Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Így hogy lehet leélni egy életet? Párkapcsolatban mindig hasonló a gond és a munkában, mindenben rosszul teljesítek. fórum

Így hogy lehet leélni egy életet? Párkapcsolatban mindig hasonló a gond és a munkában, mindenben rosszul teljesítek. (beszélgetős fórum)


1 2 3
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 12. 16:21
Élj egyedül. Nem olyan nagy baj, ha nem nyomorítasz meg egy másik embert is magadon kívül.
2023. febr. 12. 16:21

Ezek szerint neked egy hozzád hasonló érdeklődésű ember-csoport között kellene a társadat keresni, találni. Aki szintén aktívan sportol, és ugyanígy vegetáriánus... ez esetben tökéletesen megértenétek egymást, és nagyon-nagyon sok mindenben tudnátok valóban társak lenni. És eszedbe sem jutna ostorozni magad.

Nem vagy te rossz, csak éppen másként képzeled el az életedet, mint a legtöbb ember.

Rossz helyen keresgélsz. Keresd a kapcsolatot túrázókkal, hivatalos túra-vezetővel, csatlakozz hozzájuk. Ennyi. A többit bízd a sorsra.

3. tien
2023. febr. 12. 16:12

Kötelező párkapcsolatban élni?

Jobb lenne neked egyedül.

2023. febr. 12. 16:07
Na hagyjuk! Tuti, hogy csak trollkodni jöttél :). Ha pedig netán mégis valós dolgokról írsz, akkor olvasd vissza magad és rájössz, hogy lehet nem a többi emberben van a hiba.
2023. febr. 12. 15:41

Nem tudok hibátlanul dolgozni, bármiről is legyen szó. Próbáltam tovább tanulni, de az érettségit is estig csináltam és a szerencsén múlt,hogy sikerült. Feldogásom extrém lassú. Ügyetlen is vagyok. Már elmúltam 30, gyermekkorban nem jó neveltetést kaptam és mindenre maximum az volt a magyarázat, hogy hülye a gyerek és ennyi.


Párkapcsolatomban mindig hasonló problémák jönnek elő. Mindegyik mondta,hogy nekem soha semmi nem jó. Igaz volt köztük alkoholista, zugivó is és ezt ki viseli el. Ezek által ment el a kedvem tőlük. Bevonzottam mindig az ilyet ,pedig én úgymond rendesen élek, nem züllök. Belekötök abba is, hogy nem kell 600x mosni, inkább venne több ruhát,ami elég legalább 1 hétre. Vagy az,hogy ne legyen már 3 egyforma tusfürdő bontva, használja el az egyiket és ne gyűjtse a majdnem üres flakonokat. Más lenne ha 2 különböző lenne.

Itthon nem bírom a zajt, úgyhogy háttérzajnak se tévé se zene ne menjen. Reggel korán vagy munka után nem erre vágyom. Ha ágyba fekszek , párom beszélgetni kezd és miatta nem alszok eleget. Ezért is szóltam. Exemnek is még,hogy este 10 után ne hívjon.

Vegetáriánus vagyok ,így nem főzök húst a főzni nem tudó páromnak és nem is lennék hajlandó húsos edényt, tányért mosogatni. Sportolok heti pár alkalommal, amit szeretek. Legalább ezt. Már a második barátom is kezdi unni. Pedig heti 4x másfél óra nem sok. Más tévét néz helyette. Lehet olyan típus kellene nekik,akik inkább filmet néznek. Na az se köt le. Havi max 1 film még elmegy, de nem tudnék a képernyő előtt sem ülni.



Szóval emberi kapcsolataim nem jók miattam és vagy rosszat fogok ki,vagy én nem tudok normális lenni velük, vagy mindkettő. Általában az utóbbi. Kepességem nincs, alulfejlett lettem. Így mihez kezdjek magammal,mert ezt unom. Ha valamit nem szeretek,akkor azt elviselni sem tudom. Próbáltam.

Megszoktam, hogy egyedül vagyok és amióta együtt lakom valakivel, minden extra módon fogy. Vajat is mintha kanállal enné, pedig exemmel is laktam és nem kellett hetente a nagyobb kiszerelést venni. Sajtot se,pedig azt ő is szerette. Nagyon lassú járású amiről nem tehet, de iszonyatosan zavar,mert ezáltal lassan csinál mindent és együtt megyünk valahova, rossz visszatartani a saját tempómat, ami hozzá képest futó lépés.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook