Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hüvelyi vérzés, miért? fórum

Hüvelyi vérzés, miért? (beszélgetős fórum)


10. 099c0bed40 (válaszként erre: 9. - Cukkancs)
2013. máj. 13. 13:26

Szia, a méhsztájseb nem ultrahangon látható, hanem egy kolposzkóp nevű eszközzel, amit úgy kell elképzelni mint egy órási felbontású nagyítót.

Azzal nézi át az orvos az egész méhszájat milliről-millire, majd beecseteli jóddal, és azon a részen ahol a jód nem fogja meg, ott a seb.


Újabban ( ha nem nagy) pillanatok alatt megműtik lézerrel, úgy tudom nem is kell kórházba befeküdni vele.

Üdv: Eszter

9. Cukkancs (válaszként erre: 8. - Rolben)
2013. máj. 13. 12:03
szia! a méhszájseb látszódik az ultrahangon? :O nekem már vagy egy éve van vérzésem szex közben-után, általában elküldenek az orvosok, h nincs semmi bajom "csak" hüvelygyulladás. erősen kétlem, h végig csináltam a gyógyszeres kezelést és ennek ellenére nem múlt el 1 ÉVE! jövő hónapban kell mennem kontrollra, mert időközben kiderűlt, h petefészek cisztám van. de mostmár fizetőshöz fogok menni, bármennyibe is kerűljön, ideje kideríteni mi bajom, ha már fizetek mindenért remélem rendesen és alaposan megvizsgálnak végre. már aggódom amiatt, h nehogy valami olyan bajom legyen ami meddőséget okoz :/
2009. febr. 21. 20:52

Sziasztok!


Nekem akkor volt sex közben és után pecsételő vérzésem, amikor méhszájsebem volt. De más oka is lehet. Keressétek fel a nőgyógyászt, mert csak halálra izguljátok magatokat. A méhszájseb egy ártalmatlan dolog, de oda kell rá figyelni. A sex közbeni vérzés pedig nem túl gusztusos és ijesztő is.

Üdvözlet mindenkinek!

2009. febr. 17. 18:15

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni hogy az normális dolog ha szex közbe van hüvelyi vérzés??És olyankor fáj a hasam is.Szerintettek ez normális?

Vagy menjek dokihoz?

2008. nov. 16. 21:39
köszi a gondolatokat Mindenkinek!
2008. nov. 16. 20:18

Szia, ilyenem nekem is volt, adtak rá yasminelle fogigátlót, ennyi volt a "kúra".

Ezzel rendben vagyok míg szedem.

2008. nov. 16. 19:36
Én is orvost javaslok pláne,hogy már volt ilyened.
2008. nov. 16. 19:35
Én is azt javaslom menj nőgyógyászatra, főleg ha már tavaly is volt ilyened még ha el is múlott azért szerintem kérdezd meg a dokit ez miért van.Ne hogy valami komolyabb legyen.
2008. nov. 16. 19:29
menj orvoshoz (rengeteg minden okozhatja, kisebb és komolyabb probléma is), ez nem olyasmi amiről okos dolog találgatni szerintem
2008. nov. 16. 19:24

Sziasztok!

Kb. egy hete pecsételő,ill. hüvelyi vérzésem van,nem vészes,de egy picit aggódom.A menstruációm már egy hete véget ért,ezért is lepődtem meg,h "elhúzódik" de ez már nem hiszem,h az.Mit tudtok erről?Lehet csak ideiglenes?Nem szeretkezés után jelentkezett a vérzés,tehát ez is kizárva.Van valami ötletetek,vagy rögtön nőgyógyászat?

Kb egy éve volt hasonló,de többször nem fordult elő,akkor hamar el is múlt,nem is kellett orvoshoz fordulni.Mit tanácsoltok? köszi a válaszokat előre is!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook