Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hüvelygombára Borax-glycerin fórum

Hüvelygombára Borax-glycerin (beszélgetős fórum)


19. Balambaer (válaszként erre: 1. - Kteky)
2013. ápr. 12. 19:57

Sziasztok, nekem soha nem volt gombám, majd 2 éve fürdőben elkaptam, és azóta... A naturlandos bórax-glicerint használom rendszeresen, a gyerekek lázcsillapító adagolójával :) felszívok belőle kb 10 ml-t, majd felnyomom a hüvelybe, aztán ott elvan, majd kb fél-1 óra alatt kifolyik. Betét, és ha kijött, akkor nem kell semmi a bugyiba utána. Nekem egyre sűrűbben jött vissza a fertőzés, már majd' napi! szinten, így folyamatosan kezeltem magam. Előtte canesten,egyéb vényköteles kúpok, teafaolaj,grapefruit cseppek, gyógyteák, házi készítésű biokúpok...Szexuális élet romokban.

A bórax-glicerin mellett a szexuális élet is folytatható, tul.képpen lekezeled a párodat is, ha még este csinálod.Én kombinálom, ha 1 csepp teafaolajat csöppentesz a kis üvegcse bóraxba,bakteriális,helyi vírusos fertőzés ellen is védve vagy. Persze emellett nem árt lelki gondozás is (pl.kineziológia), méregtelenítés,lúgosítás... Nekem a kandida diéta nem vált be...

18. c9f9b53798 (válaszként erre: 17. - Kteky)
2013. jan. 9. 09:01

A hüvely vegyhatása szigorúan savas!!! abba nem jó belepiszkálni.


Szerintem a boraxos oldatra gondolt, kisbabáknak pl. azt írják fel szájpenészre, de ajánlják cukorbetegeknek is szájban megtapadó gombára... és még sok egyébre.

17. kteky (válaszként erre: 15. - Ameliox)
2013. jan. 8. 21:36
Szia, Igen, igazad van én is használom a szódabikarbónát fürdéshez. Nagyon jó. Szerinted akkor vissza lehetne térni a normál szappanokhoz? Ugy értem, pl a babaszappanhoz? Mert annak ideén azt mondták h pont a szappan nem jó. De az is igaz, hogy lugositani kell ami persze nem könnyű ott. Azt hogy értetted, hogy éjszakára egy kupaknyit használsz? Ma vettem kúpot is belőle de hatalmas nagy. Próbáltad már?
2013. jan. 8. 13:07
Ja, a magzatvíz pH-ja 8.5 , azaz lúgos. Tehát a baba lúgos vízben van jól.
2013. jan. 8. 13:05

Nekem használt, mindig van itthon. Ma már csak megelőzésre használom, havonta 1-szer, 2-szer éjszakára egy kis kupaknyit.


ja, amíg savas (tejsavas, citromsavas) mosakodókkal mosakodtam, mindig volt gomba, amióta szappannal (babaszappan, sima Fa szappan, stb...) -nal, azaz lúgosabb anyagokkal mosakodok, és néha (havonta 1-szer, 2-szer) szódabikarbónás vízben (200 Ft 20 dkg gyógyszertárban) fürdök, azóta nincs gond. Előtte rengeteg ezresem ment el évekig Canestenre és hasonló drága társaira. A szódabikarbóna az egyik leghatásosabb gombaölő anyag a világon, lábgomba ellen is jó.

14. kteky (válaszként erre: 12. - Csvmarcsi)
2013. jan. 6. 22:37
köszönöm :o)
13. kteky (válaszként erre: 11. - Viva70)
2013. jan. 6. 22:36
Szia. Mi volt a tapasztalatod vele? Miért nem jött be? köszi :o)
12. csvmarcsi (válaszként erre: 9. - Kteky)
2013. jan. 6. 22:17

[link]

Budapesten van a rendelő.

11. viva70
2013. jan. 6. 21:02
Nekem annyira nem jött be...:(
2013. jan. 6. 20:23
Nekem legutóbb a rákszűrés pl. nem mutatta ki a gombát, az orvos is látta, és én is éreztem... No komment. Írt fel egy addig nem ismert kúpot, egy hónapig hatott. Szóval ez így nem mehetett tovább nálam, inkább a diéta, ezekkel a kúpokkal csak ideig-óráig lehet kezelni, ha a bélrendszerben túlteng, ott kell visszaszorítani.
9. kteky (válaszként erre: 8. - Csvmarcsi)
2013. jan. 6. 20:14
Szia. Köszi. Jó öttlet egy jó orvos. Melyik városban van? De megnézem a honlapot is ha megtalálom.
2013. jan. 6. 19:48
Szia, a recept nélküli szerek drágák, de nekem semmit nem használtak. Évekig szenvedtem, de nem hatottak se ezek, se a nőgyógyászilok által felirtak. Nemelyik meg se vizsgalt, csak felírt vmit, vegül ratalaltam Ujházy András doktorúra. 2011 november ota tunetmentes vagyok. Kúpszerű golyókakat írt fel. Kb 1000 ft volt akkor. Gyógyszertarban kavartak ki. Előtte minden hónapban jöttek tünetek, azóta semmi. Legolcsóbb intim mosakodót használom minden nap. Semmi illat, semmi szinezék, rossmanos. Van honlapja a dokinak, amin a vizsgálatok díja is fennt van. Nagyon rendes volt, minden elmagyarazott a vizsgalat soran.
7. c9f9b53798 (válaszként erre: 4. - Kteky)
2013. jan. 6. 19:29

direkt van anti-candida tea, de jó a grapefruit mag csepp, de keress rá, van számos más tea, gyógynövény, de ezek diéta nélkül semmit sem érnek!


Amit Barbee írt, azok jók, de a pevaryl sem fog szerintem használni, ha a canesten nem használt, bár igaz az összetevőjük más, még az kipróbálhatod.


Jah 100%-os teafa illóolaj ülőfüdőnek, esetleg két csepp 3 dl vízhez és úgy irrigálni. Még ezt is olvastam, de nem mertem kipróbálni, inkább a helyreállító kapszula.


Ezüstkolloidot én is olvastam, hogy ajánlják ilyenkor is. Kipróbálhatsz homeopátiát is, én a diéta második fázisát fogom azzal támogatni.

6. kteky (válaszként erre: 5. - Bar-bee81)
2013. jan. 6. 19:26
Szia. Köszi. Már ezt is próbáltam, de sajna nem hatott. :o(
2013. jan. 6. 19:24

vitagyn C itt láttam a hirdetést és azóta csak ezt használom ezüst+C vitamin!!!

nekem se hat se a canesten,se a vény nélküli prevagyl vagy mi?

4. kteky (válaszként erre: 3. - C9f9b53798)
2013. jan. 6. 19:21

Szia.

Milyen gombaölő teákra gondolsz? Köszi

2013. jan. 6. 19:18

A visszatérő hüvelygombára a canesten egyáltalán nem hat, én is sajnos nemrég tudtam meg. Januárban belekezdtem egy candida-diétába, és mellé hüvelyflóra helyreállító kapszulát (van kúp is) használok.


Szigorú étrend, és gombaölő teákkal, szerekkel kell belsőleg is támogatni a diétát.


Egyébként én használtam boraxos kúpot, csak vényre adják gyógyszertárban készítik (legalábbis nálunk), valamikor régebben hatott, szerintem most már az sem hatna... így marad a diéta.

2013. jan. 6. 19:13

Én nem használtam ilyet. Vegyél vény nélkül kapható kúpot az sokkal jobb. "Ne kísérletezz". Olyan 1000-1500 ft adják. a Canesten 3db hüvelytablettát. De van olyan ami ennél picit olcsóbb és vény nélküli! Jobbulást!

BUÉK!

2013. jan. 6. 19:11
Fórumokon sokat irnak a borax-glycerines (rózsamézes) kezelésről a hüvelygombára. Vannak tapasztalataitok? Használjátok? Nekem már nem sok minden segit.Mindent végigpróbáltam. Emlékszem az orvosom csinálta az öblités ezzel nekem nagyon régen. Az jó volt. :o) Láttam most h van már kúpba is. Vélemény?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook