Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hüvelygomba avagy hogyan lehet legyőzni? fórum

Hüvelygomba avagy hogyan lehet legyőzni? (beszélgetős fórum)


25. Ncilány (válaszként erre: 24. - Anitakiara)
2014. dec. 20. 17:35

Kiürült Béres cseppes üvegcsébe kevés főző olaj ( nem a már sült benne valami, későbbi kötöszködöknek ), és a teafaolajból csepegtettem bele rendesen. Ilyen higítottal kentem magam...

Lábgomba megelőzésnél is. Nem volt fürdőpapucs, úgy zuhanyoztam melohelyen. Esti fürdés után a metörölt lábujjak közé is. Hasnált nem volt gond. ( kis kiegészítés mire jó még )

2014. dec. 20. 10:13
Rég járt már erre hozzászóló, de gondoltam megosztom a tapasztalataimat :D Antibiotikum kúrán vagyok túl, és ahogy az lenni szokott, szépen begombásodtam tőle. Olvasgattam, gondolkodtam és a teafa olaj mellett tettem le a voksomat. cseppentettem 1 cseppecskét az ujjamra,és mivel ugye női területen ért el a baj, pisilés után azt az egy cseppet szétkentem a területen. Azt írták, hogy csíp veszettül, de megéri, ki lehet bírni. Én sokféle fájdalmon túl vagyok már életemben, de ezt nem bírtam 20 mp-nél tovább. Mintha egy öngyújtóval gyújtottam volna ki, tűrtem, hős vagyok, csak csillapodik, de nem tette, már remegtem a fájdalomtól, aztán gyorsan lemostam és vagy 10 percig legyezgettem a "csúnyámat", azt hittem megőrülök konkrétan. Úgyhogy ezzel a teafaolaj dologgal csak óvatosan lányok :/
23. Audrey777 (válaszként erre: 22. - Lamilla123)
2012. jún. 5. 17:40

Én egy kivizsgálás után személyre szabottan kaptam a homeopátiás készítményeket,amik külön vannak becsomagolva,és csak az van feltüntetve rajtuk,hogy milyen problémára van.

itt voltam: [link]

22. Lamilla123 (válaszként erre: 21. - Audrey777)
2012. máj. 24. 13:34

Kedves Audrey777!


Érdekelne, hogy milyen homeopátiás gyógyszereket szedtél, amitől nem újult ki többé.

21. Audrey777 (válaszként erre: 1. - Dius04)
2012. ápr. 4. 20:52

Szia!

Én is ajánlom a Grapefruit magolaj cseppeket,plusz

gyógynövényboltokban kapható Anticandida tea-keverék,ami megelőzésnek is hasznos,kb 800-900 ft,nagyon fura az íze,én hidegen ittam,és használ.A táplálkozás,és a stressz a fő oka a candida tüneteinek.Menzesz előtt jelentkezik azért,mert akkor más a hormonrendszerünk,és ezt a "gyenge állapotot kihasználva"támadnak a kis szenyók:-) Én 8 évig jártam a nőgyógyászhoz évente min.5x,és a drága gyógyszerek,plusz a doki díja felháborított,és elmentem egy magánklinikára,ahol homeopátiával teljesen helyre raktak,kb 3 kezelés után már 1,5 éve tünetmentes vagyok,és eszem mindenfélét,persze ésszel,és sportolok is.

2012. ápr. 3. 14:10
Utána olvastan, hogy az ecet is jó, meg az ülőfürdő az ecete, ha használom csíp, az gondolom probléma. Jól gondolom?:S Vagy honnan tudhatom, hogy ártalmas valmai nekik?( Lehet buta kérdés)
19. godvin (válaszként erre: 18. - Ncilány)
2010. jún. 1. 20:30
Köszi az infót,majd ha legközelebb ilyen lesz,megpróbálom!De remélem soha többet nem kell ezzel kínlódnom,és ezt mindannyiunknak kívánom!:))
2010. jún. 1. 20:09

Szódabikarbóna és ecetes ülőfürdő is volt akinek bejött.

Nem csípett a víz.

17. zsanci79 (válaszként erre: 16. - Godvin)
2010. jún. 1. 18:11

Az ecetes fürdőt én is próbáltam már, de nekem nem segített, pedig jó ecetesre csináltam. Amúgy nem csípett egyáltalán.

Olvastam hogy a sós ülőfürdő is jó. Azt nem próbáltam

16. godvin (válaszként erre: 15. - Ncilány)
2010. jún. 1. 12:44
És nem csípett ott lent??
15. Ncilány (válaszként erre: 12. - Zsanci79)
2010. jún. 1. 12:33

Sok helyen hasznos a teafaolj, én korpás fejbőrömre használtam pakolásként. A rádióba hallottam.

Nemrég úgy éreztem valmi kezdődne, és ecetes ülőrürdőt csináltam.

14. a7baea197d (válaszként erre: 1. - Dius04)
2010. máj. 31. 23:03
Az előző ötletek kiválóak, és nagyszerűek,a teafaolajat én is tudom ajánlani maximálisan. De ha ilyen komoly a probléma, érdemes a táplálkozást is megreformálni, főként a finomított cukrokat és élesztőtartalmú ételeket teljesen kiiktatni az étrendből. Sok gyógynövény létezik ami segít, a körömvirág, és édesgyökér nagyon jó. Azt porítva kenheted is a hüvely környékére, belsőleg mértékkel.
13. zsanci79 (válaszként erre: 2. - Mamcili)
2010. máj. 31. 22:51
Igen, én is lucerna kapszulát is szedek (lugosító).
12. zsanci79 (válaszként erre: 1. - Dius04)
2010. máj. 31. 22:50

Nekem is visszatérő gombám volt, nekem semmi gyógyszer, kúp nem oldotta meg végleg.

Nekem a mensihez volt köthető, ugyanis minden hónapben mielőtt meg kellett volna jönnie, kijött.

Ezért én azon a héten 3szor irrigálok tejsavas teafaolajos (100%-os teafaolaj, 5 cseppet bele)langyos vízzel. Az irrigálást sem szabad túlzásba vinni. A teafaoljból el szoktam kenni 1 cseppet a hüvely környékére is.

A teafaolaj egy nagyon kiváló szer, érdemes utána olvasni a neten is, rengeteg más területre is jó, ezt is tapasztaltam.

Amúgy még szoktam használni Floragyn kúpot, ami tejsavas, és a hüvelyflórát állítja vissza. Ez is kell szerintem, mert az irrigálással szerintem annyi nem szívódik fel.

Nekem ez bevált, és rettentően örülök neki, mert már nagyon szenvedtem.

Folyásom is volt, mindíg tisztasági betéttel éltem, de ezzel az is normalizálódott :))

Egyre jobban hiszek a gyógynövényekben (más területen is) :DDDD

2010. máj. 31. 20:06

Sziasztok!


Én sajnos évek óta szenvedtem tőle...de mióta szültem és diétáztam (vagyis nem nagyon ettem lisztet, élesztős cuccokat és cukrot) azóta 1 szer volt bajom...sajna ezek táplálják, ezeket tudatosan kerülni kell! ha hajlamod van rá, sajnos akármikor előjöhet!:(

10. godvin (válaszként erre: 9. - 83ebb85f73)
2010. máj. 31. 18:02
Na szép kilátások...!:)De hát sajna kell a szer,igy nem maradhatok!Hasson gyorsan az a lényeg!De azt a keserű grapefruitot azért kipróbálom,amit irt az előbb valaki!
9. 83ebb85f73 (válaszként erre: 8. - Godvin)
2010. máj. 31. 17:45

Ez a 3as kombináció nagyon jó, csak amikor a hüvelykúpot használod és e kezd hatni, úgy érzed, hogy a falat le tudnád kaparni, annyira viszket!

De hatásosak ezek a szerek!

2010. máj. 31. 17:43
Pont ma voltam a nődokimnál ugyanezzel a problémával,nekem candibene hüvelytablettát,és fluconer kapszulát,és külsőleg pimafucort krémet irt fel!Meg a férjemnek is!Azt mondta hogy,a recept nélküli gyógyszerek nem valami jók!Amugy ezek a szerek nem olcsók,de remélem hatásosak?!
7. last (válaszként erre: 4. - Avacska)
2010. máj. 31. 17:40
Azt szeretném ki próbálni én is pár héten belül.Tényleg olyan jó ahogy dicsérik?
2010. máj. 31. 17:35

Nagyon nehéz tőle megszabadulni, nekem 1év alatt minden második hónapban előjött, csak én azt hittem hogy azért, mert kollégiumban éltem! Mikor albérletbe költöztem sajnos akkor is voltak ilyen jellegű problémáim(igaz csökkentek), de nem szűntek meg!Én a Canesten kombival és nagyon sok megelőző kúrával szabadultam meg tőle!pl meleg vizes fürdőzések előtt, tutira le kellet magam kezelnem megelőzés céljából, mert ha nem azonnal kijött! És mindig ha előjön kötelező a partnert is kezelni, mert úgy mint a ping-pong labda, oda-vissza adjátok egymásnak! Ez nagyon fontos! Egy éve vagyok tünetmentes, de egy kicsit is észreveszem, hogy kezd előjönni (pl.ég, viszket...), már azonnal kezelem is le magam, nem várom meg míg teljesen kifejlődik.

Remélem tudtam segíteni!

2010. máj. 31. 17:33
de az ezüst is hatásos lehet ilyen problémákra is !
2010. máj. 31. 17:31
többektől hallottam pozítív tapasztalatokat a anionos tisztasági és egészségügyi betétekről mi azt használjuk egy jó ideje ilyen problémákra is hatásos!
2010. máj. 31. 17:27

Nem szeretnélek elkeseríteni, de nagyon nehéz tőle megszabadulni!!!

Nekem a keserű grapefruitmag kivonat segített, reggel, és este 10-15 cseppet kicsi vízben feloldva igyál meg, minimum 3 hó kell, hogy tartós legyen! Nagyon nagyon rossz ízű, de hidd el segít!

2010. máj. 31. 17:27

sajnos nagyon hosszú és türelmes kezeléssorozat kell mire végképp elmúlik.

Lugosító étrend segíthet, szorísd vissza a felesleges szénhidrát bevitelt. mert abból iszonyat jól táplálkoznak... sajnos

2010. máj. 31. 17:24
abban kérném a segitségeteket ha volt már hasonlo problémátok mivel gyogyultatok ki belőle?? nekem kb 1 éve volt először fehé turos folyásom, elmentem vele a dokihoz vett kenetet minden, és azt mondta hüvelygombám van adott rá hüvelykupot és kenőcsöt.. ettöl elmult majd visszjött ekkor a páromat is lekezeltük.. ennek ellenére a mai npig visszajön.. van valakinek valami használhato házipraktikája ellene?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook