Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Igénytelenségre vall? fórum

Igénytelenségre vall? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
62. kismackó2006 (válaszként erre: 53. - Gribedli***)
2014. ápr. 11. 10:31
Igazad van, próbáltam is többször erről hol viccesen, hol az összeszólalkozás határát súrolva megbeszélni, de nem mindig válik be. A szex meg olyan, hogy nem biztos, hogy mindig megy, ha úgymond készülünk rá, időpontban meg főleg. S ahogy írta is az egyik hozzászóló, elveszti a spontenalitását. Stresszes az élete (de kinek nem?) de ne ilyen irányba menjen már el valakinek az élete/ideje. Azért a te férjed nem semmi, talán még ott nem tartunk, főleg a hőmérsékletes téma. Hát, nem semmi! Erőt kívánok hozzá!
61. gribedli*** (válaszként erre: 59. - 82d45dcd14)
2014. ápr. 11. 10:28
:DDD
60. gribedli*** (válaszként erre: 54. - Kubiak)
2014. ápr. 11. 10:28

Na igen, addig senkinek sem art egy kenyszerbeteg, amig nem biralja a masikat. Mindig csak addig mukodik, amig pozitiv modon is mindez felhasznalhato. En enyhen szolva ortorexias vagyok, ami szerintem egyaltalan nem baj, ugy ertem, en nem latom, hogy baj lenne, sem magamra, sem a kornyezetemre. Akkor lenne baj, ha elkezdenem durvan kritizalni mindazokat, akik nem ilyenek. Nem mondom, hogy nem probalom meggyozni oket (sot, kell is, megprobalom oket motivalni), de arra kinosan ugyelek, hogy ne sertsem meg ezzel a masik erzelmeit mert nem vagyunk egyformak es kesz.


Az ismerosod is kamatoztathatna ugy ezt a tulajdonsagat, hogy kritizalas helyett mondjuk segitene masoknak, akik meg nem birjak egyedul. Lattam egy ilyen sorozatot, kemyszeres tisztasagmaniasokrol es kozuluk az egyik rendszeresen (ingyen!) atjart egy baratnojehez takaritani heti egyszer, aki nem gyozott neki halalkodni:))) mert o is szeretett volna olyan otthont, de azt sem tudta, hol kezdjen hozza, igy ketten csodakat muveltek

2014. ápr. 11. 10:27
Van egy barátom,aki szerint a nuni szavatossági ideje,8óra.
58. kismackó2006 (válaszként erre: 55. - Szélhámosnő)
2014. ápr. 11. 10:26
Szerinted akkor elfogadható,ha valaki este hazamegy munkából (nő) főz-mos takarít meg amit kell, kb. 7-8 óra között már lezuhanyzik, mert olyan jól esik, és úgy 9 óra körül (vagy később?) már felejtse el a szexet, mert akkorra már nem friss és üde?
57. kismackó2006 (válaszként erre: 54. - Kubiak)
2014. ápr. 11. 10:22
Haláli! Ne már! Állandóan felnyerítek olyan hozzászólásaitok vannak, már nem tudják, mi bajom van :) :)
56. kismackó2006 (válaszként erre: 52. - Szélhámosnő)
2014. ápr. 11. 10:21
Én tudom, hogy tisztán jó az ilyesmit csinálni, de nem hiszem, hogy egy normál fürdés után kb 1,5-2 már ne lenne kívánatos az adott esetben a nő. Ezt mondtam már neki, de hát nem annyira hatotta meg, azért célozgat.
55. szélhámosnő (válaszként erre: 54. - Kubiak)
2014. ápr. 11. 10:21

Azért mondom, ez egy elég súlyos kórkép, de ami a lényeg, hogy nem tehet róla az illető.

Ezek kényszercselekvések, amiket talán néha képes kívülről is látni az illető, és akkor tudja, hogy gáz van. Viszont pszichoterápiával egész jól gyógyítható.

Volt ilyesmi az ismeretségi körömben, tudom, miről beszélek...

54. Kubiak (válaszként erre: 52. - Szélhámosnő)
2014. ápr. 11. 10:18

Az egyik ismerősöm körömkefével mossa a járólap fugáját.Minden nap!

Hiába szól neki bárki azt mondja ez természetes szégyelje magát aki nem teszi.

53. gribedli*** (válaszként erre: 38. - Kismackó2006)
2014. ápr. 11. 10:16

Figyelj, valahogy meg kell ezt beszelnetek mert ha te mindent rahagysz, az evek soran sokasodni fognak ezek a ritualek.


Mondjuk vannak elonyei is, pl az en ferjem kibacott rendmanias, de igy egyutt olyan patent minden, mikor hazajon, nem lebacca a cuccat es becelozza a fotelt, hanem mindenet elteszi, kezet mos, kozben a csapot maga utan kiobliti, a torulkozot hasznalat utan megigazitja, aztan menet kozbem megigazit egy ferden allo szeket, stb. Ezek a dolgaik a rendmaniasoknak nem a masik ellen szolnak, en a csomagot igy kaptam, ertekelem, mint gesztust, nagyon sokat segit azzal, hogy amit csinalok, azt megtartja.


De pl amikor stresszes, akkor hazajovet azonnal megnezi a homersekletet itthon. Na, ez mar idegesito, mert azert nem hiszem, hogy ha fel fokkal, egy fokkal melegebb, hidegebb van, az ennyire kihat a kozerzetere, ezert errol azt gondolom, hogy kimondottan egy faradtabb nap utan teszi, ez mar kompulziv, stressz hatasara jon elo. Mindenkinel van ilyen, szabj hatarokat, szolj be, ha olyan van, ami tulzas, vissza fog venni, hidd el! Eszreveszi magat, probald meg viccesen eloadni, nalam mukodik, eltereli a figyelmet:))))

2014. ápr. 11. 10:16

Egyébként szerintem meg szakemberre lenne szükség...

Én nem vagyok orvos, de ez tipikusan a kényszerbetegség egyik jellemző tünete, ami kezelés nélkül csak tovább romolhat...

És ez tényleg nem vicc.

51. szélhámosnő (válaszként erre: 39. - Kubiak)
2014. ápr. 11. 10:14
:D :D :D :D :D
50. globus (válaszként erre: 38. - Kismackó2006)
2014. ápr. 11. 10:10
Ilyenkor az van, hogy aki sokáig fürdik, az ne maradjon utoljára, mert addig a másik elalszik :D
49. kismackó2006 (válaszként erre: 48. - Gribedli***)
2014. ápr. 11. 10:08
YESSSSS! 3 az 1 ben :D
48. gribedli*** (válaszként erre: 39. - Kubiak)
2014. ápr. 11. 10:05

XDDDD


Csinalhatjak a zuhany alatt is es akkor garantalt, hogy minden menethez eleg tisztak, minden elvezes utan szappanozas es kezdhetik ujra!

2014. ápr. 11. 10:03
Köszi mindenkinek a hozzászólását ennek az érdekfeszítő fórumhoz :) :)
46. kismackó2006 (válaszként erre: 44. - Kubiak)
2014. ápr. 11. 09:57
Nem, nem ilyenre gondol (egyébként nem olyan helyen dolgozik, hogy bármi szagot venne át). Ő a test szagra gondol. Azért írtam, hogy ez még poénnak se jó, hisz fürdés után mindenki illatos.
45. Kubiak (válaszként erre: 43. - Kismackó2006)
2014. ápr. 11. 09:56

Azért kérdeztem mert mikor én kh-ban dolgoztam mikor hazaért éreztem magamon azt a szagot.

Volt hogy még zuhany után is.Valósággal belémivódott.Más nem érezte csak én.

44. Kubiak (válaszként erre: 43. - Kismackó2006)
2014. ápr. 11. 09:54

Hol dolgozik?

Lehet ott vesz át valami rossz szagot.

43. kismackó2006 (válaszként erre: 41. - Kubiak)
2014. ápr. 11. 09:53
Nem....vagyis nem tudok róla (még) de a hajmosás időhosszra is gondolok, vagy fogmosás. De ilyen előzmények után a fürdőszobából való távozás után még így is van, hogy megkérdezi ha esetleg megszagolgatom, hogy "büdös vagyok"? Na, ez már poénnak is rossz.
42. kismackó2006 (válaszként erre: 39. - Kubiak)
2014. ápr. 11. 09:50
Ezt majd javaslom neki, mert már elegem van sokszor.
41. Kubiak (válaszként erre: 38. - Kismackó2006)
2014. ápr. 11. 09:49

Ne csigázz.... mi a többi?

Belülről is kimossa magát?

40. kismackó2006 (válaszként erre: 37. - Gribedli***)
2014. ápr. 11. 09:49
EZ jóóó! :D (más fórumokat olvasgatva sokszor rötyögök magamban, hogy milyen topicindítók vannak és azoknak milyen problémái, most meg magamon röhögök, de nagyon) :)
39. Kubiak
2014. ápr. 11. 09:48
Szerintem egy fertőtlenítő zsiliprendszert kell építeni a hálószoba elé és megoldódik a probléma.
38. kismackó2006 (válaszként erre: 35. - Kubiak)
2014. ápr. 11. 09:47
Hát, az van, mert eleve amíg én átlagos ideig zuhanyzok, addig nála ez hosszú-hosszú ideig tart, ez tény :) a többiről nem is beszélve.
37. gribedli*** (válaszként erre: 20. - Kismackó2006)
2014. ápr. 11. 09:47

Bocs, kozben most olvastam el ezt a hszt mert mast is csinalok kozben, na, egyre gondoltunk, rituale...:)


Nem hiszem, hogy ellened iranyul, inkabb neki van valami mas problemaja (esetleg sajat magaval) es emiatt csinalja. Azert kiegyezhettek egy koztes megoldasban, pl hogy nem zuhanyozol le orankent, de mondjuk ha elmesz pisilni akkor hopp egy gyors bide es kesz:DDD

36. kismackó2006 (válaszként erre: 34. - Gribedli***)
2014. ápr. 11. 09:46
DE! pl. baciktól való félelem igen nagy nála, a tisztaságra is nagy gondot fordít, vagy észrevételez, s rosszul érzi magát, ha nincs rend.
35. Kubiak
2014. ápr. 11. 09:44
Mennyi lehet a vízszámlátok ? :D
34. gribedli*** (válaszként erre: 12. - Kismackó2006)
2014. ápr. 11. 09:39

Uj elmelete szerint? Regen nem zavarta? Nem lehet, hogy stresszes egy kicsit es emiatt felerosodnek bizonyos kompulziv tulajdonsagok, tisztasagmania, rendmania, baciktol valo felelem stb.?


Ne erts felre, en is inkabb a tisztasagra es a rendre szavazok csak letezik olyan, hogy evek soran valakiben felerosodik, pl nem erzi nyugodtnak magat, amig bizonyos ritualekat el nem vegzett, a hangsuly ezen van, mindenhez kis rituale jar. Pl nem hasznalja ugyanazt a torulkozot az arcara mint amit a testere, stb.

33. kismackó2006 (válaszként erre: 32. - Moonlight13)
2014. ápr. 11. 09:38
ha megmossák magukat utána, miért lenne probléma, csak nem úgy pihentek tovább adott esetben? öööö vagy valamiről lemaradtam? :))
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook