Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hülye egy helyzet.. Segítsetek, ti hogyan látjátok? fórum

Hülye egy helyzet.. Segítsetek, ti hogyan látjátok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
4. d62762eb79 (válaszként erre: 1. - 72542cb970)
2012. márc. 16. 15:53
elég bunkó viselkedés a részéről, hiszen ő kért segítséget. nem túlzod el, max. lehetett volna egy kicsit árnyaltabban fogalmazni, de a lényeg, h szerintem igazad van.
3. 2104cc91e8 (válaszként erre: 1. - 72542cb970)
2012. márc. 16. 15:52

Igazad van!!

Az adott szó kötelez, még Barátnők között is!!

Nem beszélve arról, hogy Ő kért Tőled szívességet!


Mellőzd ezt a "barátnőt", legalább egy darabig!

2. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - 72542cb970)
2012. márc. 16. 15:50
játsz te a gyerekeiddel azt kész
2012. márc. 16. 15:47

Baratnom megkert hogy fessem be a hajat tegnap delutan..Mondtam neki hogy persze jojjon at a gyerkocokkel,es megcsinalom legalabb a manok is jatszanak egy jot addig..Sutottem egy kis sutit,a 2 manokam tok izgatottan varta a 2 nagyobbat keszitettek elo a jatekokat stb..4-re volt megbeszelve hogy atjonnek..4.45-kor irtam egy smst hogy mizujs,valaszolt hogy a varos masik vegeben lako ismerosehez ugrottak at 6 korul jonnek..Vartunk 7-ig sehol semmi..A 2 kincsem csak ult csillogo szemekkel vartak a nagyokat..Na mondom ez igy nem lesz jo,gyerunk ki setalni nezzuk meg a lighthouse-t a tengerparton azt imadjak..Seta kozben a baratnom haza elott mentunk el kisfiam nem hitte el hogy nincsenek otthon bekopogott es vart hogy kinyitjak..Tudomasul vette hogy senki nincs otthon,ennyi.

Aztan vacsora kozben megjegyezte hogy a baratnom hazudott es a gyerekei is es nem jottek jatszani..Este 9kor kaptam egy smst hogy bocsi most ertek haza stb stb..aztan ma reggel megkerdezte befestenem a hajat?Valaszoltam hogy nem elfoglalt vagyok.(tenyleg az voltam)Megkerdeztem miert nem jottek at tegnap este ugy ahogyan megigerte a kicsiknek,erre kiderult hogy a varos masik vegen lako ismerose gyereke jatszani szeretett volna az o gyerekeivel tehat elmentek oda..

En meg sutit csinaltam keszulodtem hogy jonnek es a 2 kis mano is varta a 'nagyokat' jatszani..

Rovidre zarva:annyit valaszoltam neki hogy talan akkor kerje meg azt a csajszit hogy fesse be a hajat..Szerinte eltulzom..En viszont nagyon megbantva erzem magamat.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook