Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Igazinak hittem, de elhagyott....szükségem lenne véleményre/tanácsra fórum

Igazinak hittem, de elhagyott....szükségem lenne véleményre/tanácsra (beszélgetős fórum)


1 2
59. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 1. - Vercsuka)
2015. okt. 19. 10:20
Egy év után mi újság?
58. ina87
2015. márc. 26. 11:33
probálj tul lendülni az egész dolgon gondolj arra h késöbb könnyebb lesz és h az mikor lesz mihán el tudodo öt engedni,törödj magadal találj munkát épits ki uj kapcsolatokat.szoval ne keseredj el mert egy ijen után még pityeregni sem érdemes!
2015. márc. 25. 22:53
Kb veled egyidőben lehetett, hogy elköltözött itthonról a férjem. És persze rengeteg másban is magunkra ismertem abban, amit írtál.Azzal a különbséggel, hogy házasok is voltunk 5 éve és egy kétévesünk is van, ami nehezíti a helyzetet. Egyébként pedig én is feladtam saját magam, teljesen biztos voltam abban, hogy mi együtt öregszünk meg. Az elején összetörtem, majd jobb lett és megint rosszabb...hullámzás. Gőzöm sincs, hogy ki is vagyok én,még a barátaimat is leépítettem, mert csak ő volt a fontos. Most meg itt vagyok tökegyedül. Ilyen még egyszer semmi áron nem csinálok újra. Csak végre talpraállnék teljesen, mert lassan fél év után még mindig nem vagyok túl jól.
56. Tuksika (válaszként erre: 52. - Zinike)
2015. márc. 19. 08:25
Lehet hogy ez most nem vígasztal, de nélküle sem lenne szabad céltalannak érezned a mindennapokat... Egy kapcsolatban is muszáj megőrizned saját magad, a hobbijaidat, mindenféle önmegvalósító dolgot, mert ezek maradnak meg később, ha egyedül maradsz, hogy az önbizalmadat szinten tartsák! Na és a barátok persze.
55. szabaduláska (válaszként erre: 52. - Zinike)
2015. márc. 18. 19:06
Aki nem tudja magát jól érezni egyedül, az mással sem tudja! Magadban csinálj először rendet, vizsgáld meg, hogy te hol hibáztál. Erősítsd meg magad, csak így tudsz túljutni ezen. Utána már hiába síránkozol!
54. szabaduláska (válaszként erre: 1. - Vercsuka)
2015. márc. 18. 19:04
Inkább azon kéne elgondolkodnod, hogy miért múlt el nála az érzelem. Egy szó tűnt fel nekem, a "támaszkodás". Ha valaki támaszkodik a másikra, az nem jó, az nem bízik magában , így a másikban sem és ez kiábrándító. A másik nem tud felnézni rá, így tehát elmúlik a szerelem. Nem történt esetleg valami ilyesmi?
2015. márc. 18. 16:00

Rengeteg tanácsot adtak előttem.

Igy én csak egy örök bölcsességet írok, gondold át és vegyél egy mély levegőt, gyászold meg, sirasd el és emelt fővel lépj tovább.


Ime:


Aki beakar lépni, lépjen!

Aki kiakar lépni, lépjen!

De ne álljon az ajtóban...útban van!

52. zinike
2015. márc. 18. 15:42
Nem lettem megcsalva (állítólag) csak megalázva, azon kívül hogy várom hogy elmúljon a düh és a fájdalom tehetek még valamit? Nem vagyok az a bosszúálló típus, de a levertség és céltalanság (nélküle) kikészít...
51. Tuksika (válaszként erre: 34. - Bucóka20)
2015. márc. 16. 16:38
Nagyon hasonló volt a szitu nálunk is, és nagyon sokat tanultam belőle.... :)
2015. márc. 16. 09:21
nem te vagy az elso ilyen cipoben es nem is legutolso.tanacsot adni nehez ebben a szituban!
2014. okt. 24. 07:01
Köszönöm,sokat jelent,hogy írtatok :) És aki hasonló cipőben jár,annak én is sok erőt kívánok! :)
48. ina87
2014. okt. 23. 12:04
egy pasi ill.nő semm érdemli meg h bánkodjonak végette ki fogsz lábalni ebböl a hejzetböl igen most nehéz de mint mulik az idő ráfogsz jönni h mindég könnyebb könnyebb lesz
47. Jaffa87 (válaszként erre: 46. - Vercsuka)
2014. okt. 22. 13:30
Milyen meglepő, vagyis a 3. fél, ez általában így szokott lenni, és csak nagyon kevesen vallják be, hogy emiatt megy tönkre a kapcsolat. Nekem úgy kellett lebuktatni és még akkor is tagadta, viszont nekem így sokkal könnyebb volt felejtenem, ezzel kb. segített nekem minél hamarabb rendbe jönnöm. Hidd el sokkal jobban jártál. Ahogy előttem is írták sirasd el az egész kapcsolatod, de próbáld meg minél hamarabb összeszedni magad, meglátni magadban a jót, a pozitív jellemed, felépíteni új és régi kapcsolatokat/barátságokat. Hidd el rendbe fogsz jönni, és ha segítesz magadnak apróságokkal sokkal hamarabb, mint hinnéd. Nem Ő az egyetlen férfi a világon, és ha ezt megtette veled, akkor Te sokkal jobbat érdemelsz. Ha ez a másik lány el tudta vinni, hát had legyen vele boldog, aki 1x megteszi, az máskor is megfogja. Én is gondoltam ilyenekre, hogy talán már nem is szerettem, meg viszonylag én elég hamar kilábaltam belőle és sokat gondolkodtam azon, hogy akkor most ez szerelem volt-e egyáltalán, és én arra jutottam, hogy egy nagyon erős kötődés volt már, és annyira megbíztam benne, hogy az életemet adtam volna rá, hogy na Ő sosem csinálna ilyet, és lám mégis. Szóval, nincs nekünk szükségünk ilyen megbízhatatlan alakokra. Hidd el rendben lesz minden, és sokkal jobb pasit fogsz kapni! ;)
46. vercsuka (válaszként erre: 45. - 5bb51a9aad)
2014. okt. 21. 23:07

Igen,valóban mélyen át tudom élni az érzéseket,másokét is! Csak saját magunkon a legfájdalmasabb megtapasztalni azokat!

Egyébként kiderült, volt egy 3. fél a képben! Csak nem volt gerince bevallani!

Szóval összeszedem magam és várom,hogy a szívem darabjai újra egyben legyenek :)

45. 5bb51a9aad (válaszként erre: 42. - Vercsuka)
2014. okt. 18. 13:49

Aki ilyen mélyen át tud élni egy ilyen csalódást, annak szíve van és érzései vannak! Ezek pedig értékek. Hidd el lesz valaki, lehet hogy már nem is soká, aki ezeket az értékeket felfedezi Benned, és ajándéknak fogja tekinteni.

Igazán akkor hajlamos az ember átélni, hogy mennyire szerette az illetőt, amikoz az faképnél hagyja. Ilyenkor az ember érzései felkorbácsolódnak, aztán megnyugszanak. Szerintem mindenki érzett már ilyet.

44. 4975ebdc2f (válaszként erre: 43. - Lara1984)
2014. okt. 18. 13:32
Nem hiszem hogy a szavakon kéne lovagolni.Amúgy igazinak hitte, múltidőben.Meggyőződni róla hogy valaki melletted marad .... csak a halálos ágyadon tudsz, vagy az ő halálos ágyán.
2014. okt. 18. 11:52
"Igazinak hittem..." Már e két szó hibádzik: igazi nincs, és nem hinni, hanem tudni, meggyözödni kell.
2014. okt. 18. 11:47

Bennem is van egy ada gonoszság,hogy legalább egy percre érezze azt a fájdalmat,amit nekem okozott! De nem tudhatjuk a másik ezt hogy éli meg...mindenesetre még tényleg úgy vagyok,hogy rajta kívül nem kellek senkinek,csak vele lehetek boldog! Pedig ostanában sok pozitív jelzést kapok,de még ez sem segít :( Borzasztó...

Sokan írtok hasonló történetet és ez valamilyen szinten "megnyugtató" (és nagy idézőjelben írva/mondva),hogy nem csak én vagyok ilyen helyzetben! Csak az ember hajlamos a saját problémáit a legnagyobbként kezelni :) De túl kell élni...

Amúgy az miylen már,hogy a kapcsolatunk alatt az utolsó pár hónapban nem éreztem magam szerelmesnek, ahogy szakított meg igen,mint egy kislány? Eddig is szerettem vajon,csak "lusta" az ember kimutatni vagy mi lehet ennek az oka? Valaki érzett ilyet már?

41. Bucóka20 (válaszként erre: 36. - Vercsuka)
2014. okt. 17. 21:33

Mi is ugyan így voltunk.Igaz fiatalok voltunk ,,nagyon,, amikor összejöttük 19éves voltam kb,neki elméletileg én voltam az első,szexben ill kapcsolatban is.Mellettem kezdett el ffivé válni,megcsinált az én unszolásomra egy tanfolyamot,mert addig csak 8 alltalanosa volt...mert annyira beszari volt h elmenjen az erettsegijere.

Megcsinalta a hegesztő tanfolyamot,tamogattam h kimenjen nemetbe...mellette voltam stb..

Amikor kiderült h drogozik,azaz sajat maga bevallotta akkor az első sokk után mellé álltam,végig mellette voltam...

És vissza gondolva szerintem abban az időszakban szedte össze a nőjét.

Aztán párhuzamosan voltunk egy ideig,amig en ki nem dobtam egy veszekedes alkalmaval..o pedig helyeselt...

Ki tudja,ha akkor nem szakitok vele meg mindig kettos jatszat jatszana....


Inkább így van jól.

Persze akkor nagyon fájt,sokáig foglalkoztatott h miért csapott be..miért így kellett ezt csinálni,miért volt még mindig velem,ha már más nő is volt az életébe.

De erre már nem kapok választ és igazság szerint már nem is érdekel.

Toketlen volt és kész.


Valószínű h mindketten jobban jártunk így,legalabbis én biztos,mert én még most is boldog vagyok,de Isten malma lassan őröl.:)


És igen,mindig is volt bennem egy rossz indulat felé a szakításunk után és még mindig azt kívánom,h csak 1x az életbe csinálják vele ugyan ezt,érezze h mennyire fáj.

2014. okt. 17. 21:32
Nagyon-nagyon nem könnyű. Adj időt magadnak a fájdalomra, ezt tudom én is mondani. De nagyon sokáig is tud egy ilyen csalódás fájni. Aztán majd halványulnak az emlékek, és minden a régi lesz. :) Ilyenkor hajlamos azt gondolni a csalódott fél, hogy a volt párján kívül nincs senki, és nem lesz senki, akivel boldog lehetne. De lesz valaki! És van tovább! :)
39. grizus
2014. okt. 17. 17:38
Velem nem volt igazi szakítás, de kétszer is megtörtént, hogy olyan pasi, akibe halálosan bele voltam zúgva, nem lett az enyém, miután én egy csomót álmodoztam rólunk. Mindkettőtől kikészültem. Az elsőnél óriásit változtattam az életemen, a másodiknál csúnyán elhasaltam, idegileg kikészültem... szóval nem könnyű.
38. grizus
2014. okt. 17. 17:36

Lehet, hogy ez sokkal jobban megvisel Téged, mint Őt. Ez gyakori. De ez csak azt bizonyítja, hogy a nők mennyivel érzékenyebb, érzelmileg intelligensebb lények. Tisztelet a pasi-kivételnek!

Semmi esetre se gondold, hogy "elhervadtál". Tedd azt, amit a többiek tanácsoltak, de előtte, ha úgy érzed, add ki a fájdalmad, írj le, sírj, dühöngj, mindez hasznos.

A legrosszabb az egészben az, hogy nem tudod, miért történt. Nem mondta, hogy lenne más nő? Nehéz megemészteni, hogy miért kap az ember egy ilyet az élettől, szerintem ez a legrosszabb. Kívánom, hogy feldolgozd és túltedd magad rajta.

2014. okt. 17. 16:02
Ilyen mindenkivel előfordul.
2014. okt. 17. 16:00
Hát csajok irigyellek :) Túl vagytok rajta és most boldogan éltek! Én is ezt szeretném,nem akarok sokáig sírni és szomorkodni miatta! Az az érzésem,hogy neki van valakije! Soha nem volt önbizalma,de én öntöttem belé,berendeztem a lakását,mellettem forrt ki az öltözködési stílusa,és mint férfi,mellettem teljesedett ki a legjobban (tehát mellettem megnézték)! És most,hogy ő összeszedte magát testileg-lelkileg én meg ugye közben szépen elhervadtam, itthagyott,eldobott,mint egy cetlit! Szóval ez feldolgozhatatlannak tűnik! Még most abban a fázisban vagyok,hogy tőle jobb szebb okosabb nincs! Pfúúú bár ha jobban belegondolok! Az a helyzet,hogy még most is megbocsájtanék :( De nem fogok,pláne mert ő végleg elment...Nehéz a talpraállás! Próbálkozok én mindennel,de iszonyatosan fáj...
35. Jaffa87 (válaszként erre: 34. - Bucóka20)
2014. okt. 17. 13:07
Ezt mintha én írtam volna. És így utólag mennyivel jobban jártunk ugye? :)
2014. okt. 17. 11:10

En teljesen együtt érzek veled , engem anno kb 3 éve úgy ott hagytak hogy köpni nyelni nem tudtam .

3 éves kapcsolat volt , az a tipikus minta par akire mindenki irigykedik mert hogy nekem milyen rendes meg oda adó barátom van. Aha , alakuszi nyuszi nagyot ugrik.

En bele tettem mindent a kapcsolatunkba , o meg lecserélt egy picsara:) :s ja igen es megcsalt ezzel a nővel mar akkor együtt voltak amikor meg mi is javaba!!!

Sírtam , azt hittem bele halok , lefogytam , ujra építettem az életem es ma mar boldog vagyok mással :) aki lassan a volegenyem lesz :))

33. Jaffa87 (válaszként erre: 28. - Vercsuka)
2014. okt. 17. 09:00
Ez természetes, hogy hullámzó vagy még, nem pár hónapos kapcsolatról van szó. Ha sírnod kell, sírj, nincs abban szégyen, de ezt neki nem kell tudnia. És a legfontosabb, hogy Te magad is tudod, hogy nincs értelme visszacsinálni, teperni utána. Persze, hogy hiányzik, de mivel ezt már megértetted sokkal könnyebb lesz tenni azért, hogy minél előbb elfelejtsd!
32. 12d083b51b (válaszként erre: 31. - Vercsuka)
2014. okt. 17. 08:03

Nagyon jó!

Ami volt, volt... ne kárhoztasd!! Volt abban szép is, amikor pedig már elromlott... minek azt visszasírni!

Gondolj a szépre, a jóra, és azokat vidd magaddal a jövőre! :))

31. vercsuka (válaszként erre: 30. - 12d083b51b)
2014. okt. 17. 07:58

Hát elég hosszú volt a hajam,most a vállamig ér, és van némi frufru (tudod ez a francia,oldalt)! Szóval teljesen más,mint volt :)

Igyekszem elterelni a gondolatimat...szerintem eddig én álomvilágban éltem,fel kéne keljek! Beidealizáltam...

30. 12d083b51b (válaszként erre: 28. - Vercsuka)
2014. okt. 17. 07:51

Ügyes vagy!! És milyen volt és milyen lett??? Mi változott??

Tudom, hogy nem könnyű... ezért kell, hogy sokminden olyanmivel vedd körbe magad, ill. a külsődön változtatás, amely naponta (akár többször is) emlékeztet arra, hogy előre kell nézni, és a múltat hagyni az enyészetnek. Ami megtörtént, változtatni nem lehet (nem is akarod visszacsinálni), a mára és holnapra kell figyelni!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook