Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol lehet ismerkedni manapság? fórum

Hol lehet ismerkedni manapság? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
84. Channa* (válaszként erre: 76. - Dfc04c70e4)
2023. jan. 30. 11:50

Nem, nem a korkülönbség a lényeg, és nem is azért sorolja fel az ember, hogy azokra a helyekre küldje FI-t, hiszen tudjuk, hogy ezek a helyek már nem mind léteznek.


Ötletek, hogy mi, hogy csináltuk, kikkel mentünk, hogy ismerkedtünk.


FI, ismerkedni akar és gondolom nem komoly párkapcsolatra vágyik 19 évesen.


És hidd el, mi is találkozunk fiatalokkal manapság is, és halljuk, hogy a legtöbbnek van baráti köre, elmennek szórakozni együtt, moziznak, kirándulnak, sportolnak együtt, azaz pont azt teszik, amit mi tettünk sok évvel ezelőtt. Csak a helyszín más és az időzóna (mi éjfélre már otthon voltunk, a mai fiatalok éjfélkor kezdenek).


A módszer nem változott, csak már nem discó a neve a szórakozóhelyeknek. Nem koncertre járnak, hanem fesztiválra, stb.


Régen is leszólítottuk egymás, régen is beszélgettünk. Most is így ismerkedik meg két vagy több ember.


Most is vannak éttermek, borozók, sörözők. Pont ilyen helyekre ültünk be mi is, csak akkor nem pizzát ettünk, hanem melegszendvicset, akkor nem tátrateát ittunk, hanem más rövid italt és akkor nem Ed Sheeran hallgattunk, hanem George Michael-t és nem Nicki Minaj-ra ráztuk a fenekünket, hanem pl. Dr. Alban-ra.


Bár azt tapasztalom, hogy a fiatalok is szívesebben buliznak a régi zenékre, bár a mulatós blokkot furcsálom. Az én időmben nem is nagyon létezett, hallgatni nem szeretjük, az ilyenekre táncolni meg végképp nem szoktunk.


Tehát, ha ezekből nem tud ötleteket meríteni, akkor így járt. Senki nem fog tudni neki segíteni. Ha csak be nem kopog hozzá valaki;)

83. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 82. - Bichi)
2023. jan. 30. 11:46
Ha jól olvastam, ez csak egy rövid korszaka volt a tobzódásának.
82. Bichi (válaszként erre: 77. - Handymandy)
2023. jan. 30. 11:39
Fura, hogy valakinek az ad önbizalmat, hogy fűvel-fával szexel, lévén ehhez se jó nőnek, se jó szexpartnernek nem kell lenni...
81. handymandy (válaszként erre: 79. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 30. 11:35

Nevess csak. Én krvara élveztem😁😁😁

Neked volt már kapcsolatod?

80. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 30. 11:35

Szia!

Nem tudom, lesz-e még további hozzászólásom.

Amit javasolni tudok: ne add fel! Fiatal vagy. Nincs olyan, hogy sehogy se jön össze.

Muszáj lesz nyitnod, mert ha ennyire elzárkózol, akkor tényleg nem fog menni. A csalódások se riasszanak el! Nem fogsz mindig mindenkiben csalódni!

Figyelj! Azt írod, hogy ahol tanulsz, ott nincs lehetőséged kapcsolatot kialakítani. De ez hogy lehet? Ezt tényleg kizártnak tartom, mert osztálytársakkal és évfolyamtársakkal is lehet „bandázni”. Osztálytárs baráti körében is lehet(ne) találni olyat, aki hasonló gondolkozású, mint te. Nem mindenki központi figura, nem mindenki társaság kedvence, nem mindenki figyelemkeltő, mégis tud ismerkedni.

Meg fogod találni, akit keresel. De muszáj nyitnod. Ne zárkózz el a lehetőségek elől!

Olyan nincs, hogy nincs! Kitartás!

79. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 77. - Handymandy)
2023. jan. 30. 11:28
😃erre igazán büszke lehetsz. Ne haragudj de ezen csak nevetni lehet.
78. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 76. - Dfc04c70e4)
2023. jan. 30. 11:27
Énis így gondolom.
77. handymandy (válaszként erre: 72. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 30. 11:22

Kirohögni azért nem kell ☝️

Én nem a múlt században pasiztam. És igen volt pár hónap az életemben, mikor bárki megkaphatott,nem szégyellem,mert olyan önbizalmat adott,amit annak előtte semmi más.😎😉

Szerintem klassz dolog ismeretlenekkel szexelni,mert bármi kisülhet belőle,de ami a lényeg,közben jó érzi magát az ember.

2023. jan. 30. 11:21

Nem fogom végigolvasni a hozzászólásokat. Ahhoz most nincs elég időm. Viszont beleolvastam néhányba.

Szerintem azért nem megy a tanácsadás, mert a hozzászólók között nincs olyan, aki egykorú vagy korban legalább közelít egy 19 éves emberhez.

Így nagyon nehéz. Nemcsak a generációs szakadék miatt. Tényleg azt látom az eddig olvasottak alapján, hogy a múltbeli dolgokat említettek. A hsz-ek zöme arról szól (már amiket olvastam), hogy mi volt az én fiatalkoromban.

Hát, igen.


Egyébként nagyon érdekes számomra is, hogy mindenki mintha leragadt volna a saját múltbeli történeteinél.


Nagyon sok fiatallal vagyok körbevéve. Az ismeretségi köröm még nagyobb. Hallom tőlük, hogy mennyire nehéz „normális”, komoly kapcsolatot teremteni.

2023. jan. 30. 11:16

Hol lehet ismerkedni manapság?


szerintem bárhol, bármikor, bárkivel...

74. handymandy (válaszként erre: 70. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 30. 11:15

Így igazából magadnak adtál választ. Te kérdeztél, mi válaszoltunk,hogy ismerkedni -szerintünk- hol lehet. Végülis azt fogadták el amire már te is gondoltál.

Az online játék,pl hogy x-boxozol online és random emberekkel dumalsz közben?

73. Channa* (válaszként erre: 72. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 30. 11:08

És most ez mi?

Kifejtenéd, ha képes vagy rá?


Vagy csak a régi korból itt maradtak tudják leírni a gondolataikat?

72. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 71. - Channa*)
2023. jan. 30. 11:05
😅
71. Channa* (válaszként erre: 60. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 30. 11:00

Nagy tévedésben élsz.

Velem nincs probléma és nem is ment át rajtam a fél város, sőt! Mint írtam 1 kezemen meg tudom számolni, hogy hány fiúval jártam, ahhoz pedig 2 ujjam elég, hogy azokat megszámoljam, akik átmentek rajtam. Ja, az egyik a férjem azóta is;)


Tehát, nem oltogatlak, hanem ötletelek, hogy kivel menj szórakozni.

Osztálytárs, gyerekkori barátok, tesód, tesó barátai/barátnői, edzőstárs, szomszéd. Esetleg vállalj munkát a suli mellett és ott is találkozol emberekkel.


Amíg otthon gubbasztasz, nem fogsz barátnőket és barátokat találni!


És amiket mi csináltunk a múlt században:


Moziba, színházba, múzeumba, discóba, stb. jártunk

Jártunk szabadtéri rendezvényekre, amit manapság fesztiválnak hívnak, pl. a Városligetben, ahol megnéztük az István a királyt, a Honfoglalást, stb.


Jártunk koncertekre a Pecsába, a KEK-re, a Tabánba a SOTE-re. Ezeken a helyeken volt mozi is, discó is, teázó is.


Jártunk kirándulni, strandra és vidéki rendezvényekre, pl. szüreti fesztivál, bor fesztivál. Persze, abban az időben nem így hívták.


Beültünk éttermekbe, presszókba. A barátnőmmel gyakran beültünk ilyen presszókba, ahol ettünk egy melegszendvicset és ittunk 1 kólát, azaz nem ittunk, de tudtunk ismerkedni, ha akartunk.


Elmentünk osztálytalálkozókra, ahol találkoztunk a régi osztálytársakkal, akikkel egyébként eljártunk házibulikra és ezt tesszük a mai napig.


Megnéztünk néhány Magyarországi nevezetességet, így tudjuk, hogy hol van és, hogy néz ki a szabadság szobor, a Citadella, a Halászbástya, Feszty körkép, Herendi porcelángyár, Halasi csipke, egri borpincék és még sorolhatnám...


És persze a házibulik, amik sokszor csak filmnézésből álltak, de volt olyan társaság, akivel az egész éjszakát áttáncoltuk.


Ja, volt szalagavatónk is, ahol szintén lehetett ismerkedni.


Nyáron dolgoztunk valamennyit (1-2 hónapot), itt is tudtunk ismerkedni.


Szerintem ezek manapság is kivitelezhetőek, ilyenekre nem csak a múlt században volt lehetőség.


Tudom, mert van gyerekem, és ő sem ült itthon, hanem járt szórakozni, és még most is ezt teszik.



Egyébként azzal, hogy te beszólogatsz nekünk, a problémád megmarad. Lehet, hogy ezért nincs társaságod?

Nézz magadba, gondolkodj el, hogy te, hogyan vélekedsz azokról, akik akár a barátaid is lehetnének, és gondold végig, hogy tényleg velük van e a gond?


Szerintem egy fiatal, ne viselkedjen úgy, mint egy nyugdíjas! Bár azt veszem észre, hogy sokszor az idősebbek társasága sokkal szórakoztatóbb, mint sok fiatalé. Sok fiatal savanyú, nem érdekes, nincs élményük, képtelen kommunikálni.

Vajon ezek szülei, milyen mintát adtak a gyereküknek?

70. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 68. - Smile72)
2023. jan. 30. 10:34
Köszönöm szépen:) Énis gondolkodtam valami online játékban ott hátha. Így van,sokan nem hiszik el hogy nem egyszerű dolog ez az ismerkedés. De az emberek már csak ilyenek..
69. handymandy (válaszként erre: 67. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 30. 10:34

Eddig úgy jött le nekem,hogy tök antiszoc vagy🙈szorri.

Haverkodni érdemes bárkivel.😉

2023. jan. 30. 10:26

Szerintem épp emiatt írt névtelenül, mert kb. előre lehet sejteni, hogy mennyire segítőkészek az emberek. Segítséget kért és mindenki nekiesett.

Annak ellenére, hogy nekem sosem okozott problémát az ismerkedés, mert nyitott személyiség vagyok, de el kell fogadni, hogy nem mindenki ilyen. Látom a gyerekeimen és barátaim, barátnőim gyerekein keresztül, hogy a fiataloknak is baromi nehéz ismerkedni. Ma már (ha vannak is még elvétve) diszkók, de nem olyanok, mint a mi fiatalkorunkban volt. Most a házibulik mennek inkább, de azok is inkább csak az ivászatról szólnak.

Mindegy...


Kedves Fórumnyitó!

Amit esetleg tudok javasolni, hogy ha szoktál online játszani, talán próbálj ott kapcsolatokat teremteni. Sok sikert kívánok! Én nagyon szurkolok neked! 😊🍀

67. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 65. - Handymandy)
2023. jan. 30. 10:18
Igen és akkor mivan? Ezzel tisztában vagyok,új közösségbe mindig jobban tudok nyitni,jobban van téma egyedül csak a suliba érzem úgy magam.
66. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 64. - 3272f5ad6f)
2023. jan. 30. 10:16
Mindig minden úgy alakúl hogy nekem a legjobb legyen.
65. handymandy (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 30. 10:12

És nem gondolod, hogy ez nem vezet így sehová? Ha mindig kívülálló leszel,akkor hogy szeretnél ismerkedni?

Mi próbálunk neked válaszolni. Mert ismerkedni csak úgy lehet, ha felemeljük a popónkat és elindulunk a társaság felé. Egyedül nagyon nehéz. Akkor valóban csak az online társkeresés marad.

Viszont azt tudd, ha neked nincs baráti társaságod és neadjisten ha lesz egy barátod, és neki van, akkor oda el akar vinni. Ott azonosulni, barátkozni kéne majd.

64. 3272f5ad6f (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 30. 10:07
Ez igaz. Akkor légy továbbra is önmagad. Olyan lesz az életed, amilyenné teszed.
63. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 61. - Handymandy)
2023. jan. 30. 09:57
Az a menő aki önmaga és nem mást majmol;)
62. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Smile72)
2023. jan. 30. 09:56
Legalább valaki egyetért..
61. handymandy (válaszként erre: 59. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 30. 09:55
Óóó..miért most a szűzlány stálj a menő?🙈😂🙈😂
2023. jan. 30. 09:52
Haha nagy oltás volt még valami? Szerinted érdekel amit a sok barom papol,én csak feltettem egy kérdést nem választ kaptam hanem oltást,gratulálok tehát itt tartunk ma .. lenézni az embert mert nincs káros szenvedélye vagy nincsenek barátai vagy nem ment át rajta a félváros. Veled van a probléma.
2023. jan. 30. 09:49
Nem vagyunk egyformák. Engem nem igen.
58. Channa* (válaszként erre: 56. - Fincsi5)
2023. jan. 30. 09:45

Ugye!?

A suliba még volt is időnk valamit enni, de ezen kívül én csak este ettem a sok dolog miatt;)

2023. jan. 30. 09:44

Semmit nem tud a régi időkről.

Ha tudna, akkor tudná, hogy nekünk is tenni kellett azért, hogy legyen társaságunk, legyen kivel szórakozni és megismerjünk olyanokat, akikkel ma együtt élünk.


Sok fiatal valamit hall és ebből arra gondol, hogy hozzánk bekopogott a srác és már volt is barátunk.


Pedig nem így volt.


Nekem pl. alig volt olyan barátom, akivel jártam. 1 kezemen meg tudom számolni, hogy hány volt;)

De ellenben nagy társasági életet éltem. Egyszerre több társaságom volt.


Voltak az osztálytársaim, voltak a gyerekkori barátaim, voltak a már említett tesós társaságaink és a bárhol "összeszedett" új haverok társaságai.


Sok esetben volt, hogy ezeket a társaságokat összehoztuk és kialakultak új társaságok, mi meg a barátnőmmel léptünk tovább egy újabb ismeretségbe.


És ezt a mai napig meg tudjuk tenni.

56. fincsi5 (válaszként erre: 11. - 3272f5ad6f)
2023. jan. 30. 09:35
Igen, kb. így volt. Annyi "dolgom volt", hogy még az evés is alig fért bele. 16 éves korom óta mindig szerelmes voltam.:))
55. Channa* (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 30. 09:34

De mindenkit utálsz? Az még is, hogy lehet? Akkor lehet, hogy veled van a gond?


Nem, nincs más világ ezen a téren, csak fel kellene fogni, hogy emberek között kell lenni ahhoz, hogy találkozz és ismerkedj velük.


Én még futás közben is tudtam ismerkedni. Persze, nekem nem volt szoros az órarendem, én a suli, edzések, szórakozás mellett még futni is eltudtam menni;)


A fiam is idősebb nálad, de ő mindig ment a haverokkal szórakozni, ahogy a mai napig teszik is. És mindig tudnak ismerkedni is.


Persze, ha otthon gubbaszt valaki, úgy nem lehet.


Annak idején, amikor még más világ volt;) Én sokszor a bátyámmal mentem szórakozni, vagy a barátnőm bátyával, akik által megismertünk sok srácot és még lányt is, akik további lehetőséget adtak a szórakozásra.


Mi is hívtuk a bátyáinkat szórakozni, és ha hiszed, ha nem az én lány osztálytársaim közül minimum 5 lány járt volna a bátyámmal. Ezt most az azonos nemű osztálytársak miatt írom.

Lehet, hogy az utálatos osztálytársaidnak vannak szuper testvéreik, akikkel azért nem találkozol, mert mindenki utálatos és mindenki kibeszél mindenkit. Ja, és mind részeg.


Az ilyen előítéletek miatt fogsz otthon besavanyodni.

Ha nem nyitsz, akkor feléd sem fog senki nyitni. Biztos te vagy az osztályba a jégkirálynő;)

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook