Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol tudok kedvezőbben vásárolni márkás, jó minőségű kozmetikumokat? fórum

Hol tudok kedvezőbben vásárolni márkás, jó minőségű kozmetikumokat? (beszélgetős fórum)


11. Sofya
2013. szept. 29. 09:41
Nem az a lényeg a bőrápolásnál hog a legdrágább termékeket vásárolja meg az ember ha em hogy a bőrének megfelelő készítményeket használja és ez nem azt jelenti h márkásnak és drágának kell lennie. El kell dönteni vegyi Anyaggal vagy bio-, naturtermékekkel készülnek a termékek és fel kell keresni egy szakembert vagyis egy kozmetikust aki épp azzal a termékcsaláddal dolgozik és tőle kell krémet kérni. Egy megfelelő bőrdiagnosztika után biztosan a nekünk megfelelő termékeket kapjuk meg ami a bőrünknem szükséges
10. grizus
2013. szept. 3. 04:32
Én nem hiszek abban, hogy a drága krémek jók, esetleg egy 80.000 forintos már ér valamit. De hát senki se kérdezett erről...
9. Annie1130 (válaszként erre: 1. - Destiny88)
2013. aug. 31. 14:32
Én az ebay-en szoktam venni egy holland eladótól, akinek nagyon klassz cuccai vannak, meg van egy amerikai is, aki megbízható. Csak kis kiszerelésekben max. 15 ml-ben vannak krémek a kínálatában, de mind eredeti. Egyszerre többet is lehet belőle rendelni. A dekorkozmetikumok is jók. Úgynevezett promó csomagolások, nem teszterek, de nem is az eredeti míves púderdobozban van pl.a púder, hanem egy egyszerűbben. Vagy a rúzs is az az egyszerűbb verzió, amit az ajándék nesszeszerekhez szoktak adni, amikor x ezerért vásárolsz egy promócióban.
8. gabiusa (válaszként erre: 7. - Destiny88)
2013. aug. 31. 14:22
Mi hamis? Nem ertem.
7. destiny88 (válaszként erre: 6. - Gabiusa)
2013. aug. 30. 14:02
hamis
2013. aug. 30. 05:05
eBay
5. fd338ca636 (válaszként erre: 4. - Destiny88)
2013. aug. 29. 15:23

Van amúgy nekik mindenből minta,de nem szeretik odaadni.Én kértem egyszer valami arctisztító programnak a mintáját.Volt méltatlankodás:-)

De jól tettem,mert bőven 10 ezer fölött lett volna az ára és az én bőrömnek egyáltalán nem volt jó,pénzkidobás lett volna.

A kérdésedre nem tudok válaszolni,de engem is nagyon érdekel.

2013. aug. 29. 15:15
Egyébként felháborít, hogy az ilyen prémium termékekhez külföldön dobálják az ajándékokat, promóciós termékeket, mintákat. Itthon meg, ha elkérem, akkor még a szájukat is húzzák az eladók.
2013. aug. 29. 15:15

Tenyleg?


Ezt honnan lehet tudni, hogy melyik igazi?


Jo ez a nev..zebracsiko



Ezen felul van otleted, hol tudok venni NEM hamis ilyen termekeket? Gondoltam ezert neztel be ide ::):)

2013. aug. 29. 14:51
ezeket is hamisítják, nem csak a parfümöket
2013. aug. 29. 14:48

Nem parfümre gondolok, azt úgy is sokan hamisitják.


Hanem dekor kozmetikumokra, sminkekre, krémekre gondolok, amiket pl. a Douglasban lehet kapni.

(ha kell márkát írni, akkor Clarins, Lancome, Estee Lauder, Body Shop, Mac)


Éppen arckérmet és szempillaspirált is keresek, de mindig van valami, ami kifogy.


Köszii

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook