Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hova lehet fordulni panaszért, ha a Invitel Zrt. hamis adatokat mondott nekem telefonban?(volt hangrögzítés) fórum

Hova lehet fordulni panaszért, ha a Invitel Zrt. hamis adatokat mondott nekem telefonban?(volt hangrögzítés) (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 29. 15:16
az attól is függ, hogy mit és mennyire szeretnéd elérni
2011. jan. 29. 12:55

Amikor át lehetett a Matávtól más szolgáltatóhoz lépni,akkor hívtak telefonon.Mondtam hogy nem kérjük,ennek dacára jött egy levél a matávtól,

hogy kérésünknek megfelelően átadtak az Invitelnek.Erre felhívtam a matávot,hogy mi van?Mondja a csaj hogy ők megkapták a levelet az Inviteltől,még jó hogy mondta,nehogy megszívassanak esetleges kötbérrel vagy mivel a szerződés felmondása miatt!Na akkor az Invitelt hívtam,mondja a csaj,hogy látja hogy volt egy beszélgetés,de nem tudja megnézni ő,hogy mi volt benne!Na akkor levél az Invitelnek,hogy mi nem kértük,és szeretném meghallgatni a felvételt ami a beszélgetésről készült,mert ketten voltunk a telefonnál,és tudjuk,hogy nem kértük.Végül is méltányossági alapon eltekintettek attól,hogy fizessünk,de a szemem ma is forog ha meghallom az Invitel nevét.

2011. jan. 29. 12:48
Először az ügyfélszolgálatukhoz!A legszemetebb cég,minket is meg akart anno szívatni!
2011. jan. 29. 12:47

Bruttóösszeg ehlyett nettót mondott. Azt mondta 7490 lesz az netem,telefon és tv együtt,helyette 9300-at fizetek.

Számlán megnéztem tényleg 7490 csak az a baj,hogy az a nettó összeg...

2011. jan. 29. 12:46
Milyen adatokat?
2011. jan. 29. 12:46
Adatvédelmi biztoshoz
2011. jan. 29. 12:45
Hova lehet fordulni panaszért, ha a Invitel Zrt. hamis adatokat mondott nekem telefonban?(volt hangrögzítés)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook