Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik a divatosabb (trendibb)a rövid haj, vagy hosszu? fórum

Melyik a divatosabb (trendibb)a rövid haj, vagy hosszu? (beszélgetős fórum)


3. Cepheus (válaszként erre: 1. - Nőci1)
2009. máj. 4. 11:17

Kerek archoz szuper pl az állcsúcsig érő haj, kicsit lépcsősre vagy nyesettre vágva, a hajvégeket kifelé szárítva. Mivel nem ismétli a kontúr a fejformát, bámulatosan és előnyösen megváltoztatja az arc karakterét.

(Ugyanez befelé szárítva rettenet.)


A divat után szerintem sem érdemes vakon menni, azt kell megtalálni, ami konkrétan Neked jól áll. Most pl nem divat a dauer, de ha laza hullámokban előnyösebb lenne a frizurám, nem érdekelne, hogy mindenki hajvasalóval fésülködik... :-)

2009. máj. 2. 17:32

Szerintem ebben nincsen trendi vagy nem trendi.


Pld. hiába divat a hosszú haj, ha nekem nem áll jól. Akkor én nem követem a divatot? Szerintem mindenkinek van egyéni stílusa hajilag is.

2009. máj. 2. 17:30
Szerintetek melyik stílus áll jól egy nőnek,ha dundi és elég kerek a feje?Vállig érő haj vagy rövid,gondolom a hosszú már 40-fele nem illik.Nem tudok mit kezdeni a hajammal,most vállig ér nem kell sok és hosszúnak is hagyhatnám,de legtöbbször akkor feltűzöm.Divat még a vörös szín,vagy már az is nyanyás? Csajok osszuk meg egymással ,ki mit tud a hajról a mai divatról,mi ciki?Mit lehet bátran,viselni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook