Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hova költöznél, ahol nagyon jó a levegő? fórum

Hova költöznél, ahol nagyon jó a levegő? (tudásbázis kérdés)

1 2
2017. szept. 25. 19:05
Piroska, megtaláltam azóta és írtam is bejegyzést :)
15. kutymuty (válaszként erre: 7. - Piroska52)
2017. szept. 25. 19:03
Megkerestem, Mária54-et de nem látok az interaktivitásában semmit.
14. kutymuty (válaszként erre: 8. - Globus)
2017. szept. 25. 19:01
Köszönöm, az icipicit messze van...család másik része Bp-en, idős szülők, rájuk gondolnunk kell, ha bármi segítséget kérnek, szóval túl messzire nem tudunk menni, max 100 km...
13. kutymuty (válaszként erre: 5. - Anyagi)
2017. szept. 25. 19:00
Azért gyűjteném össze a városokat, településeket, hogy végre el tudjunk indulni egy irányba, és ne csak tapogatózzunk. Ha írna 20 ember 20 településről, hogy itt okés a levegő, már lenne alternatíva, tudnánk abban gondolkozni, ezek közül hol megoldható egy új élet kialakítása a családunknak. Nem biztos, hogy csak a világ végén vannak ilyen helyek, legalábbis ebben reménykedem. Felmerült Budakeszi, jó ötlet, picit drága, de hátha van más település, ami nem ennyire drága, de ott is jó a levegő :)
12. kutymuty (válaszként erre: 7. - Piroska52)
2017. szept. 25. 18:57

Bakonyban? Köszi a tippet.

Nyugodtan írjon, aki olyan helyen lakik most, ahol fennáll ez a jó levegős dolog, mert leginkább azok az ötletek tudnának segíteni, hisz ott él, és tudja, hogy ott minden oké :)

11. kutymuty (válaszként erre: 6. - Anyagi)
2017. szept. 25. 18:56
Nem elég sajnos, mert 24 órában szmogos helyen nem segít, már kipróbáltunk mindent.
10. kutymuty (válaszként erre: 9. - A03dd05915)
2017. szept. 25. 18:55
Akár az utazgatást is bevállaljuk, csak legyen jobb az egészsége!!! Budakeszit köszönöm, igaz, ott meg nagyon drágák az ingatlanok. Nem a hegyi levegő a fontos, az már csak extra szolgáltatás lenne:) egyszerűen csak a légszennyeződéstől mentesebb helyek, vagy azok a helyek, ahol természeti adottságai miatt cserélődik a levegő és nem áll be a szmog, mint pl Dorogon, ami hiába van elvileg messze a fővárostól, fullasztó a levegője.
2017. szept. 25. 18:44

Mennyire köt a munkátok a fővároshoz? Tudtok könnyen váltani?


Sokáig éltem Budakeszin. Különlegesen jó klímája és levegője van.

Van ismerősöm, aki csak 25 km-re költözött ki Bp-ről, és már ott érezhetően jobb a levegő. Naponta bejár dolgozni távolsági busszal.


Vagy kifejezetten hegyi levegő a javallat?

2017. szept. 25. 18:16
Kőszegre.
7. Piroska52 (válaszként erre: 4. - Kutymuty)
2017. szept. 25. 17:58
szia nagyon sajnálom a babádat annó az enyém is fulladós volt,én annyit tudok segíteni hogy van egy fórum,CSAK AZ ÉN FÓRUMOM! BELÉPNI TILOS az egyik beszélgető társunk a Bakonyban lakik talán ő tud válaszolni Mária54
2017. szept. 25. 17:57
Esetleg egy profi légtisztító????
5. Anyagi (válaszként erre: 4. - Kutymuty)
2017. szept. 25. 17:56

Nyilván a hegyekben, a nagy városoktól, ipari létesítményektől távol lehet jó a levegő!

Viszont ott meg tudnátok élni valamiből????

2017. szept. 25. 17:50
Budapesten lakunk, nagyon messzire nem tudunk menni, de ha olyan helyen élsz, amit szívből ajánlanál, meggondolnánk. Az a gond, hogy nincs objektív mérés Magyarországon, amin el tudnánk indulni, már több intézménnyel, pl a levegő munkacsoporttal is felvettük a kapcsolatot. Ők is azt javasolták, tegyük fel a kérdést nyíltan, mert nem tudnak méréseket csinálni az ország különböző pontjain, viszont akik ott élnek, tudnak segíteni esetleg.
2017. szept. 25. 17:45
Bármit megtennénk, hogy kapjon levegőt. Két hét Noszvajon anno segített, de nem tudjuk megoldani, hogy levegőért utazgassunk. Viszont az már biztos, hogy a jó levegő tünetmentessé teszi, mert egy hét után nem fulladt, nem köhögött, nem szenvedett...
2017. szept. 25. 17:43
Kérlek írjatok, ha olyan helyen éltek, ahol még lehet levegőt kapni, azaz az átlagosnál jobb minőségű a levegő. Szennyezett levegő miatt kisbaba veszélyben, új otthont keresünk, ahol csökkenhet az asztma, allergia és állandó hörghurut, amire nagyon érzékeny. Orvos szerint kizárólag a kitűnő minőségű levegő segíthet. Költöznénk...Minden hozzászólásnak örülnénk.
2017. szept. 25. 17:40
Segítsen aki olyan helyen él, ahol jó a levegő, tippeket kérnék.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook