Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol találok normális nőt? fórum

Hol találok normális nőt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
5. Főnix3 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 6. 17:08
Tyű! Ki vagy te? Haraptalak már meg cica ?
4. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 6. 17:03

Érdekes a fogalmazásod és néhol értelmetlen.

Írod nem vagy népszerű, régen és most sem. Te lettél "koptatva" vagy te koptattál?Te nem vagy csinos,de a csaj legyen az és okos is persze. Ő fogadjon el, úgy ahogy vagy, és te?

Milyen egy normális csaj szerinted?

2023. jún. 6. 16:59
2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 6. 16:58
Van itt egy hasonló gonddal küzdő lány. 19 éves. Esetleg kezdjétek el beszélgetni. Megkeresem a fórumot amit inditott.
2023. jún. 6. 16:56
Öszintén szólva amióta itt vagyok ezen a világon se barátnöm nem volt. Iskolában se voltam népszerű a lányok körében mert pattanásos és kövér is voltam. Probálkoztam is de mindhiába mert mindig azzal koptattam le hogy van lalakiük vagy éppen nem jól néztek ki. Most így 29 évesen nagyon unom a szingli életet végre meg akarom találni azt a lány aki öszintén tud szeretni és elfogad olyan embernek amilyen vagyok minden hibámmal együtt. Tudom nagyon kevés olyan nő van aki a normális értékrendet képviseli. Ezért is szeretném a segítségeteket kérni hogy hol találnák egy normális értékrendü nőt.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook