Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » In memoriam... fórum

In memoriam... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: In memoriam...

1 2
11. Ata06 (válaszként erre: 1. - Rozália)
2014. ápr. 7. 19:03

Nagyon sajnálom. :'( Nem értem az emberiséget...:((

Aztán mit csinál? hazamegy és vacsit készít?

Hogy neveli az ilyen lelkületű ember a gyerekeit? Már ha van lelke, szerintem nincs.

Csak az tudja milyen nagy szomorúság egy állat elvesztése, akinek van és családtagként szereti.

Mert ők nem "csak" kutyák.

Az új kutyusnál próbáljátok megelőzni. Ivartalanítással, kerítés lebetonozásával... nem tudom hogy, de nehogy elszökjön.

Amellett hogy vele történhet valami, ő is megharaphat valakit , vagy karambolt okozhat.

Ilyenkor a kutyust elaltatják, a gazdit meghurcolják.

A kutyusodhoz gartulálok, tényleg csoda gyönyörű! :)))

2014. ápr. 7. 16:44
Sajnálom a kutyusaidat :(.Ivartalanítsd az új kutyát, az sokat segít, hogy ne akarjon majd szökdösni.
2014. ápr. 7. 16:31
:(
8. 4f33582ead (válaszként erre: 1. - Rozália)
2014. ápr. 7. 14:12

Borzasztó,ami történt a kutyusaiddal:( Majdnem ugyanígy jártam én is,tehát teljesen megértem az érzéseidet. Anya és fia kiszöktek nálunk is,lelőtték őket,a fiú hazavánszorgott,a szemem előtt pusztult bele a lövésbe:(

Viszont az új kutyust próbáld meg szeretni,próbáld a lelkiismeretfurdalást valahogy kiiktatni,hiszen nem kell,hogy bántson a lelkismeret. Tudom,nem könnyű,mert olyan,mintha hűtlen lennél a régi szeretett kutyákhoz,de ez nem így van. És az új kutyus megérdemli a szeretetet,ő aztán igazán nem tehet semmiről.

2014. ápr. 7. 13:52

Sajnos el kell fogadni, hogy ilyen a trv.

Kóbor kutyának minősül, vadász lelőheti

Azért a vadásznak is nyomnék egy tockost rendesen!


Ha meg megharapott volna valakit, akkor te vagy a felelős, így is csak magadat hibáztathatod

6. bumburka (válaszként erre: 1. - Rozália)
2014. ápr. 7. 13:46

Őszinte részvétem a kis drágák miatt! :'(

Igazán kegyetlen és szomorú,ami velük történt!!!!

Én is,vagyis a családunk is kutyaimádó.Van egy king charles spániel kutyusunk.Nálunk ő a gyerek. :) Kertes házban lakunk,de bent él velünk a lakásban. Hozzá alkalmazkodunk,köré szervezünk mindent.

15 éves és 4 hónapos.Ősszel sajnos súlyosan megbetegedett.Szívnagyobbodása van & régóta epilepsziás.De az előbbivel van a probléma. Mindennap ajándék... El sem tudom képzelni,mi lesz velünk,ha...

2014. ápr. 7. 13:34

Nagyon megtudlak érteni, hogy gyászolod őket. Annyira hozzánk tudnak nőni, mintha a gyerekeink lennének.

A mi kutyuskánk is nem rég halt meg, igaz ő nagyon beteg volt...

2014. ápr. 7. 13:22

Köszönöm szépen.

Sajnos, a vadászok védik a mundér "becsületét":(

3. Rozgó (válaszként erre: 2. - Csgybzs)
2014. ápr. 7. 13:20

Így igaz! Egyetértek!


Rozália sajnálom, együtt érzek veled.

Gondolom, nem derült ki, hogy ki volt az illető?

2014. ápr. 7. 13:13

Nagyon sajnálom. :(

Az embernél nincs borzasztóbb lény a Földön.

2014. ápr. 7. 13:08
Egész életemben nagyon szerettem a kutyákat...
Mindig volt a háznál kutya, gyerekkoromtól kezdve. Faluhelyen házörző nélkül talán egy ház sem létezett. Igaz, gyerekkoromban nem nagyon engedték a szüleim, hogy úgy szeressem a házörzőket, ahogyan én szerettem volna; dédelgetni, mászkálni velük a környéken. Anno a kutyákat általában láncon tartották... Megbecsülték, jól bántak vele, de semmi egyéb.

Ugrás a teljes írásra: In memoriam...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook