Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hüvelygomba fogantatáskor fórum

Hüvelygomba fogantatáskor (beszélgetős fórum)


6. Greeneyed (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 10. 13:12
(Bocs, ha feltalálom a spanyolviaszt, de a párodnak sem ártana egy urológiai vizsgálat.)
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Pasionella)
2022. aug. 8. 17:09
Az orvos is úgy fogalmazott, hogy nem gondolná, hogy baj lehet, de konkrétan szerintem nem tudja rá a választ. Ezért is érdekelnének a tapasztalatok
4. Csicsi25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 8. 10:53

Nálam is hasonló volt. Ha jól emlékszem, a 12. hétig nem volt szabad semmit szednem, igaz, addig majd' megőrültem a viszketéstől. Cickafark teával viszont lehetett mosogatni a hüvely környékét, az valamelyest enyhítette a kellemetlen tüneteket.

Annyira nem lett baja a fiamnak, hogy most vették fel a jogi egyetemre :)

Szóval nyugi! Nálad sem lesz semmi baj!

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 8. 10:35

Orvos látott már, én nem rugóznék ezen.

Még a végén jön valaki egy rémtörténettel, aztán tényleg idegállapotba fogsz kerülni. Még jobban.

2022. aug. 8. 10:18
Most komolyan... ha orvos már válaszolt rá...
2022. aug. 8. 10:08

Sziasztok!


Van itt köztetek olyan, aki együtt volt a párjával, aztán másnap kitört rajta a hüvelygomba? És mindezen felül kiderült, hogy ebből az aktusból baba is lett?

Azért izgulok, mert velem pont ez történt, együtt voltunk, másnap gombás lettem és azóta kiderült, hogy babát várok.

Nem lesz baja a babának? A méhemet nem fertőzhette meg így a gomba? Gondolok itt arra, hogy a spermával feljutott oda a gombaspóra és megtelepedhet a méhemben is esetleg?

A dokim azt mondta, hogy szerinte ilyen nem fordulhat elő, de gondoltam, megkérdezem, hátha más is járt így

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook