Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Horgásztorta, hogyan? fórum

Horgásztorta, hogyan? (tudásbázis kérdés)


2015. dec. 4. 09:50
Esetleg lehet rá gesztenyepürét darálni, azok lesznek a kukacok :)
7. pinkyke (válaszként erre: 6. - Roza Lee)
2012. okt. 23. 12:54
én egy tányérra öntöttem és hagytam megszilárdulni és jó vastagra csináltam, így egy recés késsel tök jól lehet belőle levágni egy vékony réteget és még hullámos is lesz
6. Roza Lee (válaszként erre: 3. - Pinkyke)
2012. okt. 23. 12:48
És sima volt a víz,vagy hullámzott?És rögtön a tortára tetted vagy előbb kiöntötted valahova(formába)?
2012. okt. 23. 12:47
Köszönöm!
4. julianusyze (válaszként erre: 1. - Roza Lee)
2012. okt. 23. 12:37
Hát valami kék cukorka is jó lenne,de nem tudom melyik cukor kék:((Vagy melyik apró cukorkában vannak kékk szemek amit ki lehetne válogatni.
2012. okt. 23. 12:36
szia! én már csináltam egy kedves ismerősömnek. szerencsére találtam horgász marcipánfigurát a vizet zselatinnal(kék ételfestékkel színeztem) oldottam meg a fűvet pedig kókusz reszelékkel ( zöld ételfestékkel színeztem)
2012. okt. 23. 12:35

Zseléből.

Nagyon pici kéket kell keverni,hogy ne legyen teljesen kék,kicsit átlátszó hatása legyen.


Zselét tudsz főzni otthon is,keress receptet hozzá.Abba mehet folyékony ételfesték:)

2012. okt. 23. 12:32
Férjemnek nemsokára születésnapja lesz,és mivel nagy horgász,arra gondoltam egy ilyen tortával lepném meg!Rengeteget sütök,rengetek tortát készítek,de most elakadtam.Hogyan tudnám megcsinálni a vizet?Hogy tényleg víz hatása legyen?Zseléből vagy valahogy szinezni a krémet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook