le járt az egy év de már nem küldenek csekket.Igaz csak 1100ft-ost kültek nekem.Én se kötöttem velük szerződés csak közölték velem hogy milyen kóddal tudok telefonálni.

2009. máj. 20. 17:10
Nekem is volt velük ügyem, de szerencsére megszabadultam tőlük. Bár fogalmam sincs, hogy hogyan.:)
12. Myrthil (válaszként erre: 11. - E8e68503db)
2009. máj. 20. 17:07

Ha lejár az egy év, le lehet mondani?

Mert ugye szerződést sem kötöttünk, és mi a garancia rá, hogy utána nem fogják a csekeket tovább küldeni :S

2009. máj. 20. 17:06

Most már sajnos köt az egy év hűségnyilatkozat.

Úgyhogy szerintem sajnos be kell fizetni.

Nem tudom hogy van most már régebben dolgoztam ott.

2009. máj. 20. 17:05

Az állítólagos szerződés kötéstől eltelt 8 napig még visszalehet mondani.

Kár,hogy anyukád nem szólt időben :-(

2009. máj. 20. 17:04

Vissza lehet még valahogy csinálni?

Még van 2 csekk, amit nem fizettük be.....

2009. máj. 20. 17:03

Persze én csak a panaszokat kezeltem nem kötöttem semmilyen szerződést senkivel.

Ahhoz nem lenne gyomrom ehhez sem nagyon volt.

Rengeteg embert átvágnak.

2009. máj. 20. 17:02
Én is nagyon összevesztem vele, egyrészt hogy miért fizette be, másrészt miért hallgatott róla eddig :S
6. e8e68503db (válaszként erre: 5. - **Rita**)
2009. máj. 20. 17:02

Hát azt én nem tudom.De akkor is kellett volna küldeniük egy szerződést amit aláírva vissza kellett volna juttatni a részükre.

Ott dolgoztam sajnos úgyhogy tudom.

5. **Rita** (válaszként erre: 4. - E8e68503db)
2009. máj. 20. 17:01

De befizette a csekket.

Ha nem tartotta jogosnak miért fizetett?

4. e8e68503db (válaszként erre: 2. - Myrthil)
2009. máj. 20. 17:00

Szia!


Hívjátok fel őket és mondd meg,hogy feljelented a fogyasztóvédelemnél ez általában szokott hatni náluk.

A beszélgetés amit anyukáddal folytattak rögzítve van így ezt a fogyasztóvédelem kikérheti és akkor ott lesz a bizonyíték,hogy anyukád nem kötött szerződést.

Nem szabad az Invitellel még csak tárgyalni sem,mocskos,szemét banda.

3. **Rita** (válaszként erre: 2. - Myrthil)
2009. máj. 20. 17:00

A szóbeli szerződés jogilag elfogadott.

Anyukád ráadásul befizette az összeget, vagyis ezzel is elfogadta a szerződés tényét

2009. máj. 20. 16:48

Sziasztok!


Anyukám a segítségemet kérte. Történt ugyanis, hogy 11 hónappal korábban FELHÍVTA az Invitel tájékoztatni valamilyen új csomagról.

Pár nappal később jött egy szerződés, és egy csekk. Anyukám befizette. Azt hiszem, itt rontotta el.

Felhívta őket, megkérdezni, hogy mi ez, mire közölték vele, pár nappal korábban telefonon szerződést kötött velük Hosszan vitáztak, hogy ő nem írt alá semmit, de csak annyit mondtak, ha nem fizeti be, beperelik.

Aztán sorba, minden hónapban befizette a plusz egy csekket, 4 hónapon keresztül. Utána ismét próbálkozott, de ugyanaz volt a válasz. Azóta nem fizeti, de a múlt héten kikötötték a telefonunkat.

Csak ekkor merte bevallani a dolgot.

Befizettük az összes csekket, de még mindig nem kötötték vissza.

Lehet ilyenkor valahova fordulni?

Tudom, kicsit elkéstünk vele, és anyukám hiszékeny volt, amit nagyon ki is használtak. A mai napig nem írtunk alá semmit.

Fel akartuk mondani a szerződést a céggel, de azt mondták nem lehet, csak az egy éves fordulókor. Holnap jár le. Ma ismét telefonáltunk, mire válaszként közölték, hogy fizessünk be 12 000 forint lemondási díjat.

Soha nem is kötöttünk velük szerződést! Hogyan tudnánk végre megszabadulni tőlük??????

Járt még így valaki?

2009. máj. 20. 16:48
Invitel - Kit vágtak még át?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook