Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hosszú haj vagy divatos rövid? Akik mertek változtatni... fórum

Hosszú haj vagy divatos rövid? Akik mertek változtatni... (beszélgetős fórum)


1 2
2009. okt. 21. 19:25

Van még egy topik, ahol ilyen nagy az egyetértés? :)

(Bocs az offolásért).

14. lilluska25 (válaszként erre: 13. - Baa8646580)
2009. okt. 21. 19:25
hab az jo erre
13. baa8646580 (válaszként erre: 9. - Lilluska25)
2009. okt. 21. 19:22
Nekem is vékonyszálú, nagyon dús, de kétnaponta mosni kell... Csak úgy áll szépen. És állandóan feltöltődik elektromosan, pedig most nemrég vettem egy nagyon jó hajkefét:(
12. pintyőke72 (válaszként erre: 1. - Lilluska25)
2009. okt. 21. 19:22

Ha engem kérdezel, egyértelműen a hosszú haj a (mindig) divat.

Én 1x levágattam,nagyon megbántam, alig vártam,hogy újra hosszú legyen.

Ezzel lehet variálni: összefogni, kiengedve hagyni, feltűzni, kontyolni, csavarni, vasalni, ezerféleképpen viselheted.

2009. okt. 21. 19:20
ja és nagyon hullik is
10. lackó-zsanett (válaszként erre: 1. - Lilluska25)
2009. okt. 21. 19:20

Szia!


Az én hajam 13 éves korom óta a vállam alá ért, megtépve, melírozva. Aztán 2008. májusában bejött ez a Victoria B. frizkó. Nagyon beleszerettem! Gondoltam már milyen régóta egyfazonú a hajam, levágatom úgy. Megtettem! Nagyon tetszettem magamnak :), de csak addig amíg a fazonját ki nem nőtte :((. Eleinte három hetente , havonta jártam fodrászhoz igazításra, na de nem bírtam anyagilag. Egy sima igazítás is kettő ezer forint felett volt. Ekkor bántam meg, hogy levágattam. Nehezen tudtam egyenesíteni (eredetiben hullámos a hajam-ha röviden hagytam vasalatlanul iszonyat volt) meg ilyesmi. Aztán egy éve 2008. novemberében úgy döntöttem visszanövesztem,azóta elérte már a vállamat, de még mindig túl rövid. :(((

Megfogadtam, hogy most ha esik , ha fúj a hátam közepéig megnövesztem.

Szóval én azt mondom, hogy ha unod csak fazont változtass , esetleg egy kis vágással.

9. lilluska25 (válaszként erre: 5. - Baa8646580)
2009. okt. 21. 19:20

jah kb 2500 ft egy csavarás az sok.


régen én csavartam ,aludni akartam benne de nem tudtam,nem jo sehogysem

2009. okt. 21. 19:19

Szia, én hosszú haj párti vagyok. Az enyém hátközépig érő, tépett fazonú. Levágatni nem merném, és nem is szeretném. Én is vágytam idén tavasszal változásra...és annyit tettem, hogy frufrut vágattam. Teljesen más lett tőle az arcom. Most már visszanőtt, és csupán fokozatos oldalfrufrum van, sportnál jobban el tudom tűzni.

Szerintem vágass valami jó fazont, amit kedved lesz kibontva hordani, mert a hosszú hajnak kibontva van igazán értelme szerintem, bár én is néha copfba hordom azért.

2009. okt. 21. 19:19

nekem is nagyon hosszú volt, aztán egy nap átmentem a szomszédhoz, aki azt mondta pár centit vág a hajamból. mért ne, gondoltam, de a végeredmény meglepett...addig addig vágta, míg olyan rövid lett, hogy nem lehetett a fülem mögé tűrni..neki tetszett, nekem kevésbé, de mosolyogtam, ne szegjem kedvét...

aztán este taliztam a barátaimmal, akik elsétáltak mellettem, nem ismertek fel...mikor rájuk szóltam, újjongtak, hogy jajj de jó lett. ekkor kezdtem kicsit megszeretni. Ennek már jó pár éve, azóta többször megfogadtam,hogy visszanövesztem ( a fiú ismerőseim hiányolták: hová lett a szép hajad...) de eddig sosem jutottam el odáig..vhogy mindig rövid lesz a vége :)

változtass. ha nem jó, sapkát hordasz, úgyis itt a tél :)

6. lilluska25 (válaszként erre: 4. - Baa8646580)
2009. okt. 21. 19:19
neke vékonyszálu stb és amikor megmosom kb 2 napig szép utána lelapul zsiros stb,
5. baa8646580 (válaszként erre: 3. - Lilluska25)
2009. okt. 21. 19:18
Az enyém is az, vasalás nélkül. Semmilyen hullám nem marad meg benne:(
4. baa8646580 (válaszként erre: 1. - Lilluska25)
2009. okt. 21. 19:18
Én is pont így vagyok vele... Csak nálam a férjem az akadály, neki csak a hosszú haj tetszik. Szép, az biztos, csak szívesen kipróbálnák valami mást. De családi balhét sem akarok:)
3. lilluska25 (válaszként erre: 2. - Kiscsillag01)
2009. okt. 21. 19:18
hát ez a bajom, szög egyenes
2009. okt. 21. 19:16
szerintem sokkal jobb a hosszú haj mint a rövid, változatosabban lehet hordani,csavard vagy vasald ki
2009. okt. 21. 19:14
hát nekrem hátközépig ér és mindig össze van fogva kicsit uncsi...levágatnám de azért félek be kell száritgatni stb...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook