Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hozzátáplálás nehézsége nálunk.... fórum

Hozzátáplálás nehézsége nálunk.... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. aug. 9. 14:57

3,5 hónapos?

akkor még vagy szopiznia kellene vagy ha az nincs akkor meg tápszereznie

az még nagyon korai volt

2012. aug. 9. 14:55
Sziasztok! Lányom 3 és fél hós múlt, védőnő és más anyukák javaslatára elkezdtem a hozzátáplálást. Először kapott 2 kanál alma levet nem volt gond, örültem hogy na ez sima ügy lesz. Elkiabáltam... Aztán ahogy teltek a napok egyre nehezebben ment a dolog, mikor már pürésítve kapta. Volt mikor szépen megevett majdnem fél almát pürésítve máskor meg ordít mintha nyúznák. Aztán eszembe jutott mivan ha a kaja hőmérsékletével van baj, ugyanis a teát még 40 fokba se issza meg se hidegen se szobahőmérsékleten. Na mondom megpróbálom megmelegítem. Hát valamennyi ment le. Ma mikor nekiálltam ismét, ordított nyelte a kaját de mégis sírt. Nem volt se álmos a fogai se jönnek pelusa is rendben volt. Tudom még ráérek aggódni, hiszen még csak 3 és fél hós, de nem szeretném abba hagyni, szeretném ha megismerkedne az ízekkel. Persze ha más megoldás nem lesz abba hagyom egy időre, nem akarom erőltetni.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook