Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol vannak amolyan férfiprosti klubbok, ahol el lehet tölteni 1-2 órát egy helyes fickóval? fórum

Hol vannak amolyan férfiprosti klubbok, ahol el lehet tölteni 1-2 órát egy helyes fickóval? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
84. gribedli*** (válaszként erre: 79. - Zséka198)
2014. aug. 29. 15:40

Igen, akkor is fizethetünk, ha meg akarjuk toldani a természet adományait, de ez inkább az érdekházasságokra, érdekkapcsolatokra vonatkozik, nincs köze a prostikkal járáshoz. Ha jó nő vagy, akkor sem találsz egy rakáson annyi szájízednek megfelelő pasit mint a gigolók között, és a köztes időben nem zargatnak, amikor szükséged van rá, ott teremnek. Az érdekházasságban a partneredre többet költesz mint egy prostira de el kell viselned a hibáit is.


Szerintem ez olyan közhely, hogy csak a csúnya és öreg nők járnak ilyen fiúcskákkal, mint az, hogy egy baromi jó pasi sem jár qrvákhoz. Már miért ne? Ha túl sok órát dolgozik, nincs ideje ismerkedni, becserkészni, stb. Persze, biztos menő lenne a csajoknál, csak neki nincs erre ideje és nem akarja, hogy utána is csüngjenek rajta egyfolytában. Ugyanezt egy nőről olyan nehéz elképzelni?

83. angelic smile (válaszként erre: 82. - 3d787b167a)
2014. aug. 29. 15:09

Áh, semmit. Bella cseszik ránk, két napja fel sem jött. :(

Hogy tudjuk így meg, hogy a barátnőnknek honnan érdemes pasit rendelni? :DDD

82. 3d787b167a (válaszként erre: 75. - Angelic smile)
2014. aug. 29. 11:40

Kéredztem csak.


De választ nem kaptam.


Te tudsz valamit?

81. angelic smile (válaszként erre: 80. - Zséka198)
2014. aug. 29. 11:33
Én nem tudok. Nekem mondott már párszor a férjem és tényleg volt olyan, amikor elnevettem magam. De volt közte valóban nagyon erotikus. És ha közben megcsókolnak a füled mögött pl. (és egyéb más helyeken) és valóban érzékien mondják, akkor bizony be tudsz indulni rá. :)
80. Zséka198 (válaszként erre: 78. - Angelic smile)
2014. aug. 29. 11:29

Jó, elképzeltem:) De mi van, ha ettől csak a röhögőgörcs kapja el az embert, ahogy most ezt elképzelve engemet?:(

Bár ezek szerint én nem vagyok elég perverz:(

Tudsz esetleg ilyen izéket? Versikéket? Ideírnál egyet? Légysziiii:) Nem adom tovább ígérem.

79. Zséka198 (válaszként erre: 76. - Gribedli***)
2014. aug. 29. 11:25

Nem akkor fizetünk valójában mindannyian, ha telhetetlenül többet akarunk, mint amit természetben cserébe adni tudunk, emiatt a természetbeni juttatás hiányait pénzzel foltozzuk be? Ha a kövérkés 40-50-es nőnek-férfinak mindenáron a 20 éves jóalakú kell, de csak kövérkés 40-50-es testet tud adni cserébe, azt fejeli meg a pénzzel, nem? És így lesz érdemes immár megkötni az üzletet. De amíg nincs meg a megfelelő ellenérték, magyarul nem kínál pénzt is a kevesebb előnnyel bíró fél pluszban, addig meg nem. Ez szimpla piac. Ha a szomszédommal akarok csereberélni, de a jó állapotú babakocsijáért csak egy törött rollert kínálok, akkor adni kell mellé még egy ötezrest is. Most ne sértődjenek meg a 40-50-es sorstársaim a törött rolleres hasonlatért:) De ami igaz, az igaz. A menedzser- és egyéb jó beosztású nők esetleges juttatásaiért, amik lehetnek beosztás, üzleti lehetőség, céges juttatások satöbbi, olyan sok férfi áll sorba, hogy nekik aligha kell fizetni, inkább a jobb társadalmi pozíciót el nem érők kényszerülhetnek pusztán a pénz használatára, amit a háztartásból, benzinpénzből, telefonköltségből csippentenek le.

A pasiknak mondjuk néha lehet, hogy túlzóak az igényei, amiket a náluk 20 évvel fiatalabb bombázókban vélnek csak megtalálni, nem otthon az asszonyban, ha az szerencsétlen a belét kiteszi, akkor se. Szóval ne toljuk rá a felelősséget a feleségekre.

78. angelic smile (válaszként erre: 77. - Zséka198)
2014. aug. 29. 11:18
Attól ugyan nem, de bizony vannak erotikus versikék. :D És az sem mindegy, hogy mondják.
77. Zséka198 (válaszként erre: 73. - Cucicsillag)
2014. aug. 29. 11:07
Verset? Elájulok:) Van nő, aki Mondjuk a Dunánál c. verstől indul be szexuálisan? Na ez igazán perverz!:) Mindig megtud az ember valami újat!
76. gribedli*** (válaszként erre: 73. - Cucicsillag)
2014. aug. 29. 09:04

Ja, erre nem is akartam kitérni, mindössze arra reagáltam, hogy Kristóf azt hiszi, hogy a színvonal nem éri meg, szerintem csak sok pasinak fáj az igazság. Főleg azok, akik otthon is alacsonyan tartják a szintet, vagy elnyomják a csajokat, azt gondolják, hogy a gigolók is ilyenek. Persze...


Egy akármilyen szexet ingyen is megkaphat egy nő. Amikor fizet, azt a többlet miatt teszi. De itt nemcsak arról beszélek, hogy legyen helyes, hanem tudjon viselkedni is és jó legyen az ágyban, nem átlagosan jó, hanem jobb.


Nem kizárt, hogy ezt megtalálhatjuk egy társban, férjben is. De vannak nők, akiknek erre nincs ideje, hogy keresgéljenek, mert mondjuk menedzserek, ezért fizetnek. Vagy azok a nők, akik csak szórakozni szeretnének de úgy, hogy ők diktálják a szabályokat, stb. Ezt az utóbbit is lehet találni ingyen is, de jóval nehezebb, hogy minden tényező adott legyen.


Gondolom, a pasik sem járnának prostihoz, ha mindezt megtalálnák egy nőben, és mindig akkor, amikor ők szeretnék, és a köztes időben meg nem hívná őket, nem lennének párkapcsolati igényei:)))

75. angelic smile (válaszként erre: 74. - 3d787b167a)
2014. aug. 29. 08:09
Ezt most kérdezted vagy tudván, hogy rendelt felkiáltottál? :D
2014. aug. 29. 05:53

Bella!


Rendeltél már pasit! :D

73. Cucicsillag (válaszként erre: 71. - Gribedli***)
2014. aug. 28. 23:13

Ahhh, nehogy aszidd ,hgy ha,ar akar "vegezni" vki orakig is elhuzza, kulonfele hajlamait eli ki, szval neeeeem csak anatur cekc van.ezt eddig is sejtettem, de mostolvastam ki a Szalai Vivienes konyveket, jaaaat csak pislogok,mennyi ferdehajlamu kreten van. Szegeny lanyok...


Visszaterve a temahoz, sztem ezek a tipusu pasik tudjak (remelhetoleg) mi kell a kuncsaftnak, kenyeztetes, figyelmesseg, romanc, ha profi meg verset is mond, igeny szt...:)

72. gribedli*** (válaszként erre: 69. - Kristo_f)
2014. aug. 28. 12:20

Oké, bár 3 fogalom, de nagyon összefolynak, az életben mindegyik mindent csinál.


Gigoló: önjelölt férfiprosti, pénzéhes fickó, diszkókban a pénzesebb nőknek udvarol, rájuk száll és kis viszonyt kezd, jól leszedi őket. Ügynökség nélküli és vannak elég elfuseráltak is, de mind pénzéhesek és hazudozók, lusták is, más melójuk nincs.


Chip&Dale: ő egy olyan férfiprosti, aki a jobb láthatóság érdekében klubokba vonul, eredetileg mindenki azt hiszi, hogy csak táncolnak. Valójában nemcsak táncolnak, mennek ők szobára is, ha kell, de a fő beetetési pont az a tánc. Férfiakkal is elmennek, lévén az ilyen klubokba melegek is járnak és általában a férfi kliens fizetőképesebb. Minél biszexebb egy chip&dale, annál jobban keres, ha nem biszex, akkor is azért egy kis tapizás meg privé tánc+tapizás belefér.


Férfiprosti: csak ilyen, hogy csak ebből él, nincs, mert nincs annyi kliens, illetve a biszex férfiak, melegek igen, ők meg tudnak élni ebből, de a többiek inkább gigolók vagy táncosok lesznek. Akik az utcán keresik a pénzt, jórészt férfi klienseik vannak mert nincs az a jól szituált nő (aki megengedheti magának a prostit) aki odamegy egy sráchoz, hogy gyere bacni. Nincs.

71. gribedli*** (válaszként erre: 70. - Kristo_f)
2014. aug. 28. 12:09

Pár perc? Ezt azért írtam, mert aki női prostihoz megy, az pár perc alatt akár végez is, hiszen direkt azzal a szándékkal megy, hogy szexeljen és hamarabb tettrekész.


A nőknél több időre van szükség minden téren, pl sok nő elvár egy kis udvarlást vagy az utolsó pillanatban meggondolja magát vagy ilyenek. Ha ezen már túl is jutottak és a nő benne van a szexben, akkor is ugye az ő kielégülése a fontosabb és nem a férfiprostié, ezért ők nem nézik az órát. Ha egy nő nem kapja meg azt, amire várt attól a pasitól, nem fog visszatérni és nem is fogja ajánlani másnak, ennyi. Mivel több pénz forog kockán mint a nőknél (a férfiprosti drágább), plusz kevesebb nő jár férfiprostihoz mint amennyi férfi jár női prostihoz, a férfiprostinak jobban meg kell dolgoznia a pénzért ha szexre kerül a sor, kizárt a pár perc.


Hidd el, hogy nem azért fizet egy nő, hogy egy olyan pasival legyen, amilyet bárhol összeszedhet ingyen is! Nem tudom, miért élnek téves elméletek a fejekben a gigolókról.


Mint írtam, a nők visszafogottabbak is, szinte bármelyik nő, aki hajlandó lenne pár órát eltölteni ilyen srácokkal, mind csak vacsoráról, ilyesmiről beszél, nyilván feloldani ilyen szituációkat jóval több kell, mint pár perces szexet beígérni, vagy szárazon számokat, árakat mondani. Ezért is keresnek jobban a srácok, mert nekik nehezebb dolguk van.

70. kristo_f (válaszként erre: 49. - Gribedli***)
2014. aug. 28. 11:25

cserébe nem nézik az órát"


Pár percé' minek órát nézegetni?

69. kristo_f (válaszként erre: 1. - Bella1986)
2014. aug. 28. 11:22

Fogalmad sincs mi a különbség a gigolo, csipendél és a férfiprosti között. Különösen ez utóbbi kétértelmű


De ha előfizetsz a netre találsz elég hirdetést és klubot is

Elsőre egy swingert ajánlanék

68. gribedli*** (válaszként erre: 66. - B486c9cf7d)
2014. aug. 28. 08:21

:DDD Miért? Csak neki lehet?


Együtt jártam suliba a csajjal, már akkor udvarolt neki a srác, suli mellett egy fagyizóban dolgozott, hát a srác egyfolytában ott volt fagyizni. A srácnak is volt rendes munkája is, kőműves és volt egy kisvállalkozása ebből, csak mellette chip&dale volt hétvégén. Természetesen abbahagyta a csaj miatt és össze is házasodtak, de gondolom, nem is akarta a végtelenségig csinálni. Egyébként nem volt a típusom, de jól nézett ki.

67. Cucicsillag (válaszként erre: 60. - Egypt)
2014. aug. 27. 23:00
Hooogyne meg a photoshop :)
66. b486c9cf7d (válaszként erre: 49. - Gribedli***)
2014. aug. 27. 22:59
Katie Price a baratnod? :))
65. Cucicsillag (válaszként erre: 55. - 7fb29bdf03)
2014. aug. 27. 22:56

Okos otlet :D

"ZSIDOLO"?! Az egyik kedvenc filmembol? :)))

64. grizus (válaszként erre: 26. - Carmena)
2014. aug. 27. 22:49
Meg kell kérdezni a pincért.
63. grizus (válaszként erre: 13. - Angelic smile)
2014. aug. 27. 22:48
Nem is rossz ez az oldal...
62. egypt (válaszként erre: 61. - Angelic smile)
2014. aug. 27. 22:19
Persze, én is! :))))))))
61. angelic smile (válaszként erre: 60. - Egypt)
2014. aug. 27. 22:02
:D Nem, nem. De így már a tiéd lehet, szőröstül-bőröstül. CSAK A BARÁTNŐMNEK AKARTAM! :DDD
60. egypt (válaszként erre: 59. - Angelic smile)
2014. aug. 27. 22:00
Dehogynem ő, mind a kettő! :))
59. angelic smile (válaszként erre: 57. - 7fb29bdf03)
2014. aug. 27. 21:54
Áh, nem te vagy. :P
58. egypt (válaszként erre: 57. - 7fb29bdf03)
2014. aug. 27. 21:20
Az első fotó modellje nekem jöhetne. :)))
57. 7fb29bdf03 (válaszként erre: 56. - Angelic smile)
2014. aug. 27. 21:13
Naná. És gondold el, a lényeg még csak nem is látszik.
56. angelic smile (válaszként erre: 55. - 7fb29bdf03)
2014. aug. 27. 21:01
Ha te vagy a képen, akkor a fórumindító biztosan felfogad a barátnőjének! :D
2014. aug. 27. 20:56
Hm.Nyitni kéne egy ilyen klubot. Ha már ekkora rá az igény.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook