Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Imádkozzatok értünk, kérlek! fórum

Imádkozzatok értünk, kérlek! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
2011. jan. 25. 23:52

Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy,

Szenteltessék meg a Te neved,

Jöjjön el a Te országod,

Legyen meg a Te akaratod,

Amint a mennyben, úgy a földön is.

Mindennapi kenyerünket

add meg nekünk ma,

És bocsásd meg vétkeinket,

Miképpen mi is megbocsátunk

az ellenünk vétkezőknek,

És ne vígy minket kísértésbe,

De szabadíts meg a gonosztól.

Mert Tiéd az ország,a hatalom és a dicsőség,mindörökké.Ámen.

259. Bubi 54 (válaszként erre: 258. - Globus)
2010. dec. 26. 18:47

Szia Globus!

Nagyon kedves vagy, hogy gondoltál rám.Hát az életem gyökeresen megváltozott,hiaba a nagy család, a veszteség túl nagy,nagyon hiányzik a férjem.A fájdalom serintem soha nem múlik el, ebbe csak beletöródni lehet.Nagyon féltem az ünnepektöl, ezen is túl vagyok,ez volt az elsö családi karácsony, gyerekeekkel, unokákkal.Fájdalmasan furcsa volt.Neked is boldog karácsonyt kivánok.

258. globus
2010. dec. 25. 20:52

Kedves Bubi!

Remélem, hogy szíved fájdalma enyhült, és unokáid társaságában, örömben tölthetted az ünnepet. Áldott karácsonyt!

257. badonyimariaeva (válaszként erre: 251. - Bubi 54)
2010. jan. 4. 21:56

Drága Bubi!

Bárcsak tudnék segíteni, nagyon szívesen tenném!

256. Rika1
2009. dec. 30. 22:16
Drága Bubi! Őszinte részvétem, és erőt kitartást kívánok. Az idő mindenben segít, bár tudom nem sok vigasz.., de ott vannak a gyerekek és az unokák..akik sokat segíthetnek. Boldogabb Újévet kívánok neked és szeretteidnek is!
255. globus
2009. dec. 30. 20:41

Szeretetben, egészségben

legyen részed egész évben.

Légy szerencsés, vidám, boldog,

felejtsd el a bút, és gondot.

Kezdődjön hát egy új élet:

legyen békés, boldog éved!


Kedves Bubi! Jó egészséget, kitartást, türelmet, sok szerencsét kívánok az új esztendőre szeretettel, Neked és családod minden tagjának.

2009. nov. 14. 22:50
Szia!Nagyon sajnálom,hogy így alakult.Őszinte részvétem,légy erős,kitartó,mert a gyermekeidnek szüksége van rád!És a gyönyörű unokáid,legyenek életed új reménysugarai!Vigyázz magadra,minden jót kívánok Neked!
253. judy47 (válaszként erre: 251. - Bubi 54)
2009. nov. 9. 13:57

Szia!


Csak egy gyogyszer van erre az idö! Probálj megnyugodni,és munkába temetkezzél,mert segit.A jo isten veled van.És párod is lelkiekben.Sajnos nem mi határozzuk el,hogy mikor pihenünk meg.

2009. nov. 9. 05:01

hát nem is igen tudunk mit irni...

próbáld összeszedni magad az élő ember munkába temetkezik és igy még gondolkodni sincs ideje ..az idő talán ha egyáltalán orvosság lehet erre...

nagyon sajnáljuk a történteket.. és ebben téged..

251. Bubi 54
2009. nov. 8. 23:55

Sziasztok!

Nem irtam nektek, nagyon megviselt a temetes, a halottak napja, räadäsul most volt Imre nap, a ferjem nevnapja.Nehez helyzetben vagyok, räm maradt a felig felujijtott häzunk befejezese, egy nemetorszägi kft,amit nekem kell mostmär vezetni.Mindez ugy hogy egy nap 20 orät sirok.Kethetente jovok ki Nenetorszagba, rengeteg munka szakadt a nyakamba, keptelen vagyok megnyugodni.Nagyom el vagyok keseredve,naprol napra rosszabb.Nem kivänom senkinek, hogy megtudja, ez milyen borzaszto.Elni sincs kedvem, es megis kell.Minden megvältozott,csak a hatalmas üresseget erzem es kegyetlen fäjdalmat.De nagyon jol esett, hogy gondoltok räm es köszönöm a jeleket.

250. 00346cf747 (válaszként erre: 249. - Pné Veronika)
2009. nov. 8. 23:27
Úgy láttam, az előbb belépett.
2009. nov. 8. 23:26
Aggódom én is, hogy már nem ír ide... :-(
2009. nov. 8. 23:25
Szia Bubi! Hogy vagy?
247. 91c956613e (válaszként erre: 246. - Alfoldi13)
2009. okt. 24. 18:48
Nagyon szép.
2009. okt. 24. 12:28

imádkozni sose felesleges... most hallottam épp

Erőss Alfréd: Könyörgés


Uram!


Nem magamért imádkozom.


Ez a legnehezebb imádság.


Nagy terhem van. A népemet hozom.


Már meginognék, mint a nádszál,


de erőt önt belém a bizalom.


Láncszem vagyok.


Velem imádkozik a népem:


a magyarok a földön és az égben.


A láncot tartják erős angyalok.


Imádkozik az ország.


Hozzád emeli, Isten, e nép arcát


és színed előtt könyörögve ellép.


Uram!


Az egyetértés nagy kegyelmét


Add meg nekünk, add meg nekünk!


Legyen az mindennapi kenyerünk.


Amen.

2009. okt. 24. 11:33
Szia Bubi! Mivan veled?
2009. okt. 22. 17:23

Szia Bubi!


Hol vagy?

Nem jössz már ide többet?

243. fdóri (válaszként erre: 237. - Bubi 54)
2009. okt. 14. 17:26
Isten nem hagyott el!! Az Úr mindig veled van. A férjed is ott van már vele, ha ő is hitt benne akkor örök élete van, és még találkozni fogtok!!!
2009. okt. 12. 17:12

Légy nagyon erős Bubi!A jó Isten nem hagyott el ne aggódj, sokszor nem értjük miért történnek dolgok, ennek biztosan így kellett lennie.Az élet rendje, hogy el kell búcsúznunk egymástól.A hited maradjon meg és figyeld meg milyen sok erőd lesz az ilyen nehéz időszakokban!Légy boldog és adj sok szeretet azoknak, akik a legfontosabbak a számodra, a férjed is ezt szeretné látni fenntről!Légy erős!Kívánok Neked nagyon sok erőt, egészséget, sikereket és boldogságot!

A jó Isten vigyázzon Rád és szeretteidre, és adjon Neked nagyon sok erőt!

241. gyorki maria (válaszként erre: 237. - Bubi 54)
2009. okt. 10. 15:14
Most nagyon erősnek kell lenned!Tudom,hogy nagyon fájdalmas,de majd idővel enyhülni fog ez a fájdalom és bizzál Istenben ő most is veled van!
240. badonyimariaeva (válaszként erre: 237. - Bubi 54)
2009. okt. 10. 00:36

Végig veletek voltam és nagyon sajnálom,hogy így alakult.

Még egyszer fogadd őszinte részvétem.

Sok- sok erőt,jó egészséget, kitartást kívánok neked!

239. 00346cf747 (válaszként erre: 237. - Bubi 54)
2009. okt. 9. 16:50

Idővel enyhülni fog a fájdalom, meglátod. Így kell lennie. Ő sem akarná, hogy bánatba temesd az emlékeid.

Az élőknek szükségük van rád. Új időszámítás veszi kezdetét...

238. judy47 (válaszként erre: 237. - Bubi 54)
2009. okt. 9. 16:32
Lélekben veled van! Csak az hal meg akit elfelejtünk!Vigyázz magadra.
237. Bubi 54
2009. okt. 9. 14:37
Szerdán református szertartással eltemettük a férjem.Szépen, minden felhajtás nélkül,méltosággal, ugy ahogy élt.És kibirtam!De a lelkem vele halt,37 évig éltünk együtt,nem tudom, hogy birok élni nélküle.Lányok, soha ne tudjátok meg, hogy ez milyen borzalmas.Hogy nem jön többet,nem hiv naponta ötvenszer, hogy a három kislány unokánk most indult el, és ö már nem láthatja.És mellette legyél erös, mert a három gyerekünkbe is kell tartanom a lelket. Mert az utolso pillanatig reménykedtünk, hogy meggyogyul.És a legnagyobb fájdalmam, hogy elhagyott az Isten.Mindig megsegitett egész életemben,és amikor a legnagyobb bajban voltam, hiába könyörögtem,nem segitett meg.Legszivesebben utána mennék,de a hitem tiltja, és a kötelességtudat a gyerekeim felé, még akkor is,ha ök már felnöttek.Nem okozhatok nekik akarattal ilyen fájdalmat.Valahogy majd csak lesz.
2009. okt. 6. 14:15

Őszinte részvétem!

Sajnálom:(((((

2009. okt. 5. 19:26
Nagyon szorítottam sajnálom!Részvétem.Tudom milyen tragédia ez.A barátnőm volt férje karambólozott egyik fia rögtön meghalt a másik életéért két hétig küzdöttek szerencsére életben maradt de többé már nem fog járni valószínű pelenkázni kell .a szívem akart értük is megszakadni.
234. csilla80 (válaszként erre: 228. - Bubi 54)
2009. okt. 5. 19:10

Imadkozom Erted,hogy Isten erot adjon Neked.

Amikor egy ev alatt 17/18 evesen elvesztettem a szuleimet nekem egy mondat nagyon sokat segitett...:


Ha Isten bajt ad,erot is ad,hogy elviseljuk.


Sok erot es kitartast kivanok Neked.

2009. okt. 5. 19:04

Együtt érző szeretettel gondolok Rád.kedves

Bubi,a többiekhez csatlakozva.

232. gyorki maria (válaszként erre: 228. - Bubi 54)
2009. okt. 5. 16:56
Drága Bubi!Sokat gondolok rád,nagyon sok erőt és kitartást kívánok nektek!
231. alfoldi13 (válaszként erre: 228. - Bubi 54)
2009. okt. 5. 13:03
részvétünk , ....
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook