Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol tölthetem le a visszaigazolást, hogy igényeltem az SZJA visszatérítést? fórum

Hol tölthetem le a visszaigazolást, hogy igényeltem az SZJA visszatérítést? (tudásbázis kérdés)


2022. jan. 19. 18:54
onya.nav.gov.hu Innen belépsz az ügyfélkapudra és ott is van a nyomtatvány,persze ha online töltötted ki.Itt fel is ajánlja a nyomtatást.
2022. jan. 19. 18:52

Megvan, leírom, hátha valakit érdekel:

ONYA-nyilatkozatmegtekintő

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2022. jan. 19. 18:34

Köszönöm.


Beadtam a visszadó nyilatkozatot tavaly, viszont nem kaptam róla semmilyen visszaigazolást. A beadás után jelent meg annyi a monitoron, hogy VISSZADO OK, vagy valami ilyesmi.

Most azt szeretném tudni, hol tölthetek le arról (pl. ügyfélkapun) visszaigazolást, vagy hol tudok utánanézni, hogy valóban beérkezett-e a leadott nyilatkozatom.

2022. jan. 19. 18:31

"Minden gyermekes szülőnek, aki családi kedvezményre jogosult, visszajár a 2021-ben megszerzett jövedelemből levont adó, ekho, illetve katások esetében a 2021-es tételes adó negyede.


A VISSZADO-nyilatkozatot már nem lehet benyújtani. Ha a nyilatkozatát nem adta be 2021. december 31-ig, az szja-visszatérítést a 21SZJA jelű bevallásban igényelheti, az adóbevallási tervezet kiegészítésével vagy önállóan benyújtott bevallásban. További információ: [link]


[link]

2022. jan. 19. 18:23

Hol tölthetem le a visszaigazolást, hogy igényeltem az SZJA visszatérítést 2021. dec. 31-ig?

Kérem, csak az írjon, aki valóban tudja. Ügyfélkapun nem találtam meg ezt az opciót.


Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook