Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol van a közelben télen jó idő, tengerpart? fórum

Hol van a közelben télen jó idő, tengerpart? (tudásbázis kérdés)


10. konacafe (válaszként erre: 5. - Emagdi)
2014. dec. 18. 08:49
Koszi, igen, tudom milyen vallasuak laknak ott :) es nem ezert zartam ki az egyiket, a masikat pedig nem, haha :) de azert koszi.
9. Kiss Ildikó (válaszként erre: 1. - Konacafe)
2014. dec. 18. 00:29

Én az elmúlt telet Cipruson töltöttem, 6 hónapot

decemberben volt csak hideg, január elsején pólóban ültem a tengerparton és borzasztóan Kellemes volt az idő

szerintem oda érdemes menni, Limassolba :-)

2014. dec. 17. 17:44

Sehol.

Főleg, ha Észak-Afrikát kizárod.

2014. dec. 17. 17:43
nincs..
2014. dec. 17. 17:06
ja, és dubaiba ugye vízum is kell (plusz költség)
5. emagdi (válaszként erre: 4. - Konacafe)
2014. dec. 17. 17:06

hát, szardinián most épp max 12-13C van, máltán max 16-17C (weather.com-on néztem). szóval melegebb lesz dél-európában, mint itthon, de azért nem nyár, kirándulni meg pihengetni mondjuk jó.

dubai 24-25C, a repjegyet viszonylag olcsón meg tudod venni, ha kifogsz egy jó fapados akciót, de a szállás és az "élet" elég drága. (és ott is arabok vannak, csak mert hogy észak-afrikát gondolom ez miatt zártad ki:))

2014. dec. 17. 12:36

Koszi szepen.


Most ak par napra mennenk.

Milyen ido van Szardinian, vagy Maltan?

Dubaiban ilyenkor kellemesebb az ido? Bar ott ugy hallottam, nem tul kedvezo ara van a termekeknek. Vagy igen, s csak a repjegy/ szallas draga?

2014. dec. 17. 10:51
a dél-európai desztinációk ilyenkor télen azért nem azok a tipikus fürdőzgetős helyek, inkább relaxálni-kirándulni érdemes oda menni ilyenkor.
2. emagdi (válaszként erre: 1. - Konacafe)
2014. dec. 17. 10:49

hát, ha kizárod azt a térséget, ami közel van, de jó idő, akkor nincs megoldása a problémádnak:)

közelben az észak-afrikai országok, ahol télen jó idő van, ha ez kiesik, akkor maradnak az ázsiai nyaralóhelyek (thaiföld, bali) vagy a karib térség, ahova könnyen találsz utat (repjegyet), és viszonylag még megfizethető. aztán ennél egzotikusabb helyekre is lehet menni, csak az már jóval drágább, és esetleg több átszállással lehet csak elérni.

2014. dec. 17. 10:36

Szaksztok,



Tudna nekem valaki segiteni a lentiekben?


Arra gondoltam, nehany napra jo lenne elmenni az iden telen a tengerpartra, sajnos nyaron nem tudtuk megoldani.


Azonban nem tudom, hogy mely orszagot valasszuk. Tenerife/Kanari szgt- en gondolkodtunk, de ugy olvastam es hallottam, hogy nagy az eselye az esonek. Szinten Madeiran. Olaszorszagban mar nem is remenykedem. Eszak-Afrikat kihagynam, ha lehet :)


Koszonom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook