Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Intimplasztika utáni szexuális élet fórum

Intimplasztika utáni szexuális élet (beszélgetős fórum)


15. Mahox0 (válaszként erre: 11. - Unaragazza92)
2019. márc. 6. 09:13
Szia en szeretnem megkerdezni hogy hany hét utan eri el a vegleges formajat es meretet? Engem ket hete mutott de most aggodom mert nagynak latom es csunyan varrta meg, remelem nem fog elformalodni mert a felso resznel annyira lekototte hogy most ott egy kiallo csücsök van. Megkoszonnem ha elmondanad nalad hogy volt es milyen es mikor lett végeredmeny?
14. Mahox0 (válaszként erre: 13. - Vmnk)
2019. márc. 6. 09:10
Megkerdezhetem hogy ki mutott?
13. Vmnk
2019. jan. 13. 11:41

Sziasztok!

Pár napja volt kisajak plasztikám.

Azt hiszem életem legrosszabb döntése volt.

Kifejezetten kértem az orvost, hogy ne vágja rövidre, csak a “kilógó” részt szerettem volna, ha eltávolítja.

Ehhez képest teljesen levágta, úgy érzem meg lettem csonkítva.

Nagyon megvisel, nem vagyok jól lelkileg.

Tudtok esetleg orvost ajánlani Budapesten, aki vàllal és jó is korrekcióban?

Van esetleg valakinek hasonló élménye, ami végül megnyugtatóan végződött?

12. unaragazza92 (válaszként erre: 6. - 5264da6034)
2018. dec. 29. 19:56

Szia !

Mi is a 22 nap után probáltuk ki!

Én is ettöl tartottam nem e szebben gyogyulna ha vártunk volna még. Kicsit még lila:(

2018. dec. 29. 19:49
Sziasztok!novemberben voltam Dr. Regényi Péternél kisajakplasztikán.Kaptam egy kenőcsöt amivel be kellett kenekednem , érdemes idöben odaérni ahogy mondják. Nagyon jol hatott a krém bekentem vele magam a szobába és mikor indultam a műtétre teljesen érzékeztelen volt éreztem mint amikor szurit kap az ember foghúzás elött.Az injekcioktol tartottam de szerencsés voltam semmi fájdalmat nem éreztem mikor az injekciokat kaptam. Bátoritok mindenkit aki az injekciok miatt nem merné bevállalni a mutétet személy szerint nekem ott nem volt rossz élményem.A műtét után fél órával viszont nagyon csípett és szédültem is .Azt hittem ha ilyenek lesznek az elkövetkezö napok nem birom ki, de szerencsére estére és másnapra már nem volt baj.A tramadolo fájdalomcsillapito nekem nem hatott ugyanugy égetett és csipett tovább algoflexet szedtem be és azokután nem fájt .összességében csak a mütét utáni orák voltak fájdalmasak a többi nap simán ment, kicsit az ülés furcsa volt haza felé elfeküdtem a kocsiban.Ha valakinek kérdése van és tudok segiteni nyugodtan irjon!!
2016. dec. 11. 21:17
Köszönöm a válaszokat,minden rendben volt/van! Most már nyoma sincs a műtétnek!
2016. okt. 31. 07:27
szerintem ezt a dokiddal kellett volna megbeszélni, mert azért a műtét is megterhelő lehetett és az anyagi sem lehetett kevés és mindezt egy "korai"szexxel kockáztatni nem biztos hog érdemes
2016. okt. 26. 17:16
Bocs, fordítva, az eredeti topik egybeírva, a tied meg külön
7. gribedli*** (válaszként erre: 1. - 5264da6034)
2016. okt. 26. 17:15

Ebben a topikban érdeklődhetsz:


[link]


Egyébként nem értem, miért kellett ehhez új fórumot indítani. Az új fórum indításakor feltűnik egy kérdés, hogy:

Utánanéztél, hogy van-e már a témában fórum?


Gondolom, nem néztél utána, ezért indítottál egyet tök ugyanazzal a címmel, mint az eredeti: Intim plasztika különírva, te meg indítottál egyet intimplasztika egybeírva. Holott simán megkérdezhetted volna ott és válaszoltak volna. Igaz, még nem késő megkérdezni.

2016. okt. 26. 08:48
Szóval?Valaki a kèrdèsre? :)
2016. okt. 25. 23:46
Nem is értem... Rászánja az ember magát egy ilyen műtétre, feltételezem körbejárja a témát a neten, megbeszéli az orvossal, aláírja a hozzájárulást, amin gondolom rajta vannak az ilyen ajánlások, utasítások, kifizet egy nem kis summát, és minden után, miután már szexelt, kezd vakarózni, hogy talán ennek lesz valami következménye?
2016. okt. 25. 23:45
Nekem nem fàjt.. csak be van dagadva...Ezèrt kèrdezem,hogy okozhat e elváltozàst?'
2016. okt. 25. 23:34
Ezt most elképzeltem és fájt.
2. bc681dac13 (válaszként erre: 1. - 5264da6034)
2016. okt. 25. 23:17
A kocka el van vetve, nem?
2016. okt. 25. 22:57

22 napja volt kisajak plasztikám,doktor ûr felszîvôdô varrattal dolgozott,a csiklôm körül mèg nagyon èrzèkeny,a kisajkak be vannak dagadva,lilàs tündöklès csak a csuklya rèszen virît...

Ma kipróbàltuk a szexet baràtommal.Szerintetek el tud deformàlôdni a korai szextôl?Lehet hülye kèrdès,de megköszönnèm a válaszokat! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook