Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Intimplasztika utáni szexuális élet fórum

Intimplasztika utáni szexuális élet (beszélgetős fórum)

2016. dec. 11. 21:17
Köszönöm a válaszokat,minden rendben volt/van! Most már nyoma sincs a műtétnek!
2016. okt. 31. 07:27
szerintem ezt a dokiddal kellett volna megbeszélni, mert azért a műtét is megterhelő lehetett és az anyagi sem lehetett kevés és mindezt egy "korai"szexxel kockáztatni nem biztos hog érdemes
2016. okt. 26. 17:16
Bocs, fordítva, az eredeti topik egybeírva, a tied meg külön
7. gribedli*** (válaszként erre: 1. - ambruckiri)
2016. okt. 26. 17:15

Ebben a topikban érdeklődhetsz:

[link]

Egyébként nem értem, miért kellett ehhez új fórumot indítani. Az új fórum indításakor feltűnik egy kérdés, hogy:

Utánanéztél, hogy van-e már a témában fórum?

Gondolom, nem néztél utána, ezért indítottál egyet tök ugyanazzal a címmel, mint az eredeti: Intim plasztika különírva, te meg indítottál egyet intimplasztika egybeírva. Holott simán megkérdezhetted volna ott és válaszoltak volna. Igaz, még nem késő megkérdezni.

2016. okt. 26. 08:48
Szóval?Valaki a kèrdèsre? :)
2016. okt. 25. 23:46
Nem is értem... Rászánja az ember magát egy ilyen műtétre, feltételezem körbejárja a témát a neten, megbeszéli az orvossal, aláírja a hozzájárulást, amin gondolom rajta vannak az ilyen ajánlások, utasítások, kifizet egy nem kis summát, és minden után, miután már szexelt, kezd vakarózni, hogy talán ennek lesz valami következménye?
2016. okt. 25. 23:45
Nekem nem fàjt.. csak be van dagadva...Ezèrt kèrdezem,hogy okozhat e elváltozàst?'
2016. okt. 25. 23:34
Ezt most elképzeltem és fájt.
2. bc681dac13 (válaszként erre: 1. - ambruckiri)
2016. okt. 25. 23:17
A kocka el van vetve, nem?
2016. okt. 25. 22:57

22 napja volt kisajak plasztikám,doktor ûr felszîvôdô varrattal dolgozott,a csiklôm körül mèg nagyon èrzèkeny,a kisajkak be vannak dagadva,lilàs tündöklès csak a csuklya rèszen virît...

Ma kipróbàltuk a szexet baràtommal.Szerintetek el tud deformàlôdni a korai szextôl?Lehet hülye kèrdès,de megköszönnèm a válaszokat! :)

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook