Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Így hogy lehet leélni egy életet? Párkapcsolatban mindig hasonló a gond és a munkában, mindenben rosszul teljesítek. fórum

Így hogy lehet leélni egy életet? Párkapcsolatban mindig hasonló a gond és a munkában, mindenben rosszul teljesítek. (beszélgetős fórum)


1 2 3
35. kristo_f (válaszként erre: 24. - Jucika33)
2023. febr. 13. 12:43

Lakjato külön, találkozzatok szórakozásból, amikor jól esik. "

Bizony ilyen esetben ez a jó megoldás. Mi is külön lakunk és azért birtuk ki egymást ilyen hosszú ideig/nem írom le meddig :)/. Nagyon más az életritmusunk

2023. febr. 13. 08:21

Nincs veled semmi baj. Csak kicsit alacsony az önértékelésed. Teljesen jogosak az igényeid. Te ilyen vagy, te így élsz. Nincs semmi rossz vagy furcsa a szokásaidban.

Csatlakozom a többi hozzászólóhoz. Ezerszer inkább élj egyedül, mint egy alkoholistával. Nem vagy köteles elviselni egy ilyen alakot sem. Legalább nem kell elszámolnod senki felé, és több időd lesz aktív kikapcsolásra. Ha nem akarsz egyedül, tényleg csatlakozz egy túrázó vagy bármilyen közösséghez. Vagy legalább vegyél egy kutyát, aki bármikor kapható egy jó sétára.

33. gabbbicica (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 12. 21:02
Akkor kuldd el es lakj egyedul, ennyire egyszeru.
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Gabbbicica)
2023. febr. 12. 20:58

Egy idő után kényelmetlen lesz a fekvés és éjjel nem tudok akkor meg aludni.

Amúgy a páromtól akkor ment el a kedvem végleg, amikor kiderült, hogy reggel vagy este titokban ivott. Most csökkent egy kicsit , de amíg dolgozom és addig iszik, majd alszunk, bűzlik a szoba éjjel és nem bírok aludni. Szerintem senki nem tud erről. Tagadja folyamatosan. Ettől is izzad büdőset és folyamatosan mosna.

Előző párom is ivott, amióta lett pénze rendesen. Róla is utólag láttam meg ,hogy beteg. De ő nem titkolta, nem bujkált és volt benne élet, aktívabb volt. De ő sem buliból ivott..

Na az ilyen emberek után nem bírok már senkit és semmit elviselni.

31. gabbbicica (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 12. 20:43

Pl mit?


Es miert akkora bűn henyélni?


Vagy mit csinalsz szabadidodben?


Amikor kicsi lakasban laktunk/laktam kevesebbet kellett takaritani, fozni se foztem mindennap, te is irtad; hogy tobb napra fozol. Gondolom, mosni se kell mindennap.

2023. febr. 12. 20:31

A tévé hangját se bírom elviselni. Azért nem is volt soha. Van más tennivaló, mint előtte ülni.

A társas azért jobb, mert "társas" , nem pedig a valótlan világot nézitek egy dobozból. Együtt vagytok.

Váltott műszakban dolgozom, így a 4 sport is nehéz, a maradék 3 napon is mindig csinálok valamit, nem henyélek. Mindig van mit csinálni.

2023. febr. 12. 20:24
Dehát pont ezt írja mindenki, hogy nem vagy köteles elviselni, sőt. Éljetek külön, aztán kész. De az se oké, hogy te meg a másik embert cseszteted amiért tévézik, vagy lassan megy vagy akármit csinál. Szerintem sincs ebben semmi ami nem "átlagos", engem is ki lehet kergetni a világból a tévével pl., de nem is költöznék össze olyan palival, akinek az a program hogy tévét néz. :D
2023. febr. 12. 20:08

Amugy miben merul ki hogy nem vagy atlagos?


Mert amiket leirtal, bocs de az semmi extra.


Heti 4x edzel masfel orat, meg vega vagy.... es utálod a filmeket. (Meg kb lenezel mindenkit, aki mast gondol)


Mit csinalsz a heti masik 3 este/ hetvegen a tobbi idoben?

27. gabbbicica (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 12. 20:05

Megforditva egy átlagos ember miert koteles elviselni, hogy nem nézhet tévét soha? Mert téged nem köt le. Vagy h csak azt csinalhatja, ami teged is lekot.


Két megoldas van, vagy nem laksz egyutt senkivel, vagy vesztek nagyobb lakast, ahol mindenkinek van egy kis helye, ahova elvonulhat.


Egyszeruen ilyen az elet, hogyha azt akarod, hogy hozzad alkalmazkodjanak, teged elfogadjanak, akkor neked is alkalmazkodni kell. Otthon is, munkahelyen is.


Pl engem se köt le szazadaszor ugyanaz a társas a gyerekeimmel, mégis jatszom veluk szazegyedszer is, mert szeretem őket.


A ferjem se rajong a szinhazért, oda baratnokkel megyek, ő pedig a focimeccsre, amiert en nem rajongok, haverokkal megy vagy a gyerekkel.


Ha olyat akar nezni a tévében; netflixen, amit en nem, akkor vagy olvasok mellette, vagy kimegyek a nappaliba es mast nezek.


De olyat sose fogsz talalni, aki elegedett, bologato Janoskent csak azt fogja csinalni, amit te megengedsz neki.

26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Gabbbicica)
2023. febr. 12. 19:45

Enyhe fokú fogyatékosságom van, de az nem azt jelenti, hogy például a züllöttekkel szeretném leélni az életem vagy egy olyannal, akinek ráment az egészsége az italra, csak titkolja. Ha a tévé nem köt le,miért vagyok köteles hallgatni, elviselni, hogy szól? Kicsi a lakás ahhoz, hogy külön helyiség lenne erre berendezve.

Átlagember életmód soha sem volt nekem való..

25. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 12. 18:34

Szerintem nem kell eroltetni a parkapcsolatot.


Ez rosszul hangzik, de mivel a leirtak alapjan te sem vagy egy fonyeremeny, vszinu azert nem is fogsz jobbat talalni. Foleg mert a leirtak alapjan a te dolgaidat is eleg nehezen lehet toleralni.


Ha egyedul vagy, egyedul laksz, akkor nem kell alkalmazkodnod.

2023. febr. 12. 18:26
Kedves Fórumindító! Te szerelmes vagy ebbe a férfibe? Ő szerelmes beléd? Ha bármelyikre is nem a válasz, minek éltek együtt? Mégha igen is a válasz, akkor sem kell összeköltözni. Aki mindig idegesít, azt nem szeretem. Aki nagyon más életvitelű, mint én , azzal az együtt lakás kínszenvedés.Lakjato külön, találkozzatok szórakozásból, amikor jól esik. Mindjárt nem fognak óriásira nőni az egyébként normális tulajdonságaitok.
2023. febr. 12. 17:31
De minek vagy vele? De most komolyan... Idegesít, szó szerint semmiben nem illetek össze, se korban, se érdeklődésben, semmiben. Minek? :D Ez tipikusan az a szituáció hogy még egyedül is egymilliószor jobb lenne neked. Meg valszeg neki is.
22. tsfmvk
2023. febr. 12. 17:28

Az orvos nem zárta be az irodáját 7végére...

Van ilyen.

21. 55Judit (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 12. 17:20
Legyél egyedül, és akkor nem kell alkalmazkodni. lehet a természeted bármilyen, senkit nem zavar, és téged se zavar senki. Én is egyedül élek és nincs tőle semmi bajom. Sőt! Csupa derű az életem. Még mindig. Pedig már nem vagyok fiatal. Idegennyelvet tanulok, hogy ne épüljön le az agyam. 😀 Te is találj ki valamit ami szórakoztat, és fütyülj a világra! Hidd el, nincs ennél jobb!
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Andi6020)
2023. febr. 12. 17:19
Nem tudom. 😀 Az egész ember mozgása lassú. Italtól lehet ilyen, hogy valami károsodott benne és lelassult? Ha állítólag nem volt ilyen és mozgásszervi gondja nincs , semmi ötletem, miért csiga.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Epresturmix)
2023. febr. 12. 17:16
Nem. Nem is szeretem a tejszínhabot.
18. andi6020 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 12. 17:15
Az elivott agya gyors?
17. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 12. 17:14
Nem az a tag vagy, akinek a barátnője mindig megeszi a tejszínhabot a kávéhoz?
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - 55Judit)
2023. febr. 12. 17:11
Természetemen hogy változtassak? Ha valami nem tetszik, annyit tudok csinálni, hogy nem szólok érte, de magamban ugyanúgy idegesit. Általában ezt csinálom. Vannak dolgok,amiktől feszült vagyok, mégse mondom.
2023. febr. 12. 17:00
Agyban gyors ,de fizikálisan lassú. De nagyon.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - 55Judit)
2023. febr. 12. 16:59
Retardált inkább én vagyok, ő szerintem inkább elitta az agyát vagy valamijét, amitől lassú. Mások mondták, hogy régen ennél gyorsabb volt sokkal.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Simple)
2023. febr. 12. 16:56
Aki van, most hogy zavarjam el? Kedves, segítőkész, de teljesen más világ. Lehet,hogy a korkülönbség is közrejátszik. Más generáció, más szokások.
12. 55Judit (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 12. 16:55
Ha szerinted nehéz a természeted, miért nem változtatsz rajta? Ha nem akarsz, akkor meg miért akarod magad egy férfire ráerőltetni? Hisz tudod jól hogy a természeted egy konfliktusforrás. Aki sokban különbözik másoktól, annak egyedül a legjobb hidd el nekem. Én se tudom tolerálni más hülyeségét, szerintem mások is vannak így. Neked is minek az alkoholista, vagy a túl lassú, talán még retardált is. Ha érzed hogy más vagy, sosem lesztek azonos hullámhosszon.
11. simple (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 12. 16:52
Semmi gond nincs veled az alapján, amit leírtál. Szerintem csak szimplán nem a megfelelő emberrel vagy együtt. Próbálj olyat keresni, akivel nagyobb az összhang, vagy élj egyedül. Nem feltétlen muszáj összeköltözni senkivel.
10. Bichi (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 12. 16:47
Hát szerintem meg semmi különös nincs abban, amit magadról leírtál, egyszerűen nem hozzá illő párt választasz, már he ebből az egészből bármi is igaz, mert egy 30 éves embernek már ennél több esze is lenne...
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2023. febr. 12. 16:35

Én szóltam, hogy nehéz a természetem, nem vagyok átlagos. Senki nem gondolta ,hogy ennyire.

Előző pótolni tudott főzni, mostani nem. Mondtam neki,hogy nem fogok főzés miatt itthon maradni edzés helyett, aztan menjek dolgozni, ha eppen olyan a beosztásom. 1-2-nél többször nem is eszik az ételből, én meg 3-4 napra szoktam főzni. Ez van.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Napsugár8)
2023. febr. 12. 16:29

Sportos, sétálni szerető ember lenne a megfelelő. Én sem a sportnak élek, de még -10-ben is inkább sétálok, mint nézzem a filmet. Aktuális párom inkább otthon van és még téli cipője sincs. Sportcipőben jár,mert ő munkán kívül max ha ment is valahova, nem sokat volt kint. Ő nagyon elveszik a hétköznapi dolgokban és simán tudott úgy élni, hogy a munkája volt a nap fénypontja és az alvás. Előzővel lehetett menni mindenhova ,de vele inkább az eldugott helyekre, mert ivott közben. Vele jókat lehetett nevetni, amikor épp nem részeg volt.

Az ügyetlenségemmel meg nem tudok mit kezdeni, hiába is erőlködöm. 10 éve másra vágytam, mint amit most elértem.

7. 3272f5ad6f (válaszként erre: 4. - Napsugár8)
2023. febr. 12. 16:25
És nem muszáj összeköltözni, ha ennyi minden zavarja.
6. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 12. 16:25
Valamiben csak jó vagy; te vagy a tökéletes szingli!:))
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook