Hörghurut (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 5. 03:43

Vény nélkül is kapható Terpin..nekünk bevált:)

Viszont receptre olcsóbb!Kb.200 ft körüli.

2009. okt. 1. 22:20

Nem akarok senki ellen beszélni,csak a magam bajából levonva-én is a természetes gyógymódra esküszöm,én sem rohanok a dr.-hoz.De most ma a 2 hete hogy szenvedem,nátha,láz,köhögés,Bronchitis,ja és ma még orr melléküreg gyulladás is derült ki hozzá.A sok szenvedés,és a vény nélküli,gyógynövényes dolgok,amiket összevásároltam-na,ma orvost hívtam,nem bírtam-s remélem most már sokkal jobb lesz,beszedem a gyógyszert és legközelebb előbb megyek-hívok dr-t.

Jobbulást mindenkinek!

Ne húzzátok el,mert a mai vírusoknak már meg sem kottyan a mézes tea,meg a c-vitamin.

Sz.tem.

2009. okt. 1. 18:19
Jó még a lábmasszírozás is, este lefekvés előtt a lábfejeden az inak között masszírozd, az a hörgőkre hat! Jobbúlást kívánok!
2009. okt. 1. 14:53
A forró tea nem jó én úgy hallottam több helyről is,jó a lándzsás utifű szirup,segíti felszakadni a cuccosnak,ugyanakkor a köhögési ingert is enyhíti.
2009. okt. 1. 14:50
ACC 600
2009. okt. 1. 14:48
Tegnap a hűtőből megettem két joghurtot, ma már sajnos érzem hogy a mellkasom, hörgők kezdenek fájni. Nehezebben kapok levegőt, meg elkezdtem köhögni is. a forró teán ,mézen kívül mivel tudnám kiküszöbölni az antibiotikumot?
2009. okt. 1. 14:44
Hörghurut

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook