Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hoztam egy rossz döntést:munkahelyet váltottam,és már most... fórum

Hoztam egy rossz döntést:munkahelyet váltottam,és már most... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. szept. 3. 21:39
Visszamennék a régi helyre. Mondjuk multihoz nem is szabad menni, mert csak kizsákmányolják az embert.
13. syria (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 3. 21:28
Két nap nem a világ, ne ítélj elhamarkodottan! Szerintem bármilyen új munkahelyen kell legalább 1-3 hónap, mire belerázódik az ember. Ha 1 hónap múlva is elégedetlen leszel, mindig nem lesz késő másik állást keresni.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Birebora)
2022. szept. 2. 22:14
Van online munka és home office is,szerencsére.Csak én így elsőre pont a ritka kivétel jelenlétet igénylő munkát fogtam ki…
11. Amaunet (válaszként erre: 10. - Birebora)
2022. szept. 2. 12:46
Amelyeket nem tudnak kiadni (bérleti és rezsi díjak) és ott állnak üresen. Olyan ez, mint a nem működtethető stadionok.
10. birebora (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 2. 10:41

Nekem speciel bármennyit fizethetnének nem szeretnék éjjel hazaérni és autóba ülni napi több órát. De nem vagyunk egyformák.

A másik, sorra épülnek az irodaházak, nem arról volt szó, hogy inkább online, home office? Két éve a covid, most a rezsi emelkedés miatt?

9. rabankari (válaszként erre: 8. - Charlize)
2022. szept. 2. 09:44
Igen látom, bocs!!!
8. Charlize (válaszként erre: 7. - Rabankari)
2022. szept. 2. 09:38
Nekem válaszoltál, de nem én vagyok a fórum kiírója.
7. rabankari (válaszként erre: 2. - Charlize)
2022. szept. 2. 09:24

Valószínűleg azért van ez most benned, mert már az elején átvertnek érzed magad, mivel már most nem úgy van,ahogy ígérték.

Szerintem próbálj ezen túllendüli egyelőre,lehet hogy ez a vidéki út egy egyszeri kivételeles alkalom és imádni fogod az egészet.

Ha később is ez lesz alap, akkor meg próbáld tisztázni miért tértek el az ígértektől.

2022. szept. 2. 07:43
Melyik multi, ha lehet kérdezni? Én is váltás előtt állok (~2-3 hónap és menni szeretnék) és mit kellene elkerülni?
5. Charlize (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 2. 05:44
Egy összetettebb munkakörbe belerázódni a rutinos szintig hónapok kellhetnek. 2 nap után ne dönts még!
2022. szept. 2. 00:22
Adj még időt magadnak. Lehet, hogy jó lesz és belejössz.
2022. szept. 1. 21:40
Két napja...de néhány évvel ezelőtt már dolgoztam itt.Szóval, ismertem, miről szól ez a munka, csak most nem érzem az erőt tizenórás munkanapokhoz meg világmegváltó angol nyelvű anyagok megírásához:-(Viszont jóval több fizetés, mint az előző munkahelyem/munkaköröm volt.Ezért gondoltam, hogy az ismert nehézségek ellenére belevágok újra.Ráadásul, a Covid előtt sok vidéki úttal járt a munka, de a Covid, azt mondták/ígérték, ezt felülírta, és nagyrészt online történik minden.Erre a legelső munkám persze egy vidéki utazós, éjjel hazaérős téma lesz...
2022. szept. 1. 21:32

Keress másikat közben, aztán ha nem sikerül, talán még ebbe is belejössz.

Mióta vagy az új helyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook