Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ikerfiúk anya nélkül fórum

Ikerfiúk anya nélkül (beszélgetős fórum)


8. Bun Csilla (válaszként erre: 7. - 4c1a787e8f)
2011. okt. 15. 18:30
írtam privit!
2011. okt. 15. 18:21

Úgy látszik, még a tragédiák is ""jókor"" történnek. Épp most raktam külön négy zsák gyerekruhát, amit a három gyerekem már kinőtt. Vannak benne természetesen láthatóan használtak, de olyanok is, amin még a cetli is ott van... Ezekből 2 gyereket is fel lehet nevelni.


Nem szívesen adtam volna oda csak úgy valakinek, mert sokan talán nem becsülték volna meg kellően, és akkor érzem jól magam, ha olyan helyre kerül, ahol tényleg hasznát veszik.. Egyszer már vittem ruhákat egy hoxás társunknak, akik szintén nagyon nagy bajban vannak. Jó volt látni, hogy örültek. Eleve annak is, hogy valaki foglalkozott velük...


Szóval jöhet a cím, de igazából ezt lehet, hogy jobb lenne valahogy személyesen bonyolítani a nagy mennyiség miatt...


Írj légyszi!

2011. okt. 15. 18:12

Nagyon szörnyű eset, én is segithetek a magam módján. Asztrológiával foglalkozom és szeretném megnézni a bolygó állásokat hátha....Kell hozzá a szülhely és a pontos dátum idö amilyen pontosan csak lehet. Talán tudunk valami biztatót mondani az apukának.De elöbb mi vizsgáljuk meg a dolgot mert ha gond van , jobb ha az apuka nem is tudja....

Talán érted mire gondolok....

5. Bun Csilla (válaszként erre: 2. - Ami.)
2011. okt. 15. 17:42
Igen van nagymama ők segítenek éjszaka, és a város polgármestere küldött egy dadát nappalra. Létavértesen élnek.
4. Bun Csilla (válaszként erre: 3. - Myra_Myra)
2011. okt. 15. 17:40
Köszi a linket!
2011. okt. 15. 17:31

[link]


Én küldenék, direkt félretettük a ruhákat, játékokat, de van egy 16 hónapos lányunk és most vagyok terhes a 2.babával. Nagyon szeretnék segíteni én is Nekik. Meglátom mit tehetek.

2. Ami.
2011. okt. 15. 17:17

Hol élnek?Vannak nagymamák,akik segítenek?

Linkeld be mindenképp,én elolvasnám.Sajnos(nem sajnos,az is jó helyre kerül,remélem)én most adtam sok babaholmit egy alapítványnak,ők Baranya megyébe viszik,ahol senkinek nincs munkahelye,és segélyekből élnek az emberek,iszonyat az a rész.


Van tipped az ikerbabákra,nagyon azt szeretnénk,de nincs a családba:(

2011. okt. 15. 17:13

Cikket szerettem volna írni róla de sajnos az sok időbe telik mire megjelenik. 2011.szept.16-án meghalt egy létavértesi anyuka szülés közben . Apuka egyedül maradt újszülött ikerfiúkkal. Egész város fogott össze hogy segítse őket anyagilag és babaholmikkal.

Eddig még soha nem kértem segítséget senkitől,de tudom milyen nehéz az ikrekkel hisz nekem is ikerlányaim vannak. Ha esetleg van valakinek újszülöttre vagy nagyobb kisfiúkra való kisruhák, játékok, tápszer, maradék pelenkák amik feleslegessé váltak küldjék el nekik vagy az én címemre nagyon sokat jelentene nekik.

Privátba tudok küldeni címet esetleg linket az esetről!

Köszönöm szépen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook