Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol lehet ismerkedni manapság? fórum

Hol lehet ismerkedni manapság? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
54. handymandy (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 30. 09:18

Szerintem egy pasi felszedese nem kor kérdése.

36 évesen váltam el. Ahogy ex kitette a lábát, gondoltam újra be kéne állni a pályára. Tinder: teljesen oké tapasztalat, beállítva milyen korosztályt keresek. 2-3 emberrel is beszélgettem, egy össze is jött, azóta is együtt vagyunk...ennek már 4 éve.

Szóval nem kor kérdése a pasizas.

53. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 52. - Simple)
2023. jan. 30. 09:11
Hajrá
52. simple (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 30. 09:10
Senki nem ragadt le. Ma is elmegyek bárhova, és két perc alatt spanolok mindenkivel, idegen emberekkel. Neked is ott a lehetőség.
51. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 49. - Simple)
2023. jan. 30. 09:08
Mindenki magából indul ki.
50. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - Handymandy)
2023. jan. 30. 09:07
Teljesen mindegy a lényeg hogy sok ember leragadt a régi korban.
49. simple (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 30. 09:07
Már értem. Te az a fajta ember vagy, akinek mindenre van valami kifogása. Tenni semmit nem akarsz, csak siránkozni.
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 46. - Channa*)
2023. jan. 30. 09:04
De akiket utálok vagy nem kedvelek azokkal hogy? Már összeszoktam ismerem őket ez már nem olyan,akárhogyis nézzük de igen is szemétség a másik ember kibeszélni kétszínű emberekkel barátkozzon a nyavaja.. Fel kéne fogni más világ van,lehet valakinek könnyű ismerkedni mert énis látom hogy sok átlagos nőnek van pasija. De valakinek meg nehéz ehez szerencse kell.
47. handymandy (válaszként erre: 40. - Epresturmix)
2023. jan. 30. 08:55
Hjaa, azt hiszi öreganyamekkal beszelget. Én a 80as évekre nem is emlékszem.
46. Channa* (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 30. 08:21

"Aki pedig a saját nemével jár egy közösségbe nyilván nem tud ismerkedni."


Itt mire gondolsz? Arra, hogy az osztálytársaid is lányok?


Már miért ne tudna ismerkedni ebben az esetben? Pont ezekkel a lányokkal kellene barátkoznod és velük menned sok-sok helyre, hogy találkozz fiúkkal és velük is meg tudj ismerkedni.


Középiskolába én csupa lánnyal jártam egy osztályba és mi mentünk együtt moziba, discóba, Balcsira, házibulikba, stb.

És tudod hány osztálytársamnak lett azért barátja több haverja, mert együtt lógtunk?


Mi az, hogy mindenkit kibeszélnek? Ha az amire gondolok, akkor az sem újkeletű. Régen is volt ilyen. És!? Túléltük! Ettől még jártunk szórakozni. Mindig volt olyan aki szereti kibeszélni a többieket. Rólam is mondtak olyanokat, hogy teljesen elképedtem;)

Attól, hogy valaki mond rólunk valamit, nem lesz igaz.


Érdekes, de én még a mai napig simán elmegyek buliba és nem mindenki részeg és, ahogy Epresturmix is írja, én is bármikor fel tudnék szedni pasit, pedig én még nála is idősebb vagyok;) A gyerekem majdnem kétszer idősebb nálad és ennek ellenére.


Tehát, kapd össze magad!

Amikor azt mondod, hogy mások kibeszélnek mindenkit, akkor te ugyan azt teszed, ahogy azzal is, hogy azt mondod, mindenki részeg.

Így simán beleférsz a társaságba🙃

2023. jan. 30. 08:17
Bärhol ahol emberek vannak....
44. Epresturmix (válaszként erre: 18. - Sanyinak)
2023. jan. 30. 08:14
A fél életem arról szólt, hogy nem merek megszólalni. Sajnos otthonról hozott szar…aztán megváltoztam. Láss csodát! 😀😉
43. Epresturmix (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 30. 08:02

Mástól várod a változást. Értjük. Csak hogy tudd, én most is találnék magamnak pasit, ha nem lenne! A pasim előtt is mindig volt, nem is egy. Amennyit akartam. Igaz én nem is ültem túl sokat otthon. Munka után is elmentem szórakozni, voltak barátnőim, azoknak tesójuk, annak haverja, rokona, munkatársa, osztálytársa, akárkije, szóval volt mindig szál amin keresztül lehetett ismerkedni. Délutánonként kocsmában dobàltuk zenegépbe az aprót, ettünk-ittunk, billiàrdoztunk, dartsoztunk, hétvégente diszkóba jártunk, moziba, vagy csak valamelyikünknél összeverődött a társaság. De mondok jobbat. A mostanit éppen otthon ülve ismertem meg. 😀

Engem leszólsz, miközben te vagy a tehetetlen! Kemény!

2023. jan. 30. 08:00
Sajnos ezt nem fogják megérteni olyanok akiknek nem voltak ebben a szituációban,igen de hiába nem zárja el magát az ember ha nem akarnak vele beszélni,mégha próbál is mert nem szimpatikus vagy valami. Lehet itt jönni azzal hogy manapság fiatalnak könnyű,baromira nem,és mondhat bárki bármit de később még nehezebb lesz. Tudják azok az emberek miről beszélek akik regisztráltak már társkeresőn,egy idő után vagy lelépnek,vagy távol élnek,vagy egyszerűen csak szórakoznak.Élőbe látni kell az illetőt a net mögé bújva írhat bármit az ember ebből ki tudja mi is a valóság. Aki pedig a saját nemével jár egy közösségbe nyilván nem tud ismerkedni. Máshol meg ezen kívül hol? A tapló részegek között mert manapság a bulikba aligha találsz józan embert. Talán azt tudom mondani a munkahelyen a jövőben valamikor,bár azt sem mondanán jó ötletnek.
2023. jan. 30. 07:57
El mész kávézóba ,szórakozó helyre ,társkereső programon részt veszel ,facebook ,tinder
40. Epresturmix (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 30. 07:49
Akkor születtem. Mit gondolsz, hány éves vagyok? 😀😀😀
39. handymandy (válaszként erre: 38. - Handymandy)
2023. jan. 30. 07:24
**...ha nem zárkózol fel, a nem vegyülsz a tömegben
38. handymandy (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 30. 07:23

Én értem hogy trendi ma kívülállónak lenni, de ha nem zárkózik fel, ha nem vegyület a tömegben, ha nem akarsz senki felé nyitni,akkor 10 év múlva is nyithatsz egy ugyanilyen fórumot.😏

Mind jártunk középiskolába, én 20 éve, de nem hiszem,hogy ennyit változott volna. Oké, nem voltunk mindenkivel puszi pajtások, de volt 2 stabil ember akivel jóban voltam. Mondjuk én sportoltam,így nem volt idő eljarkalni bulizni,de így a csapattársaim lettek az akkor öribarijaim.

Szóval ez csak hozzáállás kérdése, amíg te bezársz, másik is be fog előtted. Ha nyitsz bárki felé, már sokkal több esély van élni is.

37. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 30. 04:26

Kavezas a laptoppal, amivel a fel fiukat leutod. De kimosdulsz.

Es muszaj bulikba menni, ha ismerkedi akarsz, vagy marad az online (regen a pasi barataimnal en szedted fel a noket. A chateles utan ment)

De azert nem bizar?

36. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 30. 01:33
Ez nem igaz.
35. Soufflet (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 30. 01:31

Noj fel! Nem kell beszallni a kibeszelesbe!


A hallgatas nem rossz.

34. Soufflet (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 30. 01:26

A bolondok az utcan megismerik egymast.Vagy a barpultnal.

Talan annyi eleg, ha nem utalkozol, itelkezel.

33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Handymandy)
2023. jan. 30. 00:56
Vannak akik jóban vannak de nem nagyon kedveli senki egymást. Mindig kibeszélik ha nincsenek ott.
32. handymandy (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 30. 00:23

A suliban kit csináltok? Ott nincsenek haverok? Nem szoktatok eljárni bulizni?

Számomra ez xtra szokatlan, ne mondd hogy senki nincs jóban senkivel, mert az tuti nem lenne igaz.

31. Hattori (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 29. 23:44
Templomban
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Channa*)
2023. jan. 29. 23:36
Ez még mindig nem azt jelenti hogy mindenkinek kötelező az ismerkedés rögtön.
29. Channa* (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 29. 22:40

Dehogy engedd el!

Tegyél érte!


Ezt a 8 óra iskolát túltolod!


Mint írtam, én is jártam suliba. Ha a középiskolás éveimet nézzük, akkor minden reggel fél 6-kor keltem, majd 8-ra bementem a suliba, ami kb. 45 perces BKV-zással volt elérhető, kb. 15 órára értem haza, és ezután még elmentem edzésre is, illetve szórakozni.

Heti 6 alkalommal jártam edzésre. Igen szombaton is.


17 évesen kezdtem dolgozni, mellette heti 2 alkalommal jártam estin suliba és az edzések is maradtak, ahogy a szórakozás is!


22 évesen már volt gyerekem és férjem, amikor újra elkezdtem dolgozni, akkor a gyerek, háztartás és munka mellett jártam főiskolára és továbbra is sportoltam, csak már nem heti 6 alkalommal és szórakoztunk is, és új ismeretségeket is kötöttünk. Szomszéddal, suliba, munkahelyen, sport közben, stb.


Semmi bajom nem lett attól, hogy nem csak iskolába jártam, vagy nem csak dolgoztam.

28. dad1f54482 (válaszként erre: 10. - 5d8fd6c5cb)
2023. jan. 29. 21:53
Köszi, de nem is gondoltam ilyesmire. 19 nagyon fiatal lenne hozzám.
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Channa*)
2023. jan. 29. 21:47
Én megértem amit írsz sok igazság van benne,de tényleg nem könnyű még egy felnőttnek sem,de később még nehezebb lesz,a net tele van komolytalan emberekkel senki nem akar komolyat,talán 1-2 de az is távol él. Igen sajnos csalódtam akármennyire rosszul is hangzik,mert átvertek,megbeszéltük hogy megyünk és se kép se hang,vagy pedig faképnél hagytak,ezek után még legyen kedvem velük menni?.. Nyilván nem,én annak idején még általános suliba jártam edzeni mert jobban volt időm. De egy középsuliba 8 óra után örül az ember ha pihen már ha nincs lecke. Nyilván tudon hogy nem kell tétlenül várni de én azt érzem próbáltam tenni de mégsem. Ha pedig most nem találom meg ezután engedjem is el mert egyre nehezebb lesz.
26. andi6020 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 29. 21:40
Vagyis semmit...
25. 3272f5ad6f (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 29. 21:40
Miért nem kezdeményezel beszélgetést olyanokkal, akiket látásból ismersz? Így kezdődnek a barátságok, egyebek.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook