Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Imádkozzatok értünk, kérlek! fórum

Imádkozzatok értünk, kérlek! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
230. 18ba5935e0 (válaszként erre: 228. - Bubi 54)
2009. okt. 5. 11:22

Nagyon sokat gondolok rád, Bubi!

Szívből kívánom, hogy idővel enyhüljön ez a fájdalom, elfogyjanak a könnyeid és hogy a gyermekeid vissza tudják csalni a mosolyt az arcodra!

229. Pné Veronika (válaszként erre: 228. - Bubi 54)
2009. okt. 5. 09:50
Drága Bubi! Sok erőt és kitartást a továbbiakhoz, lélekben veled vagyok.
228. Bubi 54
2009. okt. 5. 09:03
Sziasztok! Szombat este hazaérkeztem Magyarországra.A férjem kedden délelött érkezik,szerdán 2 orakor temetjük.A német vállalkozo mindent elintézett,a rengeteg engedélyt,biztositásokat, szállitást,egy kicsit megnyugodtam,attol féltem, nem tudom hazahozatni,mert a férjem koporsos temetést akart.Itthon a gyerekekkel probáljuk egymásba tartani a lelket,de nagyon nehéz!Ki kell birnom, de csak miattuk,nekem már minden mindegy.Egyfolytában csak azt várom, mikor ébredek fel ebböl a borzalmas álombol.És minden nap rá kell jönnöm, hogy ez a valoság.Köszönöm nektek ezt az öt hetet, hogy velem imádkoztatok,biztattatok,nagyon nagy segitség volt, hogy nem voltam egyedül ebben a nagy bajban.És nagon köszönöm a rengeteg részvétnyilvánitást.A temetés után jelentkezem.
2009. okt. 2. 20:48
Fogadd öszinte részvétem,én is várlak vissza!
226. fdóri
2009. okt. 2. 14:26
Több napja olvasom a fórumot, nagyon reménykedtem. Fogadd őszinte részvétem!
2009. szept. 30. 13:25

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz.

Várlak én is vissza, ha majd akarsz beszélni, itt leszek. Addig pedig sok erőt kívánok neked és a lányaidnak is.

2009. szept. 30. 13:25

Őszinte részvétem:(Erősnek kell most lenned, főleg a gyermekeid miatt is.Sokszor nem értjük miért történnek dolgok, de ennek biztosan így kellett lennie...A férjednek lehet, hogy jobb így, nem érez több fájdalmat, de biztos vagyok benne, hogy fentről figyeli az életed és azt szeretné, hogy boldog legyél és átvészeld ezt a nehéz időszakot.Nem tudom, mennyire vagy vallásos, de az én családom szokása(mivel mi katolikusok vagyunk), hogy szoktunk mondatni misét az elhunyt családtagokért is és képzeld Anyukám szokott álmodni velük utána és olyan jó érzés tölti el mindig:)Nem kerül nagyon sokba egy mise, templomonként változó.

Bubi fel a fejjel, légy nagyon erős.

A jó Isten adjon Neked és a Családodnak nagyon sok erőt!

223. judy47
2009. szept. 30. 13:21
Öszinte Részvétem!
2009. szept. 30. 10:10
Őszinte részvétem.
2009. szept. 30. 07:46
Fogadd őszinte részvétem,nagyon megrázott:((((
2009. szept. 30. 00:38
Én is nagyon sajnálom. Mikor olvastam délután, szóhoz sem jutottam. :( Őszinte részvétem!
2009. szept. 29. 23:26
Imádkozunk mi is. Együtt érzünk++.:(( Őszinte részvétünk nekünk is. Mi is meghallgatunk szeretnél írhatsz nekünk is.
2009. szept. 29. 23:09

Nagyon sajnálom Bubi! Öszinte részvétem! :-(((((((


Annyira rossz volt most ezt a hírt elolvasni. :-(


Sokat gondolok rád és ha már érzel magadban elég erőt, akkor gyere, itt mindig lesz valaki, aki meghallgat, lelket önt beléd!

217. 0cec113ec4 (válaszként erre: 204. - Bubi 54)
2009. szept. 29. 22:02
Őszinte részvétem!
216. 00346cf747 (válaszként erre: 215. - Bubi 54)
2009. szept. 29. 21:00

Nehéz napok előtt állsz, de talán jobb is, hogy sok a tennivalód, emberek közé kényszerülsz... de tudd, hogy szeretettel várunk vissza, és ha már tudsz beszélni, mi itt leszünk.

Addig kitartást, erőt kívánok neked és családodnak egyaránt.

215. Bubi 54
2009. szept. 29. 20:38
Ma nem igen birok a történtekröl beszélni.Itt a németeknél minden olyan gyorsan történik.Még ma el kellett kezdeni intézni, hogy hazavihessem a férjem.Nem sokáig maradhat a korházban.Ma kellett elintezni az összes papirt, a temetkezési vállalkozo egész délután intézte,koporsot kiválasztani, biztositásokat, engedélyeket intézni.Otthon sirhelyet venni, amit a lányaim intéztek, mert ennek mindnek meg kell lenni, hogy hazamehessünk.Még fel se fogtam, hogy itthagyott, és máris koporsot kellett választani!De kedden délelött otthon leszünk.Addig észen kell lennem,hogy minden rendben történjen,ráadásul a cég ügyeit is elintezni,mert 11 család megélhetése mulik ezen, meg persze a mienk is.A férjem nagyon büszke volt a cégére, nem okozhatok neki csalodást!Amig haza nem érünk kitartök, otthon meg majd lesz valami.
2009. szept. 29. 20:15
Nagyon sajnálom, fogadd őszinte részvétem.
2009. szept. 29. 18:18

Nem múlnak ők el, kik szívünkben élnek,

Hiába szállnak árnyak, álmok, évek.

Ők itt maradnak bennünk csöndesen még,

Hiszen hazánk nekünk a végtelenség.


Emlékük, mint a lámpafény az estben,

Kitündököl és ragyog egyre szebben

És melegít, mint kandalló a télben,

Derűs szelíden és örök fehéren.


Szemünkben tükrözik tekintetük még

S a boldog órák drága, tiszta üdvét

Fölissza lelkünk, mint virág a napfényt

És élnek ők tovább, szűz gondolatként.

(Juhász Gyula)

212. Pné Veronika (válaszként erre: 204. - Bubi 54)
2009. szept. 29. 18:13
Drága Bubi! Fogadd őszinte részvétemet. :-((((
2009. szept. 29. 18:02
Csalódott vagyok...azt hittem annyi szenvedés után végre rendbe jönnek a dolgok. Fogadd őszinte részvétem Bubi!! Isten adjon Neked megbékélést, és erőt.
210. csilla80 (válaszként erre: 208. - 00346cf747)
2009. szept. 29. 16:40
Igen,en is szeretnek segiteni. Nekem is van keseru tapasztalatom.
209. csilla80 (válaszként erre: 204. - Bubi 54)
2009. szept. 29. 16:37

Oszinte reszvetem Draga Bubi... Egyszeruen nem kapok szavakat.

Isten nyugtassa bekeben.

:-(((

2009. szept. 29. 16:18
Bubi, ha gondolod, gyere vissza ide beszélgetni, lelket könnyíteni. Segíteni szeretné(n)k, bizonyára a többiek is. Beszéld ki a fájdalmat!
207. rinike (válaszként erre: 204. - Bubi 54)
2009. szept. 29. 16:16
Szia! Folyamatosan olvastam a fórumot, és imádkoztam a férjedért. Kérlek fogadd részvétemet! Isten áldását kérem Rád.
2009. szept. 29. 16:13

A halál tulajdonképpen jelentéktelen dolog...

valójában csak átmentem ide a szomszéd szobába.

Én én vagyok, te pedig te. Akármit is jelentettünk

egymásnak egymás életében, ez mit sem változott.

Nevezz csak nyugodtan a megszokott nevemen, beszélj

velem ugyanazon a könnyed hangon, melyen mindig is

beszéltél. Ne változtass a hangszíneden. Nevess

ugyanúgy, ahogy valaha együtt nevettünk a vicceken.

Imádkozz, mosolyogj, gondolj rám - emlegesd fel

A nevem nap mint na, ahogyan annak előtte is, de ne

árnyékolja be semmi a hangulatot, amikor szóba

kerülök. Az élet nem kapott semmiféle új jelentést.

Minden olyan, mint amilyen volt, nem szakadt meg a

folytonosság. Az, hogy nem látnak, még nem jelenti azt,

hogy nem kell rám gondolni. Várok rád, itt vagyok

a közeledben - egészen közel. Nincs semmi baj.

2009. szept. 29. 16:13

:((((

Fogadd őszinte részvétem.

204. Bubi 54
2009. szept. 29. 16:03
Ma reggel meghalt a férjem.Békésen elaludt, még idöbe szoltak, ott voltam vele.Köszönök nektek mindent.
2009. szept. 28. 20:41

Uram, szabadító Istenem,

éjjel-nappal tehozzád kiáltok.

Imádságom jusson színed elé,

Mert a lelkem tele gyötrelemmel,

életem közel van a holtak országához.

Uram, egész nap hozzád kiáltok,

és kezemet feléd tárom.

Megzavart és földre nyomott csapásaid súlya.

Rám zúdult haragod,

és feldúlt a tőled való rettegés.

Hullámzik körülöttem egész nap, mint az árvíz,

már-már összecsap fölöttem.

Elszakítottad tőlem jó barátaimat,

már csak a sötétség ismer engem.

Uram, éjjel-nappal tehozzád kiáltok!

202. 18ba5935e0 (válaszként erre: 201. - Bubi 54)
2009. szept. 28. 13:33

Nagyon jó, hogy már tudtok kommunikálni és a férjedben is megvan az élni-akarás! Ez nagyon fontos, hiszen ez a pszichés állapot fizikailag is befolyásolhatja őt!


Bár nem ugyanaz a helyzet, de az én nagypapám sokáig élt egy orosz lágerben (II. világháború) és nála sokkal erősebb, fiatalabb emberek haltak meg, ő pedig túlélte. Mikor egyszer még gyerekkoromban kérdeztem tőle, hogy ez mitől lehetett, akkor azt válaszolta, hogy ő haza akart jutni. Jó, tudom, mindenki haza akart jutni onnan, de ő fejben is elhatározta, hogy haza fog jutni! Csak erre koncentrált, bármi is történt körülötte és nem adta fel magában.

Végül nagyon szép kort ért meg, boldogságban a nagymamámmal, 3 gyerek és 6 unoka érkezésének örülhetett! :-)

201. Bubi 54
2009. szept. 28. 08:17
Nem vagyunk jobban, de hála Istennek rosszabbul se.Tegnap pár percig fenn volt,most elöször mondta, hogy meg akar gyögyulni.Nagyon örülök neki, mert eddig mindig azt hajtogatta, hogy nem lesz jobban, nem fog sikerülni.Szerintem az volt a baj,hogy ö már feladta, ugy el volt keseredve.De én nem adom fel,eddig nem hagyott el a jo Isten,remélem, most se fog!
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook