Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Debrecenben ajánlanátok olyan nőgyógyászt, aki a hüvelyfertőzések kezelésében hatékony segítséget tud adni? fórum

Debrecenben ajánlanátok olyan nőgyógyászt, aki a hüvelyfertőzések kezelésében hatékony segítséget tud adni? (tudásbázis kérdés)


2020. jan. 26. 00:28

Nem olvastam a fórumot még végig,de állandóan kínzó nőgyógyászati problémáim,gyulladásaim vannak,műtéteim is voltak már,sorolhatnám...helyi vagyok de én mégsem itt ajánlanék neked nőgyógyászt ,hanem Nyíregyházán,Hajnal Melinda-Hajnal Magánklinika.Engem műtött is,csak benne bízom,nincsenek túl jó tapasztalataim a debreceni ellátást illetően,akármennyire szenvedsz,csak legyintenek mellette tömik beléd a rengeteg gyógyszert,amik újabb bajokat okoznak.

gyógyulj meg minél hamarabb

4. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 22. 16:47

Mindenképp keress orvost. Ha visszatérő fertőzésed van és kapcsolatban élsz párodat is kell kezelni.

Ha folyamatosan gombás fertőzésed van akkor érdemes egy candida diétát csinálni. Amit még tudok ajánlani egy hüvelykúp kezelés után az a vitagy c küvelykrém ami nagyon sokat segít a hüvelyflórát megelőzi az újab fertőzést gyulladást.

Barátnőmnek folyamatos nagyon durva fertőzései voltak. Elfogyasztott 10 orvost csomó pénzt időt, lenyomta candida diétát, semmi nem használt. Végül egy tök egyszerű pár 100 dt dolog oldotta meg a gondját az almaecet irrigálás.

2020. jan. 22. 08:59

A hüvelyfertőzés, gomba az azért rendszerint nem nagy dolog. Még ha nagyon kellemetlen is.

Bármely nőgyógyász felír valami kúpot, csúnyább esetben szájon át bevehető tablettát is, rendbe hoz.

Nekem egyszer volt ilyen, egy szem tabletta volt meg két db kúp, már másnapra éreztem, hogy jobb.

2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 21. 22:18
Ne kezelgesd magad, egy hüvelyproblémát akármelyik nőgyógyász ki tud kezelni. Minél előbb fordulj orvoshoz.
2020. jan. 21. 22:00
Tudnátok ajánlani Debrecenben olyan nőgyógyászt, aki a hüvelyfertőzések kezelésében hatékony segítséget tud adni? Van-e valakinek tapasztalata a dr. Csabai Ladyvita hüvelykúppal kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook