Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol találok normális nőt? fórum

Hol találok normális nőt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2023. jún. 11. 21:25

Hjaj, most láttam visszatért a neki való lány! Remélem egymásra hangolódnak. :D Tiszta izgalmas! :)

Jó kedvében van a virágszál ..,hja nem. :D

94. tuskoledi (válaszként erre: 91. - Józsibirka)
2023. jún. 10. 20:29
Ági belinkelte a FI-nak egy 19 éves szingli lány fórumát, hogy neki írhatna, ismerkedhetne vele. Illetve írt is a FI, de a lány nem válaszolt.
93. Ágio8405 (válaszként erre: 90. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 22:38
Nem tudom, én is csak itt olvastam a szenvedéseit.
92. Főnix3 (válaszként erre: 91. - Józsibirka)
2023. jún. 7. 22:20

Neki.

Az a gond, a kis cuki lány nem volt fent 24.-e óta.


www.hoxa.hu/magany-parkapcsolati-sikertelenseg-tap-forum#hsz31408649

91. Józsibirka (válaszként erre: 90. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 14:58
Kinek?
90. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 58. - Ágio8405)
2023. jún. 7. 14:57
Írtam neki nem rég de eddig nem válaszolt semmit. Te esetleg tudod hogy mi a valódi neve?
89. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 87. - Ameliee)
2023. jún. 7. 14:43
🤣🤣🤣🤣🤣
88. Leoborta (válaszként erre: 57. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 14:01

Most akkor jellemezd magad, légy szíves! Akkor tudunk majd normális nőt ajánlni.

Valahogy így: okos, szép, jóhejesiró, stb...

87. Ameliee (válaszként erre: 86. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 13:05

Nevethetsz, de nem én nem kellek senkinek 29 évesen, hanem te:)

bár szerintem te valami troll lehetsz

86. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 83. - Ameliee)
2023. jún. 7. 12:14
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2023. jún. 7. 12:07
Ilyenkor szoktak jönni a jótanácsok hogy járj ide-meg oda meg társkereső meg sportolj és hasonlók. Ez mind mind jó és okos tanács,de szerintem a legfontosabb hogy te magad legyél alkalmas egy párkapcsolatra.Én pl egy egy szakítás után éreztem azt hogy ha megfeszülök akkor se tudok becsajozni egy darabig.Aztán telik az idő és hosszabb rövidebb idő után attól függően mennyire viselt meg a szakítás újra magára talál az ember és beindul a szekér :-D Lényeg hogy magával legyen rendben az ember mert addig esélye sincs.Ja és az a görcs ami érződik rajtad úgy hat a csajokra mintha leprás lennél. Bocs a hasonlatért de saját tapasztalat hogy ilyen állapotban még az is elkerül aki amúgy fűvel fával, téged bokornak fog nézni.
2023. jún. 7. 12:05
Csak dilibulizik,,kár a szóért🙄
2023. jún. 7. 12:03

Hűha kérdező itt nagy bajok vannak.

Úgy gondolom, hogy nézz mélyen magadba, hogy miért is nem találtál még 29 évesen barátnőt. Mert itt nem arról lehet szó, hogy kövér vagy, vagy pattanásos,hanem teljesen más áll a háttérben! Ahogy írsz, nem szimpatikus. Egyből támadsz mindenkit, aki nem ért veled egyet. Ugyanezt csinálod, ha egy csaj visszautasít? Gondolom számodra, akitől nemleges választ kaptál, már ribizli Vannak ilyen fiúk (direkt nem férfit írtam)

A p betűs szót írd be a Google-ba, mert nem vagy tisztában a szó jelentésével! Azt itt nem lehet megállapítani valakiről.

Keress munkát, mert egy nő nem szeretne eltartani egy férfit! És itt nem arról van szó, hogy egy nő csak a pénzre hajtana. Nagyon nagyon nézz mélyen magadba. (Bár úgyse fogsz)

82. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 80. - Bichi)
2023. jún. 7. 11:57
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
81. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 76. - B9e097a9f6)
2023. jún. 7. 11:57
🤣🤣🤣🤣
80. Bichi (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 11:34
Átlagos ember egy 29 éves szűz? Hát...
2023. jún. 7. 11:25

A pszichopata a kedvenc szavad? Vagy csak ez a legdurvább sértés, amit ki tudtál találni?

Ha olyan jólképzett pszichológus vagy, hogy ennyiből felállítod mindenkire vonatkozóan a diagnózist, akkor legalább a pszichopata jelentésével tisztában lehetnél.

78. Charlize (válaszként erre: 75. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 11:12

-Figyelem, figyelem! - szólal meg az autórádió. - Felhívjuk az M7-esen autózók figyelmét, legyenek óvatosak, mert egy őrült a forgalommal szemben robog.

Egy autós hallgatja a közleményt, majd felcsattan:

-Hogyhogy egy? Mind!

77. Flóra76 (válaszként erre: 75. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 11:06
Igen, legalább az nem vagy. Nagy szerencse.
76. b9e097a9f6 (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 11:06

Elhiszem, hogy te annak tartod magad, de egy átlagos ember be tud illeszkedni bizonyos társadalmi normák szerint. Nem feltétlen a pártalálásra gondolok. De az, hogy az először teljes normális hangnemben segíteni próbálóknak felsőbbrendűként válaszolgatsz, nem erre utal.

Nem tudom, hogy miért lettél ilyen. Talán a keserűség miatt. De ha nem változtatsz, akkor a világ sem fog megváltozni körülötted.

2023. jún. 7. 11:05
Tudom hogy én sem vagyok tökéletes mint minden ember ezen a földön de legalább én nem vagyok pszichopata mint ti.
2023. jún. 7. 11:02
🤣🤣🤣🙂
73. PöttyösPanka (válaszként erre: 56. - Ágio8405)
2023. jún. 7. 10:44
Tartalmilag semmit, de azt minősíthetetlen stílusban.
72. 55Judit (válaszként erre: 69. - Törpilla)
2023. jún. 7. 10:44
Miért sehol? Én tök normális vagyok!😀
71. tulipán*** (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 10:44
Falun nem egyszerű ahol nagyon szórakozási lehetőség nincs és a választék sem túl nagy (ill. már ismered őket és nincs vonzalom). Szóval anyagi és egyéb okok miatt a szórakozás kizárva. Pár opció azért van. Online társkereső vagy próbálj meg olyan csoportokhoz csatlakozni a FB-on ahol hasonló érdeklődésű emberek vannak, mint te. Igy barátokra is szert tehetsz meg talán ismerkedni is tudsz. Ezen kívül a Hoxán is nézegetheted a korod beli csajokat és ha megtetszik valaki a profilja alapján, akkor ráírhatsz. + ha szerveznek a környékeden kirándulásokat vagy egyéb ingyenes programokat akkor menj el azokra, hátha sikerül össze ismerkedni valakivel (akár haverokra is szert tenni).
70. 55Judit (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 10:43
Csak néhány bejegyzésedet olvastam és az azokra adott reakciót. Először is egy fórumon néhány mondatból nem sokat lehet megtudni senkiről, másodszor én soha nem minősítek senkit, így a rólad alkotott véleményemet is megtartom magamnak. Viszont ha szingli túrákon veszel részt, ismerőstől tudom hogy sokkal több a nő mint a férfi, így szemezgethetsz a bőséges kínálatból. Itt a szép idő, többször is elmehetsz, kirándulsz, minden következmény nélkül, és senki nem fog kritizálni.
2023. jún. 7. 10:42
Sehol 😆😉
2023. jún. 7. 10:41
Édesem, ha körülötted mindenki nárcisztikus pszichopata, csak te vagy helikopter, akkor nem lehet, te ülsz fordítva a lovon? Szerinted te átlagos ember vagy. Mindenki más pedig pszichiátriai eset. Az a rossz hírem, hogy ha mi vagyunk sokkal többen, akkor mi számítunk átlagosnak, és így normálisnak is.
67. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 10:37

Olyan ismerkedési lehetőséget keresel gondolom, ahol nagy a választék, de ha nem találkoznál a hozzád illővel, akkor sem érzed magad kellemetlenül igaz?

Itt görgessél szép lassan lefelé:

[link]

2023. jún. 7. 10:33
Szuper! Ez zene füleimnek.👍
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook