Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hosszabb kihagyás után fájhat a szex? fórum

Hosszabb kihagyás után fájhat a szex? (beszélgetős fórum)


9. Sylvee12 (válaszként erre: 4. - PöttyösPanka)
nov. 17. 14:46

Teljes mértékben egyet értek veled, Panka.


Utolsó mondatodban van a kulcs.

Sajnos én nagyon rossz partnert választottam, alig vártam, hogy túl legyünk az aktuson, utána szó szerint magamra rángattam a ruhámat és menekültem haza.

Pedig szeretett volna még beszélgetni, teázni, cigizni velem, de olyan borzalmasan éreztem magam, hogy gondolkodni is képtelen voltam.

Ezzel persze nem a fórumnyitót akarom elijeszteni, hanem a Panka hozzászólását igazolni.

nov. 17. 13:47
Kihagyás nélkül is fájhat, ha nem hangolódsz rá, kevésbé nedvesedsz/tágulsz.
nov. 17. 13:34
Persze simán. Nekem mensi után az első is kicsit kellemetlenebb mindig. Mintha szűkebb lennék utána 🤷‍♀️
nov. 17. 13:14
Ha még nincs, szerezz be vibrátort vagy dildót és gyakorolj! Tuti, nem fog fájni a szex és félelem sem lesz benned ez miatt.
5. Alnisa (válaszként erre: 1. - Csodasherbarium)
nov. 17. 13:10
Ha nagyon fiatal vagy és előtte sem volt rendszeresen partnered, akkor előfordulhat egy kis kellemetlenség az első pár behatoláskor. Ha előtte évekig rendszeresen éltél szexuális életet, akkor nem.
4. PöttyösPanka (válaszként erre: 3. - Csodasherbarium)
nov. 17. 13:04
Ja értem. Aggódsz, hogy kellemetlen lesz. Nos, ezt szerintem a megfelelő partner kiválasztásával lehet kiküszöbölni.
3. Csodasherbarium (válaszként erre: 2. - PöttyösPanka)
nov. 17. 12:39
Félreérted, nem kezdtem MÉG újra.
2. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Csodasherbarium)
nov. 17. 12:05
Lehetséges, hogy a hosszú kihagyás miatt van. De azért alapvetően nincs rendben, ha a szex fájdalommal jár. Komoly gondot is jelezhet. Vagy csak egyszerűen a nem megfelelő kivitelezés eredménye. Kérdés, hogy hol és hogyan érezted. Mindenesetre ez nem a bele kell törődni kategória.
nov. 17. 10:22
Azokhoz szól a kérdésem, akik két szex között kihagytak akár 2-3 évet is. Fájt, mikor újból elkezdtetek nemi életet élni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook