Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Homokba dugott fej – vagy a tettek mezeje… Néhány gondolat a védtelenekről fórum

Homokba dugott fej – vagy a tettek mezeje… Néhány gondolat a védtelenekről (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Homokba dugott fej – vagy a tettek mezeje… Néhány gondolat a védtelenekről

1 2
2010. jan. 22. 17:16

Lehet, hogy most megköveztek, de az Én véleményem az, hogy a szülő nevelje és a pedagógus tanítsa a gyereket!

Amikor a boltban azt látom, hogy egy 2,5-3 év körüli gyerek terrorizálja az Anyját, akkor kérdem Én azért ki a "felelős" ott még nincs pedagógus akin számon lehetne kérni!

Tehát az Édesanyák dolga, feladata, felelőssége, hogy milyen természetű, jellemű gyereket visz az iskolába, ahol ugye még romlik is az erkölcs!

2010. jan. 22. 17:07

én sem hagynám,egyiket sem!!!

Rohadt érzékeny vagyok az ilyenekre!!!

Imádom a gyerekeket,és az állatokat is!!!

Horrorfilmet,erőszakos,lövöldözőst sosem néztem életemben!!!!!Már attól rosszul vagyok,ha nő sikonyál a tv ben! :S

2010. jan. 22. 16:45
Nagyon jó cikk! Én hasonlóan élem meg az ilyen megtörtént és nyilvánosságra hozott eseményeket mint Te. Nagyon rossz belegondolni, mennyi olyan eset van, amiről senki nem szerez tudomást. ( vagy jó? ....nem is tudom eldönteni, hogy akarom-e tudni )A gyerekek egymás közt is agresszívak, és mindig van egy gyenge, akit lehet bántani. Ezt nem a mi tisztünk lenne megoldani, hanem az iskolában a tanároknak.Nekik kéne tudni mindenről, és nem a tanáriban fecsegni és kávézni a szünetekben. Ugyanis a dolgok nyilván nem az órákon történnek. Lehetne tenniük ellene...csak nem erőltetik meg magukat. Hogy a felnőttek bántalmaznak gyerekeket? Na ezt is ki kéne szűrnie egy tanárnak az iskolában, hogy azzal a gyerekkel valami van.....( mivel nyilván vannak erre utaló pszichés jelek )...és tenni ellene. Nyilván a folytatása már nem a tanárok dolga. És ha már tett a tanár, azután is a hatóságok hanyagok. Én nem tartom embernek, aki bántalmaz egy gyereket. Én falhoz állítanám őkt, ugyanis a társadalomnak nincs szüksége ilyen emberekre.
5. spinneli (válaszként erre: 3. - Winny)
2010. jan. 22. 16:43
szerintem meg sok esetben a tartás.
2010. jan. 22. 16:41

Szia!

Akár az én gondolataim lennének!

Nagyon szépen megírt cikk,és én is pont ilyen lelkis vagyok.

Azt hiszem a lelkem halna meg ha bántanák a gyerekem,hogy nem voltam ott megvédeni.

És a cicákkal én is hadilábon álltam míg nem találtunk egyet a kapunk előtt.Na,és van 3 kutyánk akiknek szintén történetük van(egy örökölt,egy kóbor és egy árva).

Én azt hiszem,hogy aki az állatokat szereti rossz ember nem lehet!

És én veled egyetemben,szeretem.

2010. jan. 22. 16:31

Nagyon igazad van!

Nálunk az összefogás hiányzik.Sajnos!

2010. jan. 22. 16:21

Gratulálok a cikkedhez de mégjobban a mentalításodhoz!

Valóban, Mindenkinek így kéne gondolkodni és mindjárt szelídebb lenne ez az eldurvult világ!

2010. jan. 22. 16:03
„A gonosz diadalához elég az, ha a jó emberek tétlenek maradnak!” Edmond Burke

Rohanó világunkban sok minden mellett elmegyünk, de vannak olyan dolgok, melyeket szándékosan elkerülünk, mert nem szívesen szembesülünk a valósággal! Azt gondoljuk, ha nem veszünk róla tudomást, akkor nem léteznek. De sajnos léteznek, és mi sokszor nem teszünk semmit ellenük!

Ugrás a teljes írásra: Homokba dugott fej – vagy a tettek mezeje… Néhány gondolat a védtelenekről
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook