Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hoxa portálja és a párom fórum

Hoxa portálja és a párom (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
70. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 68. - Egnisz)
2007. jan. 21. 00:37
Azert kell ezt atgondolni, mert amit meg el tudsz fogadni, nem biztos hogy hosszu tavon, minden nap ugyanugy el fogod tudni viselni. Volt egy srac, akinek a szemeit nem szerettem igazan, mert olyan alnok szemei voltak. De ugy voltam vele, hogy amugy minden ok. Aztan ugy atvert, hogy rogton elotort belolem az erzes, hogy en hulye, miert nem hallgattam a megerzeseimre, akinek ilyen szemei vannak, az egy kigyo. Persze nem kell ezt csak a kulsoben keresni, de a megerzeseid nagyon sokat segitenek. Ha egy fiunal ugy erzed, hogy valamit nem ertesz benne, valami nem stimmel, akkor hallgass magadra, az ugy van, nem veletlenul erzed azt.
69. 7130b15964 (válaszként erre: 67. - Egnisz)
2007. jan. 21. 00:33
Én a fejemben tartottam. Ez nem jelenti azt, hogy soha másra rá se néztem, csak tudtam, hogy kivel, miért vagyok. Lehet, hogy ez egy kicsit fiús megközelítés, de bejött.
68. Egnisz (válaszként erre: 65. - 1a50c86bb0)
2007. jan. 21. 00:32

Ok, félreértettem!

Ezek szerint a párom hibáját el tudom fogadni, szóval majdnem tökéletes. :D

Csak viccelek...

67. Egnisz (válaszként erre: 66. - 7130b15964)
2007. jan. 21. 00:29

Tökéletesen egyetértek veled!

Amikor már megvolt ez a listám, akkor viszonylag könnyen találtam, de előtte sokáig csak nagy vonalakban tudtam, hogy kit keresek, aztán rájöttem, hogy teljesen más dolgok fontosak.

Vicces, de le is írtam és megvan még a listám. :)

66. 7130b15964 (válaszként erre: 63. - Egnisz)
2007. jan. 21. 00:24
Kicsi a valószínűsége, hogy egy mindenben tökéletes valakit fogsz találni. Viszont kell, hogy legyen egy preferencia listád. Ha elgondolkodik az ember, akkor tudja, hogy pontosan mi az, amire mindenképpen igényt tart. Na, ezekből nem szabad engedni.
65. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 63. - Egnisz)
2007. jan. 21. 00:22
Nincsen tokeletes ember, de ha megismered, tudod melyik hibai azok, amikkel azonosulni tudsz, s melyekkel nem. Amit te nem tudsz elfogadni, azt lehet mas elfogadja. Ez errol szol, nem arrol, hogy egygaltalan nemkotsz kompromisszumot. A lenyeg, hogy teged ami zavar, amit nem tudsz elfogadni, azt kesobb sem fogod tudni, es sokkal nagyobb problemaid lehetnek beloel. Ha nem tetszenek a kezei, akkor nem fog jol esni ha hozzad er. En ezt gondolom, de mindenki ugy csinalja ahogy akarja, hiszen megiscsak midenki a boldogsagot keresi.
64. 93a74b44ea (válaszként erre: 63. - Egnisz)
2007. jan. 21. 00:19
Persze, de a hibáknak nem feltétlenül kell zavarnia téged! Én azt az embert szerettem legjobban életemben, akinek több hibája volt, mint a többinek együttvéve. Tudtam, láttam, de még a hibáit is szerettem...
63. Egnisz (válaszként erre: 54. - 1a50c86bb0)
2007. jan. 21. 00:14

Szerintem hibái mindenkinek vannak, senki sem tökéletes. :)

Ha ez az elv szerint házasodnának az emberek, akkor mindenki szingli maradna. :)


Az én páromban egy dolog zavar, de jól megvagyunk és szeretjük egymást.


Kíváncsi lennék, van-e olyan, akinek minden, de minden bejön a párjában.

Persze a korrektség, amegbízhatóság az alap, az kell, hogy meglegyen.

62. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 58. - Mókica)
2007. jan. 21. 00:12
Sajnos magyar szarmazasu, tehat a nyelv nem akadaly neki a turkalashoz. Es igaza van Terezanak, hasonloan gondokodik, mint en, "oreg rokasan", a hapsihoz nem azert kell hozza menni mert langolsz, az nem azt jelenti, hogy egy eleten at langolni fogsz. Ahhoz kell hozza menni, akinek az arcat minden reggel el tudod viselni, akit meg tudsz igazan szeretni, aki tudod, hogy egy stabil allando lehet az eletedben. Ezert van az, hogy fiatalon langolni kell, aztan ha kieltuk magunkat, bolcsen donteni, aszerint, hogy ki illik hozzad a legjobban, ki lenne a legjobb ferj es apja a gyerekeidnek. A langolas tudjuk, konnyen valtozik at mas dolgokba. Ha viszont jozanon megszeretsz valamit, abba mindig bele tudsz esetleg szeretni, tudsz a baratja is lenni, szeretoje, mindene.
61. 93a74b44ea (válaszként erre: 60. - Mókica)
2007. jan. 21. 00:08
az a vicces, hogy ennek (nálam) két és fél éve vége, és ha rágondolok, még mindig bosszant és felhúzom magam rajta:)
60. Mókica (válaszként erre: 59. - 93a74b44ea)
2007. jan. 21. 00:03
ugye mennyire primitivek ezek a dolgok...:D
59. 93a74b44ea (válaszként erre: 56. - Mókica)
2007. jan. 20. 23:56
A rágós sztoriról nekem is eszembe jutott, hogy mennyire idegesített, amikor az exvőlegényem úgy evett, hogy a villa a fogaihoz ért és csikorgott vagy mit csinált...Nekem meg felállt a szőr is a hátamon. És persze a kapcsolatnak is vége lett...
58. Mókica (válaszként erre: 55. - 1a50c86bb0)
2007. jan. 20. 23:55
De a párod úgy se tud magyarul..gondolom...innen nem tud semmi infót kiszedni;)
57. 7130b15964 (válaszként erre: 41. - 93a74b44ea)
2007. jan. 20. 23:55
Pedig ez tök egyszerű, vedd elő az eszed:) Aztán, ha találsz valakit, aki tényleg olyan, amilyet szeretnél, akkor majd ráérsz megszeretni. Olyan nincs, hogy valakit az első pillanattól szeretsz, ahhoz idő kell. Csak arra kell ügyelned, hogy ne pazarolj időt olyanra, aki nem felel meg az elvárásaidnak (így ragaszkodni sem fogsz hozzá).
56. Mókica (válaszként erre: 54. - 1a50c86bb0)
2007. jan. 20. 23:54

Hát akkor tényeg aktuális lesz váltanom..nagyon sok dolog zavar,idegesit már benne....

Köszi...mindig olyan jókat irsz, élvezet olvasni:D

55. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 52. - Koppányka)
2007. jan. 20. 23:53
Nekem is beigerte hogy ha hazajon atfesuli a gepem. Nincs miert atfesulnie, ennek ellenere kitakaritottam, eppen csak a registrybe, DOS-ba nem nyultam bele. Nekem ha keresgel, ne fogja ra semmire, hogy disznosagot talal. (amugy azt hiszi, hogy a gepet maximum bekapcsolni tudom)
54. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 53. - Mókica)
2007. jan. 20. 23:50
Egyszer valaki nekem azt mondta, mielott valakihez akarom kotni az eletem, tegyek fel magamnak egyetlen kerdest. Van-e benne ( a pasiban) valami, egyetlen dolog is, ami zavar, bant, nem ertek vagy nem tudok elfogadni (akar aprosag is). Ha egyetlen zavaro tenyezo is van, ne menjek hozza, mert nem o az igazi. Az aprosag is el fog hatalmasodni. Ezen kivul annak vannak jelei, ha egy ferfi nem korrekt, nem szabad benne bizni. Jo kis csokorba tudnam kotni mi minden.
53. Mókica (válaszként erre: 40. - 1a50c86bb0)
2007. jan. 20. 23:44
pl??? Milyen jelei vannak?:)
2007. jan. 20. 23:41
Kiderült hogy a legnagyobb ellenségem indított egy pletykát mi szerint én pasizok a neten meg ilyesmi meg a valóságba ias és ezt fórumokba tárgyalom ki. Mivel ezt az egyik havarjától hallotta elhitte és ezért nyomozott,ma egész nap ezért rohangáltama és ezért nem voltam gép közelbe jól kiosztottam a pletyka índító némbert és jól beégettem mindenki előtt. Azóta mindenki happy kivéve persze a pletykálódó némber de aza gyanúm hogy sokáig nem fogok róla hallani...
51. Egnisz
2007. jan. 20. 21:34
ugye
50. Egnisz (válaszként erre: 49. - Kisgé)
2007. jan. 20. 21:34
Akkor ugy megértesz engem? :)
49. kisgé (válaszként erre: 11. - Koppányka)
2007. jan. 20. 21:14
Egyértelműen bizalmatlan, én nem viselném el, ha nem szolgáltam rá. Meg nem szoktam nagyon megmutogatni ezt a portált közeli ismerőseimnek, mert olyan fura, ha itt olvasnak, én itt még őszintébb vagyok, mint egyébként, így kvázi arctalanul.:)))
2007. jan. 20. 17:57

Már értem mi a gond a virtuális ismerkedéssel. El tud fajulni a dolog.

Akkor viszont mit lehet tenni és mit nem?

47. 93a74b44ea (válaszként erre: 46. - 1a50c86bb0)
2007. jan. 20. 17:46

Az én "párjaimmal"(legalábbis az utolsó kettővel) nem az volt a gond, hogy a következő kapcsolatot keresték, hanem az előzőt sírták vissza...

Az utolsónál még meg is értem, mikor megismerkedtünk, még együtt voltak, szóval ideje se volt lerendeznie magában, és azért az egy négyéves kapcsolat volt.

Az utolsó előtti viszont előttem két és fél évvel szakított a menyasszonyával(vagyis a lány vele, ez egy nyolcéves kapcsolat volt), és mégis őt kereste bennem. Nem találta, odébbállt...Azóta sincs senkije...

2007. jan. 20. 16:41
Amikor mondjak, hogy veled semmi sem volt, az a csont, amit odavetnek, hogy azert az o lelketlenseguk miatt ne erezd rosszul magad. De ahogy kilepnek az ajton, mar egeszen mashol jar az eszuk. A ferfiak tudnak globalisan gondolkodni. Attol, hogy ott van egy no az eletukben, attol meg rengeteg no van, akit ugyanugy lehet furkeszni, es ne adj Isten, talan kovetkezo kapcsolat is lehet belole. Hat mi nok nem igy gondolkodunk. Pedig ez a titok. Ezt kell megtanulni. Akkor mire a hapsi a csontocskajat odavetne, mar nekunk is lenne valami ujabb, izgalmasabb, es esetleg mi vaghatjuk oda a magunket ;)
45. 93a74b44ea (válaszként erre: 44. - 1a50c86bb0)
2007. jan. 20. 16:25

Már megint a lényegre tapintottál...

Én eddig azt hittem, bennem van a hiba, és nem értettem, hogy pár hónap rajongás után mi és főleg MIÉRT szürkül el(noha szakításkor mind azt mondta, hogy velem semmi baj nem volt-fúúúúj, undorító nyálas duma), de ezek szerint nem csak egyedi eset.

Komolyan mondom, megnyugtattál!!

44. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 43. - 93a74b44ea)
2007. jan. 20. 16:22
Persze, hogy beleugrasz, a pasik tudjak is, hogyan kell nyomni egy not, es azt is tudjak, mennyi ido alatt jon ez be nekik. Arra az idore teljesen ki tudnak fordulni magukbol. Lehet sarkosan hangzik, de valahogy igy van az allatvilagban is, nem? A him amig udvarol, addig illegeti, billegeti magat, aztan ha megvolt a nasz, tovabb all.
43. 93a74b44ea (válaszként erre: 42. - 1a50c86bb0)
2007. jan. 20. 16:19

TÖKÉLETESEN igaz!

Eddig mindig beleugrottam, és pár hét után borzasztóan tudtam ragaszkodni az illetőhöz...

Ezt kell tennem. Várakozni. Meglátjuk, fog-e menni. Én igyekszem!

42. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 41. - 93a74b44ea)
2007. jan. 20. 16:16
Akkor inkabb azt mondom, nagyon valogasd meg, hogy kivel jossz ossze. Ugy ertem inkabb legyel kukacoskodo, vagy finnyas, de ne ugorj bele addig, amig nem erzed, hogy na, ez az. Rossz egyedul, es az ember tarsas leny, de talan jobb varni, mint kitenni magunkat ujabb csalodasoknak. Nem?
41. 93a74b44ea (válaszként erre: 40. - 1a50c86bb0)
2007. jan. 20. 16:13

ó, a jeleket én mindig észreveszem az első pillanatban...De ha egyszer a szívem irányít??

A legutolsó kapcsolatom végén tudtam egyedül azt mondani, hogy legyen vége, mert neked nem én kellek. Tudom, hogy így is volt és jól tettem, de azóta is az van bennem, hogy mi van, ha minden rendbejött volna, ha megváltozik...?

Ezt már többször meg kellett volna tennem, azt gondoltam, így biztos jobb lesz, ez a jobb megoldás, mint várni, hogy a másik küldjön el. Hát nem jobb. Ugyanúgy szenvedek.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook