Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hydrominum tabletta tapasztalatok fórum

Hydrominum tabletta tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2020. jan. 22. 16:48

Nyugodtan használd.

Én rosszul vagyok attól, amikor 'ödémásodom' a feles víztől. Nem ördögtől való: a sportolók is használnak (természetes alapanyagok vannak azokban is, szedtem is, rt, mert az tényleg veszélyes, ha alacsony. De ezen egy banán segít és átlag embernél szinte kizárt a kálium hiány, max folyamatos hasmenés-hányás miatt). Zöldtea kivonat, gyógynövény kivonat stb. a tartalma, néha plusz kálum is van benne.

A Herbáriának is van vízhajtó teája. Nem véletlen. A víz sem jó a testnek. Igen, amúgy a menszesszel összefügg a nőknél, de rajtam az a plusz 1-2-3 kiló (mert ennyit jelent amúgy) már idegesítő, nehezen paszírozom a nadrágba magam. És lufinak is érzem.

Nem, nem való fogyókúrára, és tényleg figyelni kell, hogy elég ásványi anyag, ásványi só legyen pótolva (viszont a vészes csökkenés kizárt). MERT EZ NEM ORVOSI SZER, ami vényköteles pl. szívbetegeknél, mert nekik muszáj hogy ne legyen feles víz a olyankor a szervezetben. Itt azért nincs ilyen drámai hatás! Nyugi már! De tény, hogy nekem baromi sokat segít ilyenkor. Diurerbe-t (Herbária üzletek) és a Scitec Water X-jét veszem MINDIG és sosem volt semmi probléma, sőt (ezekben pl. van kálium is)!

Ezt a teméket is próbáltam, drágább, nagyjából ugyanaz a hatóanyag és hatás.

7. pilus (válaszként erre: 6. - Bozsu55)
2019. dec. 12. 10:03
Összefügg.Az orvosom is mondta,én meg érzem minden hónapban.
6. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Mayalina)
2019. okt. 23. 09:09
Ilyet nem is hallottam, ha mensivel függ össze, a nőgyógyász mit mond?
5. semleges (válaszként erre: 1. - Mayalina)
2019. okt. 23. 08:33
Mindenkinél víz visszatartás van ilyenkor.
4. Lávli (válaszként erre: 1. - Mayalina)
2019. okt. 23. 08:29

Óvatosan kell bánni a vízhajtással, mert a vízzel együtt mennek az ionok is, kálium, nátrium, amik hiánya súlyos állapotokat okozhatnak .

Ha már mindenképpen vizet akarsz hajtani, akkor igyál izotóniás italokat közben, vagy legalább iondús ásványvizet.

3. Mayalina (válaszként erre: 2. - Papája)
2019. okt. 23. 08:23
A lényeg elvileg az lenne, hogy előbb kihajtja a vizet. Persze, a víz utána magától is távozik, de pont azr az állapotot szeretném elkerülni, hogy két hétig úgy nézzek ki, mint egy vizilufi.
2019. okt. 23. 08:10

Úgy gondolom, hogy ez is csak lehúzás, mint minden más hasonló csodaszer. Egy doboz kb. 3000 Ft.

Beszeded, lemegy a víz.... Amennyiben nem szeded, akkor is lemegy a víz mensi után.

Azt gondolod, hogy jó, mert kihajtotta a vizet, pedig az magától is távozik ingyen és szerek nélkül.

2019. okt. 23. 02:16

Sziasztok!

Próbálta már valaki ezt a tablettát?

Mensi előtt-alatt 2-3 kg vizet is visszatarra a szervezetem, ami nagyon kényelmetlen. Erre keresem a megoldást, és most épp ezzel az étrendkiegészítővel szemezek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook