Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hűtővásárlás részletre fórum

Hűtővásárlás részletre (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2022. júl. 1. 17:22
Igazábol rendes volt a hölgy. Jővő héten hiv, hogy hogyan legyen tovább, mivelt én nem tudom egy összegbe kifizetni. A fönöke nem volt benn. Egyedül nem dönthet. De elvileg azt mondta hogy ilyen esetbe nem a banknak kell majd fizetnem, hanem a boltnak. Mert állitólag volt már ilyen problémájuk. Nem gondoltam hogy igy is lehet járni😞
2. Bless the child (válaszként erre: 1. - Szabina1245780626)
2022. júl. 1. 17:15
Gondolom van erről szerződésed a kölcsönt adó banktól. Olvasd el az apróbetűs részt, hátha választ kapsz a kérdéseidre. Amúgy ilyent még nem hallottam, de van itt köztünk bankos, jogász, remélem olvassák a fórumod.
2022. júl. 1. 17:11

Sziasztok

Leirom hogy jártam😡

Májusban vettem egy hűtőt, részletre!! Sikerült is, öröm, boldogság😂 Erre ma Julius 1- én hivnak , hogy mégse kapom meg a részletett, mert a bank most jelzett , hogy visszautasit! Fizessem ki egybe, vagy ha még nem használom akkor vissza kellene vinni! Erre én mondom hogy használom , mivelt azért vettem. Részletre azért kértem mert nem tudom egybe kifizetni!! Nem értem hogy hogy tud utolag vissza utasitani azzal a szöveggel , hogy rosszul irták be a nevem , amikor nekem itthoni papiron minden jól van irva! Hogy mentem át akkor a Khr rendszeren? És most mért nem? Minden iratom ott volt. Lemásolták. Átmentem a Khr-en. Utolag meg még se? Nagyon mérges vagyok😡😡 Valaki esetleg járt igy?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook