Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hüvelyi visszér fórum

Hüvelyi visszér (beszélgetős fórum)


2018. júl. 19. 22:46

Ugy latom nem volt mostansag aktiv ez a topic de hatha.


Napi szinten szunet nelkul hormont kellett szednem es a kismedencem visszeres lett + labaim.

Én a huvelyemben is erzek fajdalmat mint amikor gyulladás van de a dokik nem latnak semmit. Olykor az alhasamban is illetve miota letettem a hormont es menstrualok fajdalmas.

A bordam alatt is szokott fajni.

Nem mondta (eddig) senki higy esetleg a huvekyfajdalom a visszer miatt lenne de bennem felmerult.

Mit gondoltok?

2015. jún. 27. 15:06
Azóta sincs???
2015. jún. 26. 12:39
Senki másnak nincs ilyen problémája? Ma még szörnyűbb fájdalmaim voltak,mint eddig! Nagyon örülnék,ha lenne rá valami gyógyír!!!!!!!!
5. herczkunetim (válaszként erre: 4. - Mirea)
2015. jún. 22. 19:20

Azt hiszem rájöttem mitől rosszabbodott! Azt tudtam, hogy nem szabad súlyokat emelgetni és erőlködni,de,hogy még simán cipekedni sem!? Én meg hetek óta minden este öntözöm a kertünket.Igaz,hogy kis locsolóval és azt sem tele,de ezek szerint ez is sok volt.Remélem azért idővel rendbe jön!

És nagyon köszönöm a segítségedet!

4. mirea (válaszként erre: 3. - Herczkunetim)
2015. jún. 22. 16:11
Ez érdekes. Nekem pont ezért javasolta hozzáértő orvos a műtétet, mert valójában ezzel nem igazán tudnak mit kezdeni. Míg a lábon enyhíthető a fájdalom, itt azért csekély az erre szolgáló módszer. Függ attól, hogy látszódik-e, vagy csak belső visszér. Nekem fekvést, pihenést, lábfelpolcolást javasoltak. Viszont a cipekedéstől, erős terheléstől "eltiltottak". Sajnos ebben a meleg dologban nem tudok nyilatkozni. Júniusban alakult ki - már meleg volt - szeptemberben szültem - még meleg volt. :\
3. herczkunetim (válaszként erre: 2. - Mirea)
2015. jún. 22. 09:20

Sajnos nekem terhesség nélkül alakult ki.A nőgyógyászom semmilyen gyógyírt nem mondott rá.

Orvosi fórumokon is azt írták,hogy nem igazán lehet vele mit kezdeni,még műteni sem.Internetről olvastam azt is,hogy ilyenkor almaecetet,sok vizet és sok C-vitamint kell enni,inni.És már 4 hónapja csinálom a Kriston Intim tornát.EZ NAGYON SOKAT SEGÍTETT!Amióta végzem csak a menstruációnál okoz fájdalmat,de az is sokat javult.Pár hete viszont úgy érzem,hogy rosszabbodott és már nem csak azokon a bizonyos napokon fáj.Abban bízom,hogyha leadom a súlyfeleslegem akkor megszűnnek a panaszaim.De azt nem értem,hogy mostanában miért kezd a visszájára fordulni.Neked meleg időben nem fájt jobban?

2. mirea (válaszként erre: 1. - Herczkunetim)
2015. jún. 22. 07:06

Nekem a második terhességem alatt volt. Kellemetlen. Viszont nekem szülés után el is múlt.

Nekem a műtétet javasolták, el nem múlás esetén, amivel nem is vártam volna, mert zavart, fájt.

2015. jún. 21. 20:12
A kismedencem belül tele van visszértágulatokkal és sajnos nagyon kellemetlen panaszokat okoz. Van vagy volt esetleg valakinek ilyen problémája?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook